Rahua

Ár:   18 150 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2012. március 25.

Ár:   18 150 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Hajformázók

knifeofdreams

2012. szeptember 6.

Én nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, nekem azt adja, amit vártam. Hajmosás után a nedves, szinte már száraz hajon használom, illetve hajmosások között kb félidőben egy kis extra hidratálásért. Nem hagy maga után semmilyen olajos vagy zsíros érzést, nyom nélkül beszívódik a hajba.
Nekem ez a krém olyan, mint egy hidratáló krém, csak nem arcra, hanem a hajamra. Nem használok belőle sokat, de a hajvégeken tényleg érzem a hatását, illetve a szálló hajszálak mennyisége is csökken, ha az egész hosszon használom. Azt sajnos nem tudom teljesen jól megítélni, hogy elnehezíti-e a hajat, mert az én fenékig érő hajam nagyon jól elnehezíti magát külső segítség nélkül is :) Azt nem vettem észre, hogy ettől jobban lelapulna vagy ilyesmi, de ezt objektíven egy rövidebb hajú lány tudná megállapítani :)
Az egyetlen dolog, amit annyira nem szeretek benne, az az illata. Ugyanaz az illat, mint a termékcsalád többi tagjánál, viszont ennél meglehetősen tömény verzióban, én pedig elég érzékeny vagyok a szagokra, de meg lehet szokni, és beszívódás után már sokkal gyengédebb ez a gyógynövényes-fás illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Erzsi73

2012. március 8.

Nagy elvárások és általános hatás, nagyon drága és nem kapunk érte semmi extra hajápolóhatást, hogy megérné a majd 12 ezer Forintos árát a 60 ml tégely.

aki egészséges, hidratált hajat szeretne mással próbálkozzon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 8.

aki egészséges, hidratált hajat szeretne mással próbálkozzon.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Oenocarpus Bataua Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.