Pyunkang Yul

Ár:   $27   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a HelloSkin-n 8700 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2018. július 8.

Ár:   $27
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: HelloSkin, 8700 Ft

A bőr nedvesség- és olajtartalmának optimális egyensúlyáért

Titka a különleges összetevők, a japán aranyfonál gyökeréből készült kivonat és az olívaolaj megfelelő kombinációjában rejlik. A szérum nyugtat és hűsít, miközben mélyen hidratálja az irritált, érzékeny, zsíros, de vízhiányos bőrt. Könnyű, lotion jellegű textúrája miatt könnyen kenhető, gyorsan beszívódik.

Ár: 8700 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 8 100 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Beiggi

2024. március 8.

Volt lehetőségem egy kis mintát beszerezni kipróbálás képpen, az állaga nagyon könnyű, hamar beszívódik, illatmentes. Az én érzékeny bőröm szerette, viszont ahogy már korábban is írták, a pipetta rémes, plusz nem ér le a flakon aljára, így a maradék terméket úgy kell kihalászni. Nekem egy próbát megért, egyelőre megvenni a teljes kiszerelést nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 8.

inspiredina

2024. február 4.

Könnyű, krém állagú szérum, én még a flakon elején tartok, de már érzem, mire utaltak a korábbi kommentelők - a pipettával tényleg küzdeni kell majd.
A szérum kellemes, nem irritál, hűsítő, hidratáló érzetet hagy maga után, de a kombinált bőrómön nem tlejesen szívódik fel, kis olajos érzetet hagy. Elhsználom, de nekem nem ez a tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 4.

kzmdra

2023. december 29.

a mézállagú után tettem egy próbát ezzel, a pipettája rémes, alig lehet vele kinyerni a megfelelő mennyiséget az üvegből. a kence nem rossz, egy kis plusz ápolást ad, de semmi kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 29.

Nikk89

2023. május 11.

Elég vizes állagú ez a szérum. Mikor felkenem kissé fényes tőle a bőröm,de hamar beszívódik. Ahhoz képest, hogy tényleg eléggé folyós a termék, a pipetta alig szív fel valamicske terméket..küzdeni kell vele, többször. Elhasználom, nem venném újra. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 11.

Csapoka

2022. szeptember 22.

Először a tonert vettem meg, aztán jött ez is, bár először mintában. Nézegettem egy ideig, mert valahogy nem vagyok a híve ennek a koncepciónak hogy egy szériából használni mindent, és tök ugyanúgy néz ki mint az essence toner, gondoltam ez ugyanaz csak más állagú. Így, hogy már 2 üveggel elhasználtam a tonerből, azért érezhető volt hogy a szérum mit csinál magában, és pozitív csalódás ért szerencsére, mert iszonyatosan jó kis boostként szolgál. Konkrétan vastagabbnak érzem a bőröm tőle, aminek tudom nincs értelme, de valószínűleg csak a hidratáltság az, ami itt szerepet játszik :D Egyelőre az üveg felénél vagyok, de hűvösebb időkben legalábbis biztos marad a rutinban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 22.

SweetLikeMee

2022. augusztus 18.

Az összetevői alapján nagyon szimpatikus volt nekem, ezért rendltem meg YesStyle-ról egy szett részeként.
A kiszerelése dühítően rossz, mivel a pipetta nem szív rendesen és a termék állaga is elég folyós, így nagy kihívás volt ehasználni 100 ml-t. A kiszerelése miatt vonok le egy csillagot.
Egy kis extra hidratáltságot nyújt a bőr számára, de önmagában nyilván nem elegendő, mivel ez csak egy hidratáló szérum és nem egy hidratáló krém.
Jól beépíthető egy rétegzős rutinba, mivel nem "kukacosodott" az általam használt többi termékkel.
Reggeli és esti rutin részeként is jól megállta a helyét, hamar beszívódott, nem hagyott maga után ragacsos érzetett. Egy kicsit fényes finishe volt, de ez nem volt zavaró számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 18.

karamella92

2022. március 21.

Véletlenül ez került a kosárba a Moisture Ampule helyett. Elég csalódás számomra hogy a pipetta alig szív valamit, kissé nehézkes megszerezni a kellő mennyiséget.
Maga a kence nem rossz, de igazából semmi extra, ennyi pénzért tuti nem veszem újra, inkább próbálkozok mással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

Cseniko

2021. augusztus 22.

YesStile rendeléshez kaptam vagy 5 Pyunkang mintát. Egy ideig csak tologattam őket, mert a híres tonerükkel befürödtem....ma felkentem ezt a megtisztított bőrömre reggel...most estére tele vagyok apró pöttyöcskékkel. Minden miliméteren kicsapta az arcom. Befejeztem a márkával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

drozsi

2021. március 12.

En jottem fepontozni :D meg is lepodtem a 3,5 csillagon. Csodas hidratalo serum szerintem szep dizajnal es a most nagyon trendi pipettaval. Nekem szereti a borom hamar beissza, becuppantja es azonnal koreai glass skint csinal. Nekem az esti rutinomban lett helye nappal en annyira nem szeretem a fenyes bort.

Update:
Szia szilikon! Hat orulok hogy vagy benne.., ja megse ;( 3 havi hasznalat utan tole kezd kipattogni a homlokom.. raerzesre ot hagytam el a rutinbol es tadam meg van a ludasom. Neha neha majd meg felkenek de nem rendszeresen. Kar erte pedig nagyon szerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Update:

NyBetti

2021. február 12.

Ez a pipettás megoldás egy ilyen állagú terméknél büntetendő. Nem is értem hogy gondolták, ez nem szérum hanem egy híg hidratáló krém. A pipetta alig szív fel a termékből, ráadásul nem üveg, hanem valami gagyi műanyag uh 2 hét használat után elferdült pedig semmi extrém behatás nem érte..
De a szérum maga szuper, emiatt megbocsátom az átgondolatlan adagolást.
Reggel-este kenem, nagyon szépen feltölt és hidratál így a hidegben. Pikk-pakk beszívódik, nagyon szuper termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

De a szérum maga szuper, emiatt megbocsátom az átgondolatlan adagolást.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Arginine
Hidratálók: Butylene Glycol, Arginine

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.