RIVAL loves me

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann

3 lépés a tökéletesen kontúrozott arcig - kontúr árnyalatot, highlightert és pirosítót tartalmazó paletta

skincaremakeuplover

2020. augusztus 5.

A highlighter része az egyedüli ami használható, az viszonyt gyönyörűszép, és tartós végeredményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

account001

2020. július 11.

A kontúrt folyamatosan használom, az én bőrtónusomhoz pont ideális, elég belőle kevés is, hogy szép legyen:) A pirosíó, majdnem, hogy haszontalan, hiszen alig látszódik valami.
A highlighterben pedig hatalmas csillámok vannak, amiket nem mindenki szeret.

Update 2020 július: Ahogyan kicsit megtanultam sminkelni, rájöttem, hogy ez egy haszontalan paletta. A kontúr nagyon gyorsan lekopik, a highlighter pedig diszkógömb fejet csinál a sok csillám miatt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

A highlighterben pedig hatalmas csillámok vannak, amiket nem mindenki szeret.

Petra0408

2020. április 28.

Szeretem. Csillámos vonal, a highlighter elég extra. Nekem a pirosító is látszik. Szemhéjra is jó lehet, árát figyelembe véve kifejezetten jó lehet, ha valaki szereti a csillogós dolgokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

Kuro

2019. szeptember 29.

három csillagot adok neki. nekem nem jött be.
a kontúrszín narancsos árnyalatú, ami az én hideg bűrtónusomhoz egyáltalán nem passzol, így erre nem tudom használni.
a pirosító szintén arany csillámokat tartalmaz. szemhéjpúdernek használom.
a highlighter pedig inkább csillámos, mint fényes, könnyű túlzásba vinni és nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

három csillagot adok neki. nekem nem jött be.
a pirosító szintén arany csillámokat tartalmaz. szemhéjpúdernek használom.

myvogue13

2019. június 24.

nekem nagyon bejött, pigmentált, amt tudni kell tökéletesen tudja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

nekem nagyon bejött, pigmentált, amt tudni kell tökéletesen tudja.

Pearl30

2019. május 21.

Szemhéj palettának vettem, annak elmegy, a kontúrszín nagyon kemény, de satírozásra egészen jó, a highlighter tiszta csillám, igazából ki is cseréltem másra, a pirosító pedig nedvesen gyönyörű szemen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Bildiy

2019. április 9.

Nekem ez a termék nem jött be. Nem elég pigmentált, és túl fényes a pirosító. Tovább ajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.