Rahua

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2017. július 24.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Hajápolók

A Rahua Hajkondícionáló egy luxus kivitelű nyugtató hatású kondícionáló 100% természetes eredetű összetevőkkel.

Az összetevők közt megtalálható a búzaprotein, Rahua olaj és zöld tea levél kivonat, amelyek erősebbé teszik és hidratálják a hajat, valamint csökkentik a káros UV sugarak hatását, míg az aloe kivonat ragyogást biztosít a fénytelen hajnak.  A Palo Santo olaj finom illatot ad a kondícionálónak, amitől a hajápolás igazi aromaterápiás élményt nyújt. A termék használható hajformázásra is, kis mennyiségben használva a kész frizurának tartást ad és segít lesimítani a szálló hajszálakat.

Használata után a haj könnyen kezelhetővé, puhává és csillogóvá válik. Minden hajtípushoz megfelelő, festett hajra is kiváló

knifeofdreams

2012. szeptember 6.

Szuper kondícionáló, a leghatékonyabb, amit természtes összetételű hajbalzsamok közül kipróbáltam. Ez egy nagyon sűrű, krémes állagú hajbalzsam, ha fejjel lefelé állítja az ember a tubust, akkor sem folyik ki, konkrétan meg sem mozdul :) Samponozás után én az ajánlottnál picit hosszabb ideig, 10-15 percig hagyom a hajamon, majd kiöblítem. Puhává varázsolja a hajat, könnyű kifésülni. Én a márka "normál" samponjával együtt használom, a végeredmény mindig gyönyörű, csillogó haj.
A termékcsaládot az ára miatt leginkább az igazi organikus termék rajongóknak ajánlom, mert igazi luxus a hajnak. Én beléjük szerettem, nem keresgélek tovább a számomra tökéletes hajápolók után. Nyertes csapaton ne változtass :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Oenocarpus Bataua Fruit Oil
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.