Rahua

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. november 13.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Hajápolók

Ápol és tartást és rugalmasságot ad, festett hajhoz is kiváló. Természetes anyagokban gazdag, segíti a hajat, hogy dús és erős legyen. Ajánlott azoknak, akik egy normál hajkondícionálót túlságosan nehéznek találnak. Ez a természetes összetevőkből álló kondícionáló segíti a kifésülést, ápolja és erősíti a hajat anélkül, hogy elnehezítené.

Lorna

2019. november 12.

Uh, sajnálattal kell közölnöm, hogy lelapuló vékonyszálú hajamra megtaláltam a tökéletes hajkondiciónálót. Oké, majdnem,tökéleteset, és igen az ára miatt sajnos.
Egy 60 millis verziót teszteltem.
A kondicionálónak szerintem szokhatóan finom gyógynövényes illata van. Vagyis jó ha az nem várja el az ember, hogy tuttifrutti illata lesz, és akkor nem éri meglepetés. De mondom én a végére teljesen megkedveltem, és már vártam mikor használhatom újra. A sima Rahua társával ellentétben, aminek nagyon nem tetszik az illata.
Amikor elkezdtem használni rájöttem, hogy ez a kondicionáló tud valami szemfényvesztéses trükköt, merthogy mindegy mennyit rakok rá a hajam nem lesz zsíros tapintású, nem nehezül el. Nem úgy mint az hajolajok ahol figyelni kell, hogy másfél csepptől meg pont jó a hajam, kettőtől már moshatok megint hajat. Nem lehet elrontatni! Leave-inként is működik, amit szintén szeretek benne, hogy később is dolgozik a hajon.
Hihetetlenül pihi-puhi lesz tőle a hajam, amit másnap is lehet érezni. És amiért a legjobban szeretem, hogy jól áll a hajam tőle. Nem sprőd seprű, nem lelapult izé, hanem úgy érzem, hogy mint amilyennek valami eredeti, természetes állapotban kelllene lennie.
Negatívum, hogy a kifésülést kicsit sem segíti.

Update: elhasználtam egy teljes verziót, és jelentem, hogy beleestem. De durván. Ha ő nem milliomos lenne, én meg csoró bölcsész már az eljegyzést is bejelentettük volna durván.
Az illata! Alig vártam, hogy újra hajat mossak. Különleges friss, eukaliptuszos citromfűs, nyárias.
Hogy tökéletesen működött a hosszú könnyen lelapuló, vékonyszálú hajamon. A nehézség ilyen hajjal az, hogy mivel hosszú a végek több évesek (hozzám hasonló kockafejeknek: a haj egy évben kb 10-13 centit nő, ki lehet számolni hány éves az ember haja. Az enyém olyan 5 a leghosszabb részen. Vágást is bele lehet számolni ebbe.) szóval kell rá az ápolás, de a vékonyszálú haj nagyon könnyen összeesik az ápolástól.
Ez tökéletes mert sose vágta össze a frizurámat.
Tényleg használt ápolásban. Mikor használni kezdtem egy barátnőm éppen finoman megjegyegyezte, hogy milyem kócos vagyok, és mikor fésülködtem utoljára? Valószínűleg semmikor, mert olyan rossz állapotban volt a hajam hogy nehezen ment át rajta a fésű.
Az üveg végére érve már átment a fésű a hajamon, és láthatóan jobb állapotba került. Szóval nemcsak tartást adott de táplálta is a hajat.
Ja, és rájöttem ha eleget rakok rá, akkor a fésülést is segíti.
És egyszerűbbé tette a hajmosásokat. Nem kellett külön kondíciónálót használni, megvárni amíg hat, leöblíteni. Fürdőben elég volt sampont használni, aztán ezt később leave-inként használni.
Hogy mondjak róla rosszat is fényesebb nem lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Egy 60 millis verziót teszteltem.
Negatívum, hogy a kifésülést kicsit sem segíti.

Ez tökéletes mert sose vágta össze a frizurámat.
Ja, és rájöttem ha eleget rakok rá, akkor a fésülést is segíti.
Hogy mondjak róla rosszat is fényesebb nem lesz tőle a haj.

fergalicious

2016. július 22.

Szeretem, hogy természetes, finom illatú és el is végzi a dolgát. Talán a drágasága miatt nem adnék rá 5-öst, de ha valakinek van ra pénze amúgy is, akkor csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Oenocarpus Bataua Fruit Oil
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

További info az összetevőről a KM-blogon >>