Rahua

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. november 13.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Hajápolók

Ápol és tartást és rugalmasságot ad, festett hajhoz is kiváló. Természetes anyagokban gazdag, segíti a hajat, hogy dús és erős legyen. Ajánlott azoknak, akik egy normál hajkondícionálót túlságosan nehéznek találnak. Ez a természetes összetevőkből álló kondícionáló segíti a kifésülést, ápolja és erősíti a hajat anélkül, hogy elnehezítené.

Lorna

2018. augusztus 14.

Uh, sajnálattal kell közölnöm, hogy lelapuló vékonyszálú hajamra megtaláltam a tökéletes hajkondiciónálót. Oké, majdnem,tökéleteset, és igen az ára miatt sajnos.
Egy 60 millis verziót teszteltem.
Szóval a hosszú, száraz hajamra növesztés céljából kicsit túltoltam a szilikonos, hidratáló kondícionálókat, samponokat, és azt vettem észre, hogy állandóan lelapul a hajam, így már rögtön hajmosás után elfogathatatlan állapotok uralkodtak a fejemen. Végül kínomban beleraktam egy kanál himalájai szemcsés sót a samponomba, hogy ellensúlyozzam a sok szilikont (mondjuk szerintem nincs igazán nagy gond a szilikonokkal, kb mint a borral, csak mértékkel) és hű de jól nézett ki a hajam utána. Úgyhogy ebből a kalandból úgy rámjött, hogy nekem talán tényleg a natúr vonal felé kéne most kacsintgatni.
A kondicionálónak szerintem szokhatóan finom gyógynövényes illata van. Vagyis jó ha az nem várja el az ember, hogy tuttifrutti illata lesz, és akkor nem éri meglepetés. De mondom én a végére teljesen megkedveltem, és már vártam mikor használhatom újra. A sima Rahua társával ellentétben aminek nagyon nem tetszik az illata.
Amikor elkezdtem használni rájöttem, hogy ez a kondicionáló tud valami szemfényvesztéses trükköt, merthogy mindegy mennyit rakok rá a hajam nem lesz zsíros tapintású, nem nehezül el. Nem úgy mint az hajolajok ahol figyelni kell, hogy másfél csepptől meg pont jó a hajam, kettőtől már moshatok megint hajat. Nem lehet elrontatni! Leave inként is működik, amit szintén szeretek benne, hogy később is dolgozik a hajon.
Hihetetlenül pihi-puhi lesz tőle a hajam, amit másnap is lehet érezni. És amiért a legjobban szeretem, hogy jól áll a hajam tőle. Nem sprőd seprű, nem lelapult izé, hanem úgy érzem, hogy mint amilyennek valami eredeti, természetes állapotban kelllene lennie.
Negatívum, hogy a kifésülést kicsit sem segíti.
Amikor legközelebb pénz fog esni a felhőkből lehet újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Egy 60 millis verziót teszteltem.
Negatívum, hogy a kifésülést kicsit sem segíti.
Amikor legközelebb pénz fog esni a felhőkből lehet újraveszem.

fergalicious

2016. július 22.

Szeretem, hogy természetes, finom illatú és el is végzi a dolgát. Talán a drágasága miatt nem adnék rá 5-öst, de ha valakinek van ra pénze amúgy is, akkor csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Oenocarpus Bataua Fruit Oil
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

További info az összetevőről a KM-blogon >>