Pyunkang Yul

Ár:   10 590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a HelloSkin-n 10200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2022. május 11.

Ár:   10 590 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: HelloSkin, 10200 Ft

Minden bőrtípusra ajánlott nappali hidratáló, különösen érzékeny, aknéra hajlamos vagy zsíros bőrre. Biztonságos és kíméletes összetevőkkel készült, nem tartalmaz parfümöt és mesterséges színezékeket. Krémes textúrája révén könnyen beszívódik, puha, rugalmas bőrt hagy maga után, zsíros vagy ragacsos érzet nélkül. Tökéletesen a bőrbe zárja a nedvességet, és egész nap sugárzó, fiatalos megjelenést biztosít.

Ár: 10200 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Pyunkang Yul Moisture Cream
Ár: 10 000 Ft , Eladó: blckrainbow
Állapot: nagyon kis mennyiség hiányzik, Helyszín: Budapest, 13. ker, fizetés: személyes átvétel BP-n, vagy fizetés utalással / Paypal és postázom
Ár: 8500 , Eladó: Barbuus
Állapot: Teljesen új, egyszer sem használt, Helyszín: Eger, fizetés: Futárral, megegyezés szerint

Csilla_Csilla

2022. május 23.

2022.01.15: Könnyedebb hidratálót kerestem, mivel tél elején nagyon zsírossá, illetve aknéra hajlamossá vált a bőröm: valószínű, túl tisztítottam, illetve kissé túlzásba estem a GG A-Game használatával. Ez olyan kombót alkotott, ami miatt elég érzékeny is lett a bőröm mindenre, szóval egy időre félre tettem minden aktívot. Azt kell, hogy mondjam, remek ez a krém! Hűsítő, ami most tök jól jön a megviselt bőrömnek. Kellemes és puha bőr érzetet hagy maga után, kellően hidratálja a bőrömet. A vízhiányra hajlamos részekre (orca részek) szoktam tenni egy kis PC Skin Recovery Hydrating Mask-ot, ha kevésnek érzem. Ott a legtöbb krém kevésnek bizonyul. Illetve, feltűnt, hogy az előző hidratálom, az Eucerin Anti-Redness milyen hihetetlenül zsírosította még pluszba a bőröm. Egy idő után irritálta is a krém az arcom, érzésem szerint a glycerin tartalma miatt. Nincs gond a glycerinnel, de szerintem az Eucerin krémben túldominál az az összetevő. Nos, ez a Pyunkang Yul krémnél megszűnt. Nagy mennyiség és jár mellé kis spatula is, így nem kell belenyúlkálni a tégelybe. Én a dm-ben vettem, ahol szemtelenül drágán adják. Szóval legközelebb már webshop-ból fogom rendelni.
2022.05.23: nem vettem újra és nem is fogom. Négy hónap alatt sikerült elhasználnom a 100 ml-s krémet, ami mondjuk nem a krém hibája. Csak sajnos így nem tűnik túl gazdaságosnak. Tetszett, jó volt használni. Januárban vettem ezt a krémet 10 ezer forintért a dm-ben és ma néztem a dm-ben: 13 ezer forint az aktuális ára. Kíváncsi leszek, meddig emelik és meddig hajlandóak megvenni az emberek. Egy ennyire egyszerű inci-s krémet egy-két ezer forintokért kellene dobálniuk. Mondjuk a Benton csigás krém ára is 800 ft-vel volt több és azt se olyan régóta vettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

Emma23

2022. május 17.

Sok jót hallottam róla így adtam neki egy esélyt. Vegyes érzéseim vannak vele de esti krémnek tökéletes. Ha nappal használom nagyon zsírosítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 17.

Imowka

2022. május 1.

Kombinált bőröm inkább nyáron fogja szeretni, télre a gazdagabb verzió a tuti. Kár, hogy tégelyes, de emiatt nem pontozom le mert egyébként tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 1.

rafi

2022. április 30.

