RdeL Young

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: belaura, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Szuper matt ajkak extra hosszantartó hatással.

pillacskak

2020. május 9.

Ennél tartósabb rúzst még nem találtam, szinte levakarhatatlan, viszont borzalmas szaga van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

arcoiris

2019. november 27.

Nagyon- nagyon sokáig- egy évig kerülgettem, vegyek-e vagy sem. Mivel idő közben matt pirosat máshonnan szereztem be, itt a lilát választottam- és milyen jól tettem!!! Lehet hogy már másnak is feltűnt, hogy a matt rúzsokból kikeverni vagy az anyagok miatt, vagy csak a divat miatt de hasonló színeket szoktak. Na ez a lila nem hasonlítható semmilyen más termékhez és iszonyú tartós! Nekem nagyon bejön ez a szín!

update: Vettem még egyet 10-es árnyalat Soft Peachy és ez már jobban ragad- az applikátor feje pedig elhajlik -ezt nem is értem miért- de a szín egy nagyon szép nude!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

HHH97

2019. november 17.

Nem csodatermék, de az árát megéri. Nagyjából marad csak fenn evés-ivás után, de engem nem szárít, a színe is szép, bár az applikátorral kifejezetten nehéz bánni. Nem hiszem, hogy beszerzek másik színt belőle, de ami van, azt szívesen elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Pomi

2019. november 14.

Hú, azért elég kemény cucc ez kérem szépen, első körben a 05-ös Happy Hour jött velem haza, az ecset siralmas, a hajlékonyságát még megbocsájtanám neki, de az applikátor irdatlan sok anyagot vesz fel, ráadásul borzasztó nagy is. Ha nagyon vékony rétegben kenem fel, akkor nem adja vissza a színt, ha viszont kicsit vastagabban, akkor még a lelkemet is szétszárítja, illetve lepereg.
Merész voltam, gondoltam kipróbálok egy világosabb színt is hátha azzal jobban együtt tudok működni, így a 08-as Miss Kiss-t rendeltem meg. A szín maga gyönyörű, krémes nude, itt már az ecset sem hajlott annyira, de ez meg alig pigmentált (talán majd szájcerkával kiegészítve nekifutok újra). Én végleg feladtam. Mivel elég megosztó termék, nincs pofám 1 csillagot adni, de csak bátraknak ajánlanom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

porc3lain

2019. november 12.

Szintén a "KM miatt vettem meg" klub tagja, és nem bántam meg a vásárlást. Nagyon jó áron van, a színválaszték sajnos nem túl széles, viszont elég tartós, és ha ügyelek rá, hogy vékonyan vigyem fel, nem is okoz "nehéz" érzést, nem szárít. A 05-ös Happy Hour árnyalatban van meg, ami egy nagyon szép ciklámenes szín, igazán különleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

nncsrny

2019. október 27.

Nagyon hasonlít a Lovely extra matt&lasting-ra, csak ez elég büdös, amíg meg nem szárad. (Cserébe nincs benne piros összetevõ!) Ha egy egész réteget viszek fel, hajlamos nagyon ragadni, töredezni. Ha picit használok és gyorsan elkenem az ujjammal, sokkal jobb és természetesebb. Tényleg sokáig bírja, még evés után is türhetõen néz ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Horvathangelika1

2019. június 26.

Nem tudom, hogy lehetnek ilyen igenytelenek a lányok/nők..ott van a teszter, de ők a becsomagolt rúzst nyitogatjak! Esetleg ki is próbálják. Chocoholic szín, itthon nyitottam ki, és látszott, hogy előttem már valaki felbontotta..
Maga a rúzs nem rossz, de nagyon szárított, alig lehetett lerobbantani. A színnel a számon pedig vékonyabbnak latszanak az ajkak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

marienne87

2019. június 23.

Nem vagyok egy nagy matt rúzs rajongó, mert eddig csak rossz tapasztalataim voltak: szárít, csúnyán és hamar kopik, ragad... Eddig :D Ugyanis ez a rúzs nálam kibírt reggelit, ebédet, kicsit az ajkak belsejénél kopott, de a kontúr és a szín is tökéletesen fenn maradt délutánig :) szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

ponilopopolopo

2019. május 23.

Hűűűűűűűűhaaaaaaaaaa!!
Na ez nem semmi, szuperpigmentált, tartós, és menő színek.. Könnyen fel lehet vinni az ajkakra, nagyon kár, hogy nincs több szín, de sebaj. Egyetlen icipici negatívuma, hogy nekem kicsit ragadt, de ettől függetlenül biztosan újra fogom venni ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Hűűűűűűűűhaaaaaaaaaa!!

lisbeth10

2019. április 16.

04-es árnyalatban van meg. Az első matt, folyékony rúzsomként vettem meg, ismerkedve az ilyen rúzsokkal
A színe nagyon tetszik, de az aplikátorával nem tudok bánni, szerintem nem folyékony rúzshoz való (vagy csak én nem tudok az ilyen aplikátorokkal bánni...)
A szám sarkánál folyamatosan lejött, több rétegben felvéve nagyon csúnya és kényelmetlen volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Színezék. Piros.