Best of Beauty 2019

Ralph Lauren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: moncsi29, az összetevőket feltöltötte: hnica, Módosítva: 2014. március 19.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Virágos-gyümölcsös illatcsalád

Főbb jegyei: rózsa, gyömbér, vizi liliom, fehér viola

Pupi1984

2018. november 10.

Megérkezett! Online rendeltem, mert Miskolcon van egy, azaz egy Marionnaud parfüméria, ahol gyakorlatilag a parfümválaszték ...hagyjuk :( A Müller sem áll a helyzet magaslatán!
Az illat 15 évvel ezelőtt ejtett rabul, ami azóta is töretlen! Szeretem! Az illat, ami boldoggá tesz. Félelmetes, hogy egy illat milyen hatással tud az emberre lenni. Jellemezni nem akarom, mivel nem is tudom, ez nem az én szakterületem, de egyet bizton állíthatok, hogy nem trendi az illat. És ez bizony így van jól! Az illatról mindig egy törékeny, elegáns, szép és intelligens nő jut az eszembe. Hogy ki, az mindegy. A lényeg, hogy ritkán látni olyan szépséget! Mondjuk Gisele Bündchen! A NŐ! Magas, karcsú, annyira szép, hogy az már lehetetlen és okos!!!! Minden sz....-tól mentes, akihez ha hozzászól az ember, akkor mosolyogva válaszol! És ez az illat öleli körül! PERFEKT! Az illat tartós, ruhámon másnap is érzem, bőrömön este a férjem illatozza!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Piscinke

2017. szeptember 24.

Nagy várakozással illatoltam meg a rendelt mintámat, de csalódtam. Egy virágos-citrusos tucatillat benyomását keltette. Hamar le is mostam, nem nagyon érdekelt a továbbiakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Burya

2017. június 15.

Kis mintám van belőle, még barátkozom vele, egyelőre nem tudom eldönteni, hogy pontosan mi is a véleményem róla. Kifújás után egy friss, kicsit fűszeres rózsaillat csapott meg, de nem az a nehéz, keleties fűszeres, hatalmas vörös rózsás fajta, hanem a libbenő, harmatos halvány rózsaszín vagy fehér rózsa illata a kertből. Gyömbért és kamillát is érezni benne, nőies, tiszta összhatást kelt. Leszáradás után azonban irányt vált, a rózsa még ott van, de csak halványan, a gyömbér marad, a kamilla viszont elkezd erőszakoskodni, mígnem már teljesen ő dominál. A virágos tisztaságillat átfordul egy kissé gyógykészítményre vagy kamillás testápolóra emlékeztető illatba, ami még mindig nem kellemetlen, csak hát ha erre vágynék, kamillás testápolót vennék, nem parfümöt aranyárban... Összességében nem rossz, de örültem volna, ha a kezdeti illat megmarad, leszáradás után már-már zavaró számomra, s 2 óra elteltével már nagyon bőrközeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

zsazsi1

2016. október 2.

Régen volt, ajándékba kaptam, és tetszett! aztán teljesen elfelejtettem, hogy volt egy ilyenem is - talán mert nekem teszterem volt, és a sima, minimál üveghez nem tartozott sem kupak, sem doboz, még a nevére sem emlékeztem.
És itt a zsibin nézelődve egyszer csak ismerősnek tűnt, ráklikkeltem, és beugrott, hogy bizony, nekem ő megvolt, és szerettem! Finom, nőies rózsás virágillatra emlékeztem. Az meg már a sors keze, hogy az eladó éppen abban a városban hirdette, ahol lakom...úgyhogy most itt van velem a fürdőszobaszekrényen, finom, nőies, és nagyon nem a mostani "trendi" illat - szeretem, ugyanúgy mint tizenvalahány éve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 2.

krisztina.matolcsi

2014. április 3.

Én is elhasználtam belőle vagy 3 üveggel, imádtam. Néhány hete nagyon akciós volt a Müllerben, gondoltam veszek egy üveggel, de azért előtte megillatozom, hogy tetszik-e még. De az eladó azt mondta, hogy már teszter nincs belőle, mert megszűnik. Igy nem is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 3.

messin

2014. április 3.

Egy időben mindig volt ilyenem, mert nagyon szerettem. Nekem kellemes, nőies virág illata van, ami viszonylag tartós. Szerintem nem igazán karakteres illat, inkább olyan hétköznapi, de a jobbak közül. Lehet, veszek egyet megint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 3.

moncsi29

2013. március 21.

Szülinapomra kaptam a Nővéremtől.
Régen szerettem az illatát,ezért örömmel fogadtam,és a jó időben használtam is.
Nem locsoltam magamra,mégis megfájdult tőle a fejem,és azt hittem elájulok.
Hideg,jeges,virágillat,semmi kellemeset nem tudtam felfedezni benne.
Gyorsan le is mostam magamról,és biztos hogy egy ideig nem is próbálkozom vele.
Csak azért kap hármast,mert régen szerettem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

Szülinapomra kaptam a Nővéremtől.
Régen szerettem az illatát,ezért örömmel fogadtam,és a jó időben használtam is.
Nem locsoltam magamra,mégis megfájdult tőle a fejem,és azt hittem elájulok.
Hideg,jeges,virágillat,semmi kellemeset nem tudtam felfedezni benne.
Gyorsan le is mostam magamról,és biztos hogy egy ideig nem is próbálkozom vele.
Csak azért kap hármast,mert régen szerettem az illatát.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.