Quiz

Ár:   290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tokfejessi, az összetevőket feltöltötte: Zzzz, Módosítva: 2017. április 26.

Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gél hatású lakk széles ecsettel.

AkInImOd

2021. február 8.

Ajándékba kaptam 3 kéket, de sosem használtam el, mert nagyon lassan száradtak és nem volt türelmem hozzájuk, ráadásul a fedőlakkjaimmal sem voltak barátságban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. január 1.

kb 400 forintért találtam rá az eurofamilyben ,a fehéret vettem meg.1 rétegben is jól fed de kettőben az igazi.Viszonylag gyorsan szárad,nem csíkoz az ecset,jó a színe is.Tartósnak nem olyan tartós viszont elég olcsó,volt már drágább és ettől rosszabb lakkom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 1.

2baba

2020. december 5.

Ár/érték arányban a legjobb! Már egy rétegben is jól fed, bár akkor nem olyan tartós. Gyorsan szárad, ezért még az sem zavar, ha hetente 2x is ki kell festenem a körmömet. Így legalább nem mindig ugyanolyan színű a körmöm, hanem a következő napi szettemhez tudom igazítani a körmeim színét is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 5.

ginara00

2020. június 16.

1 nap alatt lekopott, pedig nagyon gyorsan szárad és nagyon szép színei vannak. Lehet még próbálkozom még vele...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

hollieme

2020. február 24.

tök jó kis lakkocska, olcsó, amit ígér, azt hozza. nem túl fényes, viszont az árához képest tartós, nekem 1 hétig is bírja, bár az utolsó napokban már látszódnak kopások és hibák, de nem is kíméltem a kezemet, sokat csomagoltam vele (munkahelyen). nagyon szép színe van, nekem a 712-es szín van meg, ami egy nagyon vidám, sötétebb hússzín. az ecsetét is jó használni, és könnyen lemosható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Plusskutya

2019. december 25.

Függő vagyok!
EuroFamilyben fedeztem fel, évekkel ezelőtt. A színválaszték és a gél-hatás ígérete fogott meg, és persze az ára. Nagy nehezen sikerült csak azt az egyet kiválasztanom a sokból, ami jöhetett haza velem tesztelésre. Gyönyörű piros, nem vörös-nem narancsos-nem rózsaszínes, hanem a klasszikus. Otthon felkentem, és másnap rohantam vissza még másik öt színért :-)
A Sally Hansen lakkjaimat simán lepipálja, mind fényben, mind tartósságban. Tényleg gél-hatással csillog, alig kopik. Most is ez van a körmömön, másfél hetes és hibátlan, mintha nemrég kentem volna. Teszek fel róla képet.
Imádom a széles ecsetét - számos drágább árkategóriájú lakknak sincs ennyire jól használható ecsete.
Egyetlen hibát tapasztaltam az évek alatt: egy színem besűrűsödött és átalakult - elvesztette az eredeti árnyalatát, ami szép korallos volt, és lett belőle valami egészen furcsa (és csúnya). Kb. max. 2x használhatttam előtte, de ki kellett dobnom.
Mondjuk az ára már nem annyi, mint a terméklapon, utoljára 490 Ft-ért vettem, de a SH lakkjaim is hajlamosak szétválni és 'állagromlani', viszont 5x ennyibe kerülnek, így emiatt nem vonok le pontot a Quiztől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 25.

Függő vagyok!

nagyerika28

2019. december 5.

Itteni jó vélemények miatt vettem meg. Bár ne tettem volna! 500Ft már, ennyiért a Rossmannba az Rdel lakkok fényévekkel ez előtt vannak. Nincs szép fényes, géllakkos hatása, felkenés közbe már húzódik, mintha gyorsan száradna, de amúgy több, mint egy óra elteltèvel is még belenyúltam.... Pár nap elteltèvel repedezik, pattog. Soha többet ilyet! Maradok a fentebb említett lakkoknál, azokban még sosem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Gabria

2019. november 10.

Valami hihetetlen, hogy milyen olcsó, nálunk a Family Marketben található ilyen lakkocska. Az a szín, ami a képen van pont megvan nekem, meg egy aranyos rózsaszín, amiben van némi kis csillám. Szépen terül, nagyon jó az állaga szerintem, cuki az üvege és tényleg jó nagy az ecset. Egyszerű, letisztult termék, de közben meg mennyire jó lakk ez. Elég sokszor használom őket mindenféle technikáknál, mert jók, közben meg az ember nem sajnálja, még ha egy kicsi pocsékba is megy, mert könnyen beszerezhető és nem kell több ezer forintban gondolkozni. Szuper kis termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Teokleia

2019. augusztus 11.

Szuperlatívuszokat érdemel! Kiváló ecset, gyönyörű formula, terül, fed, gyorsan szárad és tartós, igazi gél hatás, jó összetevők, egyszerűen csodálatos krémek. Kérünk más finist is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

cukicsajszi

2019. július 25.

Atyaúristen ez valami fantasztikus!!! Szépen gyűlik a készletem! Ha arra járok mindig muszáj vennem egyet-kettőt-hármat... Minden szempontból tökéletes!!! A világ legeslegjobb körömlakkja! Az új kedvencem! 1000 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.