Rahua

Ár:   19 500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. július 31.

Ár:   19 500 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Hajápolók

Megújulást hoz a sérült, elnehezedett hajnak. A kondícionáló kezelés életerőt és ragyogást ad a hajnak a gyökerektől, segít a fejbőr egészségének és a haj színének megőrzésében. Más olajakkal ellentétben, amelyek csak bevonják a hajszálakat, az Ungurahua olaj - amely rendkívül gazdag omega-9 zsírsavban - kis méretű molekulákból áll, amelyek behatolnak a hajszálakba, és ezáltal erőssé és egészségessé teszik azokat, nedvességgel töltik fel a száraz szálakat. A maszk olyan tiszta összetevőkből áll, mint az Ungurahua olaj, napraforgómag olaj, levendula és eukaliptusz.

knifeofdreams

2012. szeptember 6.

Ha létezik mesebeli csodaszer a hajra, akkor ez az. Már kezdtem feladni a reményt, hogy valaha is találok egy jó minőségű, nem házi készítésű, organikus mélyhidratálót, amikor idén nyáron előrukkolt ezzel a maszkkal a Rahua. Nem goldolkodtam sokat azon, hogy megrendeljem-e vagy sem, és azt kell mondanom, hogy az egész termékcsaládnak ez a legnagyobb sztárja.

A pumpás kiszerelésben sűrű, fehér krém rejtőzik, amit hajmosás után a nedves hajba kell maszírozni, kifésülni a hajat, 5-10 percig rajta hagyni, majd kiöblíteni. Mondanom sem kell, hogy én ezt az 5-10 percet elég alaposan ki szoktam tolni, egy egész délután rajta van.

Eddig sem volt a hajamnak durva tapintása, de ezzel a maszkkal a puhaság és simaság egy egészen új dimanzióját értem el, amiről eddig nem is tudtam, hogy lehetséges. Konkrétan egy selyemtengerré változtatja a hajat, imádom. Függőséget okoz, de visszafogom magam, és általában 8 naponta használom (4 naponta mosok hajat). Tényleg fantasztikus termék, azt hiszem, megtaláltam az igazit. Az ára borsos, de én gyakorlatilag az itthoni hajápoláson kívül mást nem csinálok a hajammal, már kb 5 éve nem voltam fodrásznál, és nem is tervezek újra járni, úgyhogy semmi másra nem költök a hajammal kapcsolatban.

Így visszaolvasva lehet, hogy igénytelennek tűnök, vagy páran ledöbbennek rajtam, de megnyugtathatok mindenkit, hogy mindig tökéletesen ápolt és igényes a hajam, csak én itthon oldom meg azt az ápolást és vágást, amiért mindenki fodrászhoz megy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Hidratálók: Glycerin, Oenocarpus Bataua Fruit Oil
Vitaminok: Panthenol