RdeL Young

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: belaura, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Szuper matt ajkak extra hosszantartó hatással.

BorbelyAdri

2019. március 20.

Több negatívot találtam a rúzsban, mint pozitívat.
Én is a visszajelzéseknek köszönhetően szereztem be a vörös árnyalatát. Az applikátor valóban elég kezelhetetlen, kellett idő, míg hozzászoktam. Ha egyszer fent van, száradás után sokszor érzem, hogy összeragasztja a szám. Olyan kellemetlen viselet az egész.
Borzalmas szaga van, tiszta műanyag.
Szinte lehetetlen leszedni. Legutóbb konkréten csak az elektromos fogkefével tudtam leszedni a maradékot. Sminklemosó csak alig hozta le, víz szinte semminyire. ahogy a nedves törlőkendő sem. És ráadásul nagyon szárítja is a szám.
A sok negatívum ellenére mégis megkapja a 3 csillagot, mert nagyon tartós, és ennyi pénzért szinte ingyen van. Lazán kibírja a nappalt evés és ivás mellett. De ha egyszer elfogy, semmiképp se veszek újat. Egyszer bőven elég volt.

BorbelyAdri
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Több negatívot találtam a rúzsban, mint pozitívat.
Borzalmas szaga van, tiszta műanyag.

viewxy

2019. március 14.

Szeretem, szép színe van, nekem tartós is ha jól teszem fel. Hidratált ajkakra jó csak használni, vékony rétegben. Néha, ha kicsit még tartósabbat szeretnék, teszek rá egy kis átlátszó púdert. A szivacs ami benne van elég rossz, szerintem nem lehet szépen felkenni vele.

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Sztundi

2019. március 14.

Nekem sajnos nem lett akkora szerelem, mint másoknak. Nagyon szép, élénk színe van, szépen is fed, mattra szárad, viszont nagyon kiemeli a száraz részeket és nekem száraz érzés volt az ajkaimon. Viszonylag tartósnak mondható, de hamarabb lekopik mint én várnám és darabokban potyog az ajkakról.

Sztundi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Veronika3

2019. március 9.

Szeretem mivel szép színe van. Nagyon olcsó de kicsit számomra egyenletlen. A másik dolog amiért le kell pontoznom az az ecset. Egyszerűen szörnyű. Nagyon nehéz vele dolgozni. Kb 5 perc mire felkenem magamra mivel egyszerűen az ecset annyira hajlékony és hosszú hogy nem lehet vele precíz vonalat húzni. De a színe szép és borzasztóan hosszan tartó. A nap végén is van még belőle az ajkaimon pedig nem sajnáltam napkozben, ettem, ittam. Kicsit szárító szóval muszáj aláhidratálonom és pár óra múlva megint kicsit kényelmetlen szokott lenni. Ilyenkor lemosom, hidratálok és visszarakom. Igazából az ára miatt megéri de vannak a piacon jobbak.

Veronika3
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

Fe0ve0

2019. február 28.

Sajnálom, hogy le kell pontoznom ezt a terméket, de őszintén nem értem a sok pozitív visszajelzést. Vadászom az olcsobb kategorias csodakat, de ez sajnos nem az. Ár érték arányban persze nem annyira rossz, de pár száz forintért sokkal meggyőzőbb termékek is vannak. (Lovely extra lasting rúzsok) a legnagyobb gyengesége szerintem, hogy nagyon gyorsan kopik felkenés után es sajnos nem szépen. Kifejezetten kényelmetlen a viselése már 1 óra után, morzsalekosan hámlik az ajkakról. Az összetevők miatt jár a 3* sajnos csak 2* lenne.
Megvan a hiba. Túl vastag retegben kentem fel, amiatt hamlott igy pedig nem kellemetlen viselni, bar tenyleg nem csodaszer.

Fe0ve0
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

tsolya

2019. január 13.

Annyi pozitív véleményt hallottam erről a termékről, hogy nagyon hajtott a kíváncsiság. Végül beszereztem a TRENDSETTER árnyalatban. Maga a szín nagyon szép és passzol is hozzám. Az applikátorral kifejezetten könnyű dolgozni, eleinte kicsit meglepett hogy picit hajlékony. Óvatosan lehet vele enni és inni, de pár óra után elkezd magától, foltokban kopni. Ilyenkor szoktam a maradékot is letörölni, amit viszont szinte lehetetlen. Miután elviekben már nincs a számon, akkor is érzem, hogy apró morzsákban még ott van, és nincs kellemes érzete. Még tesztelgetés alatt áll nálam, de ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor picit többet vártam, ennyi pozitív vélemény alapján.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

viktoriagellert

2019. január 8.

Viszonylag tartós, ha nincsen macerálva órákig nagyon tartós és mutatós! Gondolkodom, hogy beszerzem más színben is.

viktoriagellert
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

vador

2019. január 7.

Hamar és csúnyán kezdett el szökni a szám belső feléről, pedig semmi rúzsellenest nem csináltam vele, javítani meg képtelenség ízlésesen. Használgattam, hátha rátanulok a helyes használatra, meg mert a színe szép volt (a mályvás), de a kb. felénél már használhatatlanul sűrűvé vált, pedig még nem értük el a szavatossági időt, így végül kidobtam.

vador
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

dreamstealer

2019. január 3.

Nem túl biztató a csomagolása, ezért csak az itteni jó vélemények miatt vettem belőle 2 színt. Nagyon pozitívan csalódtam, nem hittem volna, hogy ennyi pénzért tényleg jó minőségűek lesznek maguk a rúzsok. Tartósságban simán közelítik a 2-3000 Ft-os társaikat. Bírják az evést, ivást és teljesen mattra száradnak. A csomagolástól eltekintve megérdemlik az 5 pontot!

dreamstealer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Theroadtohappiness

2018. december 4.

Gyönyörű az összes árnyalat, hamar mattosodik és nem is ragad túlzottan(mellékesen az illata is nagyon jó) Hátránya, hogy nekem az ajkam belső feléről nem csak ivásnál/étkezésnél kopik le, hanem a beszédtől is sajnos. Viszont mivel imádom a színét, elviszem magammal, aztán ráigazítok ha úgy van, annyin ne múljon. :) Illetve az applikátor túlzott hajlíthatóságát nem igazán értem, de hamar megszokható.

Theroadtohappiness
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Színezék. Piros.