Rausch

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: birobio, Módosítva: 2017. május 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Viszketés és kipirosodás nélküli száraz, krónikus korpásodás esetére

• A sampon növényi eredetű mosóaktív anyagokal készült. A martilapu kivonat gyengéd nyákanyagainak és a bojtorjángyökér antiszeptikus hatóanyagainak enyhén gombaölő hatású, optimális kombinációja tartósan hat az erős korpásodás ellen.
  • A martilapu korpa elleni sampon teltséget és természetes fényt kölcsönöz hajának.
  • Rendkívül kiadós: 30 - 45 hajmosáshoz elegendő!

Szmrs

2016. január 30.

A müllerben kapható próbakiszerelést vettem meg.
Már egy ideje kerestem olyan sampont, ami kicsit fertőtlenít is mert 2 nap után kezdett büdösödni a fejem,néha viszketett is.
Konkrétan a korpával nem volt gondom,csak egy kis foltban hámlott a fejbőröm,ami nem is biztos hogy korpa volt,de ettől a sampontól elmúlt.
Nagyon szuper,nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

A müllerben kapható próbakiszerelést vettem meg.
Nagyon szuper,nekem bejött.

edina89

2015. június 21.

Már nagyon régóta szószerint szenvedtem a attól hogy a fejbőröm olyan korpás volt hogy egy fekete felső nem vehettem fel soha,illetve véresre vakartam a fejbőrömet.
Én nagyon sok mindent vettem, voltam 2 féle bőrgyógyásznál 10-12 ezer Ftos samponokat vettem semmit nem használt. a Dermipsortol se voltam elájulva az aztán meg se éri az árát kb 4 fejmosásra való adagot tartalmaz.
Ettől a sampontol minden problémám megszűnt, már nem vakarom a fejem hisz teljesen letisztiotta a korpát.
Itthon nem olyan ismert és népszerű, de szerintem ez a sampon a legjobb a makacs viszkető korpás hajra.
elég sokáig elég egy ilyen sampon mivel nagyon tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

elég sokáig elég egy ilyen sampon mivel nagyon tömény.

snoemi

2014. november 7.

Már régóta sok gondot okozott nekem a viszkető, égő fejbőr. 2 naponta kellett mosnom a hajamat. Sokáig az Eucerin Dermo Capillaire (kék színű) sampont használtam, de sajnos ez sem szüntette meg a kellemetlen tüneteket. Borzalmas volt az érzés, amikor majd megőrültem a viszketés miatt.
Majd elmentem a gyógyszertárba és megkérdeztem a gyógyszertárost, hogy tudna-e valami mást ajánlani.
Adott nekem egy kis 25 ml-es termékmintát ebből a Rausch termékből.
A változás már az első hajmosás után érezhető volt. Az Eucerin használata esetén már aznap elkezdett viszketni a fejbőröm, azonban ez tényleg érezhetően megnyugtatta a fejbőrömet.
Már 3 napja nem mostam hajat és még most sem viszket vagy zsírosodik a fejbőröm.
Nagyon jó termék, mindenképp megveszem a nagy kiszerelést!
Bátran merem ajánlani mindenkinek, akinek ilyen jellegű problémája van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Adott nekem egy kis 25 ml-es termékmintát ebből a Rausch termékből.
Nagyon jó termék, mindenképp megveszem a nagy kiszerelést!
Bátran merem ajánlani mindenkinek, akinek ilyen jellegű problémája van!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)