Régóta szemeztem vele, aztán végül beadtam a derekam és beruháztam rá, de az a helyzet, hogy egyáltalán nem bántam meg. Kombinált bőröm van, extrán zsíros és vízhiányos részekkel és valahogy mindkét problémát teljesen jól orvosolja, megfelelően hidratál, reggelre mégsem tocsog a bőröm tőle. Nagyon kellemes, selymes textúrája van, nem tudnám máshoz hasonlítani, testesnek tűnik, érzetre mégis könnyed, nem érzem nehéznek a bőrömön. Múltkor nem figyeltem eléggé oda és kicsit kikezdtem a barrierem, ő nem csak, hogy nem irritált, hanem tök szépen helyrerakta a bőröm. Tele van mindenféle jóval, rengeteg ideig elég lesz ez a kiszerelés, szinte biztos, hogy újra fogom venni, ha egyszer elfogy. :)
Az egyetlen negatívum számomra is az adagolása, nem csak feltétlen a macera miatt, hanem egyszerűen nem sikerül sosem eltalálnom a megfelelő mennyiséget. :D Ettől függetlenül a hatása kárpótol, szóval így is jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

kgk

2022. április 29.

Csodas kis hidratalo! Elsore testesnek tunik, de az en vizhianyos borom meg nyaron is elviseli. Reggelre szuperhidratalt lesz az arcom, de nem tocsog. Kulon jo, hogy parfummentes es az osszetevoi is nagyon jok! En mar a 2.tegelyt hasznalom belole es meg mindig ujravevos. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

Annuss

2022. április 19.

Megmondom őszintén, hogy nem értem a hype-ot körülötte. Szerintem semmi extrát nem tud ez a hidratáló, nekem kicsit kevés is a hatása. A kiszerelés miatt nem pontozom le, de szerintem nem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 19.

Blaise

2022. április 18.

Kellemes érzés felkenni, nagyon szeretem az ilyen állagú krémeket. Zsíros a bőröm, de a hidratáló hatása valahogy így sem volt elég. Szép a csomagolása, spatula is jár hozzá, én viszont nem igazán kedvelem a belenyúlós krémeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

Dusmata

2022. április 15.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Testes, de jól felszívódik. Szépen hidratál. Az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

Loch_Nessie

2022. április 13.

Nem is tudom, hogy nagyon hosszan, vagy nagyon röviden lenne helyénvaló írnom erről a krémről.
A rövid verziő: Ez egy CSODA.

Bővebben pedig: Nagyon régóta birizgálta a fantáziám mielőtt végre beruháztam rá. Aggályom leginkább a kombinált, zsírosodó bőröm és amennyire tudtam, egy viszonylag testes krém viszonyában lapult (ami ilyen árnál nekem már nem feltétlen játék kategória). És mégis, miután még a legkönnyebb fluidok és géles krémek sem szívódtak fel rendesen a bőrömön és reggelre zsírosították is, hazahoztam őt.
Éljenek az év legjobb döntései 😅
Nem igazán értem az állagát, még sosem találkoztam ilyennel, de valami fantasztikus eldolgozni és dobpergés... nem ül az ember fején, még 5 percig sincs az a mázas feeling, ami nekem eddig MINDEN hidratálónál ott volt. A bőr csak úgy issza, ennek ellenére reggel is érzem (és látom) a hatását, ami nemes egyszerűséggel pihe-puha, mélyen hidratált bőr, és ami nekem könnyeket csal a szemembe, hogy mindezt úgy nyújtja, hogy még az orrom körüli részeket, vagy az államat sem zsírosítja.
Ja, és másfél év után az első olyan éjszakáimon vagyok túl általa, mikor az ekcémára hajlamos területem és az ajkam sem száradt ki reggelre. Egész egyszerűen mindenki a helyén, élvezi az életet és a törődést. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

A rövid verziő: Ez egy CSODA.

Éljenek az év legjobb döntései 😅

orsolya8828

2022. április 11.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nagyon jól hidratálja a vízhiányos bőröm.. télen kezdtem el használni, nem érzem soknak így tavasszal sem, de lehet hogy őszig pihentetem és nyáron valami könnyebb krémre váltok. Mindenesetre vízhiányos bőrre nagyon ajánlom, és semmilyen irritációt nem okozott nálam, pedig sok mindentől érzékennyé válik, de ezt szuperül tolerálja az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Hidratálók: Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.