Rasasi

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2016. január 15.

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatjegyek: kardamom, üröm, római kömény, rózsa, írisz, vanília, szantálfa, pézsma, ámbra, pacsuli, tonkabab

Rasasi Daarej Pour Homme EDP 5ml/10ml
Ár: 800 Ft / 1300 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost

Jolti

2020. február 29.

Finom, édes, szexi, de egy nagyon picit elegánsba hajló .uncimágnes illata van! :-)
Talán így tudnám a legjobban leírni.
A szilázsa nem olyan nagy, a tartóssága sem olyan egetverő. max 5-6 óra bőrön. Legalább is az enyémen. Bár a próbafújás a pulcsim ujjáról is eltűnt egy nap alatt.
De az árát vastagon megéri! Simán mehet a blinde buy, ha valaki hezitálna és szereti az édeskés , de nem cukormázas illatokat.
Én is féltem, hogy "arab származású" a drága és majd valami elfuserált szulejmán szagom lesz tőle, de nem, sőt!
Hamarabb jut eszembe róla egy gazdag flanszoá úlihölgy , mint egy 130 kg-os szakállas pasa!
Nagyon is minőségi, finom illat.

Frissítés:
Sok hölgy ismerősöm azt hitte, hogy női parfümmel vagyok befújva.
Szerintem is feminin kicsit. Bár attól jó illat, csak túl nőies.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 29.

Talán így tudnám a legjobban leírni.
Nagyon is minőségi, finom illat.

Frissítés:
Sok hölgy ismerősöm azt hitte, hogy női parfümmel vagyok befújva.
Szerintem is feminin kicsit. Bár attól jó illat, csak túl nőies.

Martin15

2019. október 14.

Sok pozitív hozzászólás miatt rendeltem mintát. Hát nem tudom, ha nem a minta volt romlott akkor nagy csalódás. Tényleg benne van már bocsánat a kifejezésért, egy öreg ember szag. Baromi tartós, de nem tudom hova tenni. Nem kaptam bókot rá, mondjuk nem is csodálkozom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

chamo

2019. szeptember 29.

Már vagy másfél éve ismerkedek vele, viszonylag ritkán használom. Abszolút egyedi illat, remek erővel büszkélkedhet. Édes, száraz is, erősen fűszeres, vagy inkább köményes. Egy gondom van vele, nagyon túltolták benne a köményt, sajnos emiatt nyáron könnyen túl lehet fújni. 10 óra után kifejezetten kellemes illata van, csak ugye akkor már gyenge. :) Mondjuk ha este befújod magad, reggel a párod biztos szeretni fogja, ami megmarad belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Takuun

2019. szeptember 10.

Finom édes, tartós illat, közepes hatósugárral, de nekem ez az illat inkább egy érett hölgy illatára emlékeztet. Ahogy több helyen is olvastam más sem tudja mihez hasonlítani. Hát én sem. Szerintem nem annyira erős, hogy csak kettőt kelljen fújni. A tapasztalatom, hogy három-négy fújás belefér. Én inkább úgy alkalmazom, hogy reggel két fújás indulás előtt, majd melóhelyre beérve plusz egy. Egyik este elmentem italozni, és egy fújást magamra tettem, hazaérve fürdés után is érezhető volt, majd másnap reggel párom úgy mászott rám, hogy milyen finom ez az illat. Amúgy érdekes, hogy nem kevés pozitív visszajelzést kaptam. Hiába a pozitív visszajelzések, nem tudok azonosulni ezzel az illattal. Nem sajnálom eladni, ellenben szívesen fogok kipróbálni más parfümöt is a Rasasi házból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Lapo

2017. december 7.

Update:
Eladtam, de most újra be kellett szereznem.. egyszerűen hiányzott.. :)
Továbbra is azt gondolom, hogy ebben az árkategóriában egészen elképesztő illat..

