Queen Helene

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   136 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: almazsu, Módosítva: 2015. május 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ötvözi a természetes kakaóvajat a lanolinnal, így megnyugtatja és puhává varázsola a száraz, irritált bőrt. Helyreállítja a bőr nedvesség egyensúlyát és csökkenti a száraz bőr ráncait. Kiváló túlzott napozás vagy szélfújás esetén. Hatékony archidratáló nappali vagy éjszakai használatra.

melwin

2018. január 10.

Külföldön találtam. kb 1-2 dollárért kapható. Csodálkoztam is rajta, hogy ilyen olcsó és mégis viszonylag természetes alapanyagokból készült. Levettek két szemölcsöt, egyet az arcomról egyet a nyakamról. A gyógyszerész contratubexet javasolt de arra allergiás voltam. Iszonyat viszketett a heg, majd nem kentem rá semmit és úgy is viszketett. Ez a krém megszüntette a viszketést és hidratálja a bőröm. Elég zsíros így éjszakára ajánlanám. Illata, állaga rendben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 10.

Emiii

2017. december 10.

Kézkrémnek használtam, hellyel közzel be is vált, de túl folyékony, így néha sikerült többet kilötykölni a tubusból, mint kellett volna. Ugyan egyszer újravettem, de azóta elmúlt a szerelem és már csak dobálódik valahol.
Az illata nagyon erős, inkább (mű) kókuszos, a kakaóvajra nyomokban sem emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

almazsu

2015. május 16.

Iherbről rendeltem meg. Nagyon jó illata van. Könnyen beszívódik és nagyon jó hidratál. Biztos, hogy újra fogom rendelni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Hidratálók: Lanolin

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.