Raywell

Ár:   3200 Ft és 6500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cocochoco, Módosítva: 2021. február 10.

Ár:   3200 Ft és 6500 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Kategória:   Samponok

Hajsimító és regeneráló sampon, mely 8 különleges összetevője révén tökéletes ápolást nyújt a gubancosodásra hajlamos hajnak. A sérült és károsodott hajszálak kutikulái nyitottak, így a hajszálak nem csúsznak el egymás mellett, összeakadnak és gubanc jön létre. Köszönhetően a Boma samponnak, zárja a kutikulákat, a haj fényessé, egészségessé válik. A hajszálak selymes és puha tapintásúak lesznek, így nincs lehetőségük összeakadni. Anélkül egyenesíti és táplálja a hajat, hogy elnehezítené azt. Kifejezetten a gubancosodásra hajlamos hajra fejlesztették ki. Használatával a haj könnyen kifésülhetővé válik. A sampon folyamatos használatával hidratáltá, puhává és egészségesebbé válik a haj. A hajszálakat kívülről és belülről egyaránt táplálja. Hatóanyagai révén védőréteget hoz létre a hajszálak körül, így megóvja a káros környezeti hatásokkal szemben, mint pl. meleg hő, UV-sugárzás, hideg. Nedvességmegkötő hatóanyagokat tartalmaz, melyek megkötik és benntartják a nedvességet a hajszálakba, így a haj hidratáltá válik, nem törik le. A hajfelszín egyenletessé válik, simává és selymessé varázsolja. Egyaránt kívül-belül táplálja a hajszálakat. A továbbiakban pedig biztosítja a haj tartósan selymes kinézetét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bella9622

2024. április 25.

Szerintem szörnyű! :(
A fodrászom ajánlására vettem meg, mint “mindenmentes” sampon, de nekem nagyon nem vált be.
Rettentő nehezen habzik fel még második mosásra is, nem érzem tőle tisztának a fejbőröm, nagyon hamar zsírosodik a hajam használat után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 25.

Szerintem szörnyű! :(

Monic

2023. november 16.

Festett szőke, töredező hajamra ajánlotta a fodrász, hogy ez és a balzsam segít majd a töredezést megállítani, extrán ápol és hidratál majd. Na ebből semmi nem teljesült. Normál haj esetén lehet hogy jól teljesít, de szőke festett hajra nem ajánlom, mert semmit nem csinál. Kitartóan használtam egy-egy flakonnal de nem javított a hajamon sajnos. Annyi pozitívum, hogy nem irritált és nem rontott tovább a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 16.

Szilvy88_

2023. augusztus 19.

Imádom sampont 4 flakont használtam el és végre valami amitől nem viszketett a fejem . Sajnos picit hozzá szokott a fejbőrön és váltottam de alig várom hogy visszatérjek ehhez a márkához .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 19.

durenka

2022. augusztus 19.

Tartós hajegyenesítéshez vettem, a fodrász ajánlotta. (Balzsammal együtt is használtam.) Nagyon puhává varázsolja a hajam és simítja is. Viszont borzalmasan nehéz kimosni. A sampon úgy beleáll a hajamba, hogy képtelenség kimosni, úgyhogy felhagytam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

Pici2011

2022. július 28.

Tavaly december óta használom egy botox kezelés miatt, mivel ez teljesen szulfát mentes. Nekem iszonyatosan bevált, korábban rengeteg sampont próbáltam, de ennyire még egyik sem vált be. Fiatalkorom óta küzdök egy erős seborrheával, amire száz sampont próbáltam, ez pedig nem erre a problémára való, de ugyanolyan a fejbőröm is, mint a korábbi eucerin és dercos samponoktól. A hajam pedig szép, egészséges és kezelhető. :) Balzsammal együtt használom a vékony szálú szőkített hajamra. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 28.

szathmari

2021. október 26.

Nemrég használom még a balzsamjával együtt, de eddig nagyon szuper. Fényes, ápolt és könnyen kezelhető lett a hajam már az első pár alkalom után is. Az egyenesítő hatását én csak szárítás után észlelem, de nekem alapjáraton hullámos a hajam. Ár érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.