Rasasi

Ár:   8140   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: fenyecset, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Ár:   8140

Fejillat: bergamott, sáfrány, oud (agarfa gyantája)

Szívillat: kardamom, rizs, geránium, jázmin

Alap: pacsuli, szantálfa, pézsma, bőr és oud

Ár: 1600 Ft, 2600 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

fragmann

Korcsoport: >54
2017. május 27.

Valóban. Elhanyagolt páratlanujjú-patások környezetében tapasztalható, ammóniákban és acetonban gazdag kipárolgások "illatát" fogjuk érezni ezen szer használata során. Egy szóban is összefoglalható lett volna az "illat"-karakter lényege, de nem akarok "sérteni" senkit. Sem a gyártót, sem a rajongókat. Számomra (el)viselhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 27.

Lapo

2017. április 29.

Nekem ez az első olyan parfüm életem során amire azt mondom kifújás után, hogy soha semmilyen szín alatt nem tudnám hordani.. bár lehet nem vagyok még igazi férfi?! :D Szerintem az "igazi férfi" sem egy ilyen iszonyat megosztó parfümöt fog választani.. hiszen nem attól lesz egy parfüm egyedi vagy találó hogy vagy utálják vagy nagyon szeretik..
egyszerűen nem kellemes, semmilyen szituációban, élethelyzetben még fél óra után sem (ha ez változik később írok update-et) Ennyi oud a világon nincs mint ami ebben van..
Keresem-kutatom az egyéniségeket, de most negatív értelemben találtam erre a jellemre.. sajnálom..

Update: 1 óra után érzek benne egy fajta megnyugvást.. kezd összeállni a kép.. túlzás, hogy életem parfümjére változott de tény és való, hogy szívesebben szagolgatom.. Talán jó lesz ez.. (csak az első órát vészeljétek át.......)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2016. október 18.

Nagyon erősen lószagú -sajnos csak szaga van ennek a folyadéknak- . Egy félóra után már savanykás lószőr keféhez hasonlít .

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 18.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
fenyecset

2016. október 7.

Az elején nagyon erős az illata, talán még azt is lehet mondani, hogy kellemetlenül erős. Egy óra eltelte után azonban letisztul, és átmegy egy erőteljes fás jegyekben bővelkedő illatba. Nagyon tartós, érzéki férfiillat, rengeted ouddal. Amolyan keleti oudos nehézbombázó. Fontosnak tartom kiemelni, mert az oud nagyon dominás ebben a parfümben, talán azt is lehetne mondani, hogy ez egy nagyon mély, fekete, erős, alapvetően oudos parfüm, kifejezetten "csak férfiaknak", amint a "Faqat lil rijal" arab jelentése.

Ez az a parfüm, amit szokni kell, de aztán nagyon bele lehet szeretni. Amikor mintát rendeltem, és magamra kentem, az első benyomásom ez volt: nem, ilyet sosem. Aztán másnap mégsem hagyott nyugodni, újra magamra kentem, és vártam, hogy alakuljon. A kezdeti nagyon intenzív illatkavalkádból aztán úgy félóra-óra alatt egy pompás, erőteljes, mély, karakteres, addig soha nem érzett férfiillat bontakozott ki. Harmad nap újra teszteltem, akkor már kifejezetten tetszett, olyannyira, hogy megrendeltem. Nem sajnálom. Bár nem olcsó, de ha a kompozíciót, a tartósságot és az összhatást nézem, akkor bőven megérte. Nem feltétlenül egy minden napra való illat, de akár akként is viselhető. Én inkább alkalmakra használom, így a varázsa is töretlen :)

Ajánlani tudom, de csak azoknak, akik ismerik a keleti parfümök világát, szeretik a kifejezetten oudos illatokat, és fel mernek vállalni egy európai szemmel (vagy inkább orral) nem túl konformista, erőteljes, karakteres férfiillatot. Nőknek semmiképp nem ajánlom, ez a parfüm ugyanis semmi uniszex jelleget nem hordoz magán. Faqat lil rijal - Nomen est omen. (Illatminta előzetes vásárlása, és többszöri tesztelése ajánlott)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Citral, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool