Rasasi

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: szamira, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. augusztus 4.

Ár:   21 000 Ft

A Rasasi márka 2012-ben piacra dobott orientális férfi illata.

Fej - málna, sáfrány, kakukkfű

Szív - fenyőtömjén, jázmin, üröm

Alap - fás jegyek, ámbra, bőr, hasított bőr

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pupy

2021. május 4.

Szerintem ez megéri az árát.Tartós,finom illat megfelelő hatósugárral.Feleségem szerint füst szaga van,de én jobban málnát érzek magamon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

szakacsi

2020. december 29.

Sosem szagoltam még az "eredeti" TF illatot, viszont nagyon tetszik, ahogy a málna édessége lágyítja a bőr kesernyés illatát. Abszolút prémium minőségű illat.
Ami a tartósságot illeti, az nem evilági. Randira készültem, előző este két parfüm között tétováztam, fújtam mindkettőből a két csuklómra. Bár végül a másikat választottam a nemes alkalomra, ezt még most, 48 óra elteltével is érzem nyomokban a csuklómon, pedig több tusoláson is túl vagyok. Eszement performansz, csak így tovább Rasasi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Cocco

2020. augusztus 28.

Igen, szintetikus az a málna és igen, nekem is nagyon sok. Magamra fújtam és majdnem nevettem, de igazából viccnek meg rossz.
Galagonya írja, hogy kimosta, hát azt sem könnyű, annyira erős. Én nagyon akartam szeretni a mintát, de nem sikerült.
Viszont rá pár hétre elcsíptem máson, úgy h az illető 3-4 méterre volt tőlem és csak a felhő szélét kaptam el. És bamm, úgy meg jó volt.
Valahogy a levegőben terjengve, ha tényleg nem sok, akkor valahogy nem érzed szintetikusnak a málnát. Engem meg ez a hamus-dohány féle mellékzönge fog meg. Én úgy döntöttem, elfújom a 2 milli mintát( valószínűleg 1-2 év lesz :D), soha nem veszek nagyot belőle, de a mintát lehet pótlom ha elfogy. Akinek nem működött tegyen még egy próbát, úgy h egyet fúj mondjuk csuklóra és lefelezi a másik csuklójával, vagy a két füle mögé. Az első fél-egy óra így is erős lesz, de így besimul. Nekem valahogy megnyitotta az utat, mikor megéreztem abban a helyzetben az illatot. Mondjuk ugyan ezt a történetet elmondtam a kedvesemnek is, akit nem sikerült meggyőznöm vele :D Egy fújás szétoszlatva, közelről nem szagol,csak hidegben, indulás előtt akár fél-egy órával kifúj, ... hát ezek lettek az én kis személyes szabályaim.
PS. Mi próbáltuk a Orchid Prairie nő verziót, az tényleg rossz volt, de már nem emlékszem a részletekre. Ha valaki esetleg próbálta a Jasmine wisp, valamint a Tobacco Blaze verziókat kérem ne fogja vissza magát és ossza meg velünk tapasztalatait.

Én igazából tartoztam. Csak nem rég szagoltam meg a Tuscan Leathert, és hangosan felnevettem. Gyakorlatilag ugyan az. Csak az tudja megkülönböztetni aki évek óta használja valamelyiket. Nem tudom láttam e már ennél tökéletesebb klónt.

Ezennel tartósság alapján átsorolom az idegméreg :D kategóriába. 1-et fújtam tegnap reggel kézfejre, azt felkentem még két fül mögé. Lenyomtam egy 12 órás munkanapot, letusoltam, aludtam éjjel és ma úgy 26 órával a kifújás után sem tágít a kezemről. Mármint úgy, hogy még szillázsa van :D Az mi?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

galagonyanya

2018. február 10.

