Pyunkang Yul

Ár:   $25   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lunalaluna, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   $25
Kategória:   Testápolók

Arcra és testre is alkalmazható testápoló, mely hidratálja és táplálja a száraz bőrt és enyhíti a viszketést. Porcsin kivonatot tartalmaz. A könnyed formula a gyermekek bőrére is használható.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lunalaluna

2018. október 17.

Nem ragad, pillanatok alatt beszívódik a bőrbe. Valóban selymes bőrt eredményez és nem érzem a bőröm tapintásán a testápolót. Arcra nem használtam, csak a nyakamig kentem be magam vele. Semmi illata nincs. Pumpás az adagolója, de sajnos visszazárni nekem nem sikerült, ami az egyetlen negatívuma. Az ára viszonylag széles skálán mozog a neten, én a yesstyle-ról rendeltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 17.

Antioxidánsok: Arginine
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Arginine

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.