Rahua

Ár:   11 400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2017. július 24.

Ár:   11 400 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Samponok

Lorna

2018. október 12.

Nekem ez, és a hozzá tartozó kondicionaló páros kevésbé jött be mint a volumenes nagytestvér. (kistestvér?). Főleg a medvecuukorra emlékeztető édes szirupos gyógynövény illata miatt nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Scara

2017. július 29.

Tetszik a gyógynövényes illata, de nekem sajnos nem vált be. Új gazdát keresek az utazószettnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Audi

2016. november 12.

Ez az általam használt eddigi legjobb bio sampon- tény. Nagyon vártam hogy megérkezzen, és hagytam neki két hónapot hogy kifejtse a hatását.
Viszont ennyi pénzért vártam volna valami pluszt, valamit amitől megértem hogy miért ajánlja és használja ennyi blogger. Hát sajnos nem kaptam. A tudaton kívül hogy ezzel a samponnal kevésbé károsítom a környezetemet és a saját testemet, semmi mást nem nyújtott mint egy 800 FT-s Balea termék. Úgyanúgy száll és törik a hajam, ugyanúgy ( sőt ebben lehet hogy rosszabb is) 24 óra után már hordhatatlanul zsíros, nem kapott extra fényt nem lett több életerő a hajamban..szóval elég nagy csalódás. Persze ha 3-4000 forint lenne, akkor oké, mert áldozok ennyit magamért és a környezetért, de az ára ennek a háromszorosa.
Sajnálom, le kell hogy pontozzam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

Sajnálom, le kell hogy pontozzam.

juditkaa70

2015. december 13.

Az egyik legjobb hajsampon és a hajáplási termékei is magas igényeknek megfelel! Nagyon szuper! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 13.

Ildie

2015. január 9.

Kaptam belőle mintát, uuu oda meg vissza vagyok.
Az a baj, hogy itt vagy egy drága dolgok boltja, ahova ha az ember bemegy a cuki kislányok valamit ráédesgetnek, de olyan cukin. Még az a szerencse, hogy van itthon még egy egész liter egyéb sampon, különben mennem kéne ezt izibe megvenni.
Egy mosás után maximálisan király, de azért persze ennyi pénzért az ember nem egy alapterméket vár el, a hosszútávú létező vagy elmaradó hatásairól remélem ír majd valai (amíg kitart az a másik egy liter sampon) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Kaptam belőle mintát, uuu oda meg vissza vagyok.

lolka75

2014. január 18.

Most próbálta ki a húgom, a végeredmény annyira látványos, hogy meg kell osztani: csikorgóan tiszta, könnyű, fényes és selymes tapintású lett a haja. Kevés kellett belőle, a natúrtermékekhez képest kifejezetten jól habzik. Külső szemlélő szerint (ez én lennék): nagyon fényes, jó tartású lett a haja. Ami óriási különbség az eddigi samponokhoz képest, az a hajának a tartása. Tudni kell, hogy nagyon vékony szálú, egyenes, szöghaja van, átlagtermékeket használva mosás előtt és után is szépen lelapul, összeesik. Na ezt most sikerült elkerülni, a szárítás alatt gyönyörűen beállt a haja. Az ára az egyetlen kritikus pont . Viszont ettől eltekintve és ezzel együtt is csodaszer, 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

Josie

2013. február 13.

Na végre megrendeltem a mini próba csomagot. Ez a sampon nagyon jó, jelenleg a balzsamjával együtt használom. Nehezebb kimosni mint egy "átlag" sampont és kissé ragacsosabb is, de a végeredmény csodás. Nekem még a gyógynövényes illata is bejön. Megkérdezték a kollegáim, hogy fodrásznál voltam-e annyira szépen rendezett loknis lett a hajam tőle. Nem szöszös, nem száll a haj tőle. Valóban nem kell se hajhab, se hajfény! Egyedüli kifogásolnivaló az ára.:) Ha tehetném, csak ilyet vennék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

knifeofdreams

2012. szeptember 6.

Valahol olvastam, hogy ez a sampon nem habzik, és emiatt nehéz vele hajat mosni. Aki ezt írta, az nem valószínű, hogy sok tapasztalattal bír az organikus/natúr samponokról és samponszappanokról, mert ebben a kategóriában szerintem nagyon jól habzik. Nyilván nem úgy, mint az SLS tartalmúak, de azért nincs vele gond.
Az állagát egy hígabb mézhez tudnám hasonlítani, a színe borostyán, engem a fenyőmézre emlékeztet. Az illata gyógynövényes, fás, és nem túl erős szerencsére.
Nagyon kíméletesen, de hatékonyan tisztít. Én a hajmosások alkalmával kétszer mosom meg a fejbőrömet, egyszer pedig a hajam hosszát, de soha nem használok belőle túl sokat, néhány cseppet felhabosítok a tenyereim között, és átmaszírozom vele a fejbőrt és a hajat. Nem okozott zsírosodást, korábban is és ezzel a samponnal is 4 naponként mosok hajat.
Bár nem olcsó, és ez fogy a termékcsaládból a leggyorsabban, de én egyértelműen újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Erzsi73

2012. március 20.

Az összetevőket elnézve szimpatikus.
Egy flakonnal használtam el és sajnos semmilyen extra hatást nem tapasztaltam.
Nagyon drága az biztos ( kb. 9.000 Ft.).
Ha ajándékba kap valaki egy ilyet oké, de ennyi pénzt a lefolyóba elfolyatni kár lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 20.

Az összetevőket elnézve szimpatikus.
Egy flakonnal használtam el és sajnos semmilyen extra hatást nem tapasztaltam.
Nagyon drága az biztos ( kb. 9.000 Ft.).

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.