Aki ismer, nem vádolhat vaskalapossággal. Meglehetősen nyitott vagyok a legkülönfélébb illatkombinációkra, a niche parfümházak válogatott perverzióira (na jó, egyetlen kivétel: a Zoologist állatfejes üvegcséi olyan szinten taszítanak, hogy még kipróbálni sem vagyok hajlandó egyiket sem), és az oud százféle tálalási módjára. Szeretem a bőrös illatokat, általában. De hogy kinek pattanhatott ki az agyából a gondolat, hogy "málnás bőr" és ezt mint parfümöt a világra segítette? Én ezt sajnos nem bírom megérteni. Ez annyira... erőltetett. Annyira mesterkélt. Nem ismerem a Tuscan Leather-t, de ha az ötlet szülőatyja Tom Ford volt, akkor már nem is kérdezek többet. Lehet, hogy az az illat kevésbé málnás, én nem tudom. Ez: nagyon gagyi. Nagyon szintetikus hatású. Málnaszörppel bőven meglocsolt bőrnyesedék. Rajtam ilyen. Semmi mást nem érzek. Kimostam a pulcsit, amire rákerült. És még valami. Állítólag ez egy férfiparfüm. Nem szoktam foglalkozni ilyesmivel, hogy női illat, pasiillat, de egyszerűen nem tudom a lelki szemeim elé idecitálni azt a férfiembert, aki eme produktumot magára löttyintené.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Vicus7

2017. november 12.

Gyönyörű, igényes csomagolás. A mágneses fadoboz gyönyörű. Én először a fenyőtömjént érzem benne, majd a bőrt. Rajtam nagyon intenzív, de estére szeretem használni. Mivel rendkívül tartós itt tényleg igaz a kevesebb több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Lapo

2017. április 3.

Patina, luxus, minőség, niche kategória.. ezek jutottak elsőre eszembe róla.. A csomagolása (tulajdonképpen egy mágneses fadoboz, gyönyörű üvegben fa kupakkal) elképesztő igényes. Mint maga az illat is.. érzed benne a minőséget, a válogatott alapanyagokat. Nem fogod nap mint nap hordani, hiszen sokan, sok élethelyzetben nem is értenék.. Bevallom én egyszer fújtam magamra eddig és figyelembe véve, hogy kb 20 ml-t vettem üveges maradékként, nem is szeretném elpazarolni.. Egy igazi ILLATÉLMÉNY.. 95 %-ban Tom Ford - Tuscan Leather kb. harmad áron.. bár igaz, így sem olcsó.. de minden téren más ligában játszik mint a designer parfümök..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

fragmann

Korcsoport: >54
2016. március 10.

Nem az én világom, de jó kis illat! Mintha bemennénk a lószerszám-készítőhöz, aki málnaszörpöt főz éppen. Bőr-füst-málna-szívószál és tejszínhab, minden ott van és a legjobb arányban. Hihetetlen tartós, 24 h elteltével is érzem, persze már csak bőr közelben. Ez nem semmi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. március 10.

a12smuk

2016. március 3.

Nagyon finom málnás-bőrös illat.Nekem simán uni,bár az én bőrömön van egy kis kesernyés mellékzöngéje-szerintem az üröm.Tartóssága kiváló. És igaza van az előttem szólónak, tényleg vigyázni kell az adagolással,mert ha túltoljuk,mi magunk leszünk az előadás.....:)

Ud.:Sikerült összetörnöm a fújósomat.....megyek sírni a sarokba.....:(((((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 3.

Ud.:Sikerült összetörnöm a fújósomat.....megyek sírni a sarokba.....:(((((((

adelmus

2015. április 29.

Szinte egy az egyben Montale Aoud Leather.. illetve Tom Ford Tuscan Leather edp.-k csak valamivel olcsóbb formában.
Az üveg igényes és gyönyörű.. az illat minimum 8 órán át kitart, ha nem vigyázunk és "túladagoljuk".. nos akkor lehet, hogy a színházteremben minket és nem az előadást fogja nézni a közönség. Úgyhogy óvatosan.. max 2 fújás.. és ekkor az a két méteres hatósugár nem lesz tolakodó és elviselhetetlen..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.