Rath's Pr

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mamm, Módosítva: 2011. november 2.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

Bőrápoló oldat (o/v-emulzió típusú), selymes, könnyen elkenhető és jól felszívódik. Karbamidot (urea) tartalmaz plusz nedvességmegkötő komponensként. Szilikonmentes. Enyhén illatosított.

Kiszerelés: 100 v. 200 ml

doreszka94

2015. október 5.

Nagyon gyorsan beszívódik, nekem nagyon tetszik az illata is. Jól hidratál, tényleg puha lesz a kezem utána, nem hagy zsíros érzetet. Szomszéd néni kapja a munkahelyén, én tőle kaptam, de szerintem sokkal jobb, mint a drogériás kézkrémek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

xipho

2013. október 31.

Munkahelyemen kapom, jól hidratál, de az illata nem tetszik, szerencsére csak nagyon enyhén érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

Maniac

2012. szeptember 22.

Nekem könnyen beszívódott, nem olajos, hidratál, ezzel nem kell csak a kézfejemet kenni, azon aggódva, hogy egyébként nem szívódna be. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Angelgirl

2012. szeptember 1.

Nekem a beszívódásával van némi problémám, ugyanis elég sokáig érzem a kezem, hogy még ott van... Pedig nem használok sokat, azok után meg főleg nem, hogy egyszer picit többet sikerült nyomni a tenyerembe, és hosszas bemasszírozás után elkezdett "lehámlani" a krém a kezemről.
Ettől függetlenül szeretem, mert tényleg jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Ettől függetlenül szeretem, mert tényleg jól hidratál.

Hidratálók: Urea

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.