Sokan tartanak az arab parfümök világától.. én személy szerint sokakat kedvelem, néhány darabért teljesen odavagyok.. a Daarej ez utóbbiak közé tartozik. Az a parfüm, aminek kupakjába a legtöbbször beleszimatolok hezitálva, hogy melyiket fújjam magamra.. nem feltétlenül azért, mert ő a tuti aznapra vagy arra az alkalomra.. hanem mert egyszerűen várom a pillanatot amikor eljön az Ő ideje..a Daarej-nek meg kell találni azt az alkalmat amikor elsöprő tud lenni.. sem a mindennapokra, sem irodába nem való és nem azért mert olyan nehéz viselni. Egy téli romantikus sétán, vacsorán, estén nincs párja.. "bújós", "bűvöletes"..egyetértek az előttem szólókkal.. Tartós, jelentős hatósugárral bíró EDP nevetséges áron.. kétség kívül mestermű, még ha valamikor volt is egy Valentino parfüm amire hasonlít és ami mára elérhetetlenné vált..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Update:
Eladtam, de most újra be kellett szereznem.. egyszerűen hiányzott.. :)

Flami

2016. április 5.

Páromnak rendeltem egy mintát még karácsonyra, az itteni férfiúi vélemények alapján.
És hát...ó. Szerintem csodajó.
Szőke, kék szemű férfiból egy pillanat alatt turbános szultán kerekedik legalábbis az Ezeregyéjszakából. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 5.

És hát...ó. Szerintem csodajó.

Joe38

2016. január 6.

Tökéletesen egyetértek az előttem elhangzottakkal!
Én még annyival spékelném meg ,hogy korábban használtam a V Valentino Pour Homme edt-et.
Nagyon hasonló és közeli a két illat!!Ugye mindkettő Keleties .....az egyik fásabb(Valentino)..a
másik fűszeresebb(Daarej) mégis az első órában szinte ugyanazt a hangulatot produkálják!
Utána már kicsit eltérőbb a leszáradásuk ,de nem tennék plusz voksot egyik mellé sem!
Szerintem a maga módján mindkét illat zseniális és izgalmas!Én inkább olyan "csibész" szívtiprós fazonon
tudnám elképzelni,mert van egy olyan édeskés,figyelemfelkeltő akkord benne amitől szerintem egy kicsit
amolyan macsós lesz az egész!Amiért mégis egy picit erre a parfümre szavaznék elsősorban az az,hogy elég jó áron
kapható!Még sajnos az említett másik illat teljesen megszűnt és nem nagyon fellehető már max. horror összegekért.........
Nagyon szép tartóssággal bír és elég bátor a hatósugár is,de egyáltalán nem válik kárára sem az illatnak sem
pedig az illatoló-nak!!!Ezt tapasztalatból mondom.Aki használta és szerette az említett Valentino illatot
annak mindenképpen egy alternatíva helyette ráadásul verhetetlen áron!Aki pedig azon töpreng,hogy ki kéne próbálni
- csak ajánlani tudom!Mostanában vásárolt parfümjeim közül a legjobb ár/érték arányú illat!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 6.

Tökéletesen egyetértek az előttem elhangzottakkal!

adelmus

2015. április 29.

A Régi Denim Musk After shave jut eszembe erről parfümről. Meleg, bújós illat talán még azt is megkockáztathatom, hogy unisex.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

Laci

2014. szeptember 17.

Igazi meglepetés ismét a Rasasi-tól. Kis mintát rendeltem belőle első körben, hiába nyert díjat, sose lehet tudni. Sikerült nyitás közben a kis fiola tetejét totálisan letörni, így 1x tesztelhettem. Ez valami bűvöletes finomság. Annyira kellemesen fűszeres, édeskés, orientális ínyencség, hogy nem hittem az orromnak. A kezdeti citrusos fűszerkavalkád hamar lecsendesedik és egy valódi csábító szexi kifinomult illatfelhő lengi körül az embert. A vanília és tonkabab krémessége tökéletesen vegyül el a virágos jegyekkel. Ez az illat nem az a nehéz, arabos, oudos nehézbombázó, de nem kevésbé figyelemfelkeltő. Mindenképpen próbálja ki az, aki egy igazán egyedi, stílusos illatot keres őszre. Az ára is igazán jutányos, tartóssága kiváló. Ruhára fújva 1 hét, és ott is gyönyörűen kinyílik, talán még szebben is, mint a bőrömön. Igazi hűvösebb időre való bújcis illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Lyral
Színezékek: Yellow 11 / CI 47000, CI 60725

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sárga színezék.

Szintetikus színező anyag. (Lila)