RapidLash

Ár:   $49.95   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. január 10.

Ár:   $49.95
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

matekinga

2017. március 31.

Szépen látszik az eredmény, egyértelműen hosszabbak a pilláim. :) 5*.

matekinga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Szépen látszik az eredmény, egyértelműen hosszabbak a pilláim. :) 5*.

Renesmee

2015. december 7.

Féláron jutottam hozzá a neten, ezért rendeltem meg.. Elég borsos az ára, viszont cserébe tényleg hatásos. Nekem majdnem a duplájára nőttek a pilláim tőle, 5-6 hét alatt. Szóval valóban csodaszer... :) Viszont amikor abbahagytam a használatát, mert elfogyott..., kb ugyanennyi idő alatt visszarendeződött az eredeti állapot... :( De az tuti, hogy varázslatos szempilláim lettek tőle, mindenki azt hitte, hogy 3D-s pilláim vannak. Lehet, hogy ha hosszútávon használom kitartóan, megmaradt volna az eredmény. Most egy másik szérummal próbálkozom, ha nem válik be, tuti visszatérek ehhez.

Renesmee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

ectuc

2014. január 12.

Nagyon hatásos szérum. Alkalmazása során, kb 1-2 mm-t is nőtt tőle a szempillám. Minden este, lefekvés előtt kentem fel a szempillatövekre. Egy hónap elteltével látható az eredmény, nekem nagyon bevált. Akkoriban többen megkérdezték tőlem, hogy műszempillám van-e. Bár én ajándékba kaptam, de az ára elég húzós...pár 100Ftért ricinusolajjal is hasonló eredményt érhetsz el :)

ectuc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Szanyus

2013. november 15.

Én már másodjára vettem meg, nekem nagyon bevált! Én szemöldököm miatt vettem leginkább. Ott a legszembetűnőbb a változás, újra szép, formás és dús! De a szempillám is sokkal dúsabb lett. Nekem 5*! :)

Szanyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Kunkom

2013. november 6.

A terméket Angliából rendeltem Ebay-en keresztül.Szkeptikus voltam az elején,de egye-fene max. 40 eurom bánja úgy voltam vele.A leírás szerint kb.3 hónap kell a végleges eredményhez.Tapasztalataim:a negyedik hétnél vettem észre az első szembetűnő változást,a szemem szélénél elkezdett a pillám kunkorodni.Hozzáteszem nekem fekete, szög egyenes, rövid szempilláim voltak!Ezen kívül sötétebb(mintha festve lenne)és dúsabb lett.Most tartok a 2. hónapnál és bizony nagyon feltűnő a változás.Már mások is észre veszik,megjegyzik a változást.Reggelente pedig össze-vissza áll a hosszúsága miatt :-)Igaz, nálam a jobb oldali hosszabb mint a másik,de ezt csak én veszem észre.Lassacskán ki fog fogyni a tubus(3ml),de az ápolást folytatni kell a 3. hónap után is!Ekkor elég lesz heti 2x felkenni a szérumot.Ha ez kifogy,akkor az Ardell Brow and Lash szérumot fogom megrendelni,mert az jóval olcsóbb és 7ml !a tartalma,elvileg ugyan azt kell tudnia mint a RapidLashnek.Remélem tudtam segíteni Nektek! Update 2013 nov. Sajnos hosszú távon elkezdtek hullani a pilláim,láthatóan kevesebb és rövidebb lett!Hiába használtam hónapokig minden nap:-( Szóval nekem nem vált be a szer.

Kunkom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Maris Aqua
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17, Octapeptide-2, Copper Tripeptide-1, sh-Polypeptide-1
Vitaminok: Biotin, Panthenol, Pantethine

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

A tök magjának a kivonata. Paula Begon szerint az összetevő kiváló forrása az antioxidáns hatású karotinoidoknak és E-vitaminnak, valamint az esszenciális zsírsavaknak (beleértve a linolsavat) és cinknek. Ráadásul a tökmag kivonata nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt (pl. illatanyagot), így a bőr számára kiváló és természetes anyag.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

A Karib-térségben élő Plexaura homomalla nevű tengeri korallból nyert olaj. A növény 2-3% prosztaglandint tartalmaz, mely révén segít meghosszabbítani az anagén fázist, vagyis a szőrhagyma aktív növekedési fázisát, ezáltal képes növeli a szempillák számát, vastagságát és hosszúságát, bár az összetevő használatának abbahagyásával visszaáll a szempillák erdeti állapota.