RdeL Young

Ár:   349 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dalmaa_, Módosítva: 2015. május 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Acetonmentes körömlakklemosó aloe verával dúsítva

Diana2

2018. augusztus 15.

Nem szeretem a körömlakk lemosók szagát,ezért ez a termék nálam a befutó.
Olcsó és ugyan azt tudja,mint egy acetonos lemosó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nem szeretem a körömlakk lemosók szagát,ezért ez a termék nálam a befutó.
Olcsó és ugyan azt tudja,mint egy acetonos lemosó.

missmomsen

2016. február 1.

Másik illatban van meg (kókuszos), és nagyon jól leszedi a lakkot. És nem az a tipikus büdös lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

nicolebunny

2015. november 10.

Meg voltam győződve, hogy ezt a márkát rl de youngnak hívják... Ezért nem is találtam meg a termékeket eddig :D :D

Ez a körömlakklemosó olcsó, kiadós, érdekes amiatt, hogy illatos, (tényleg nagyon kellemes illatot hagy maga után, másnap is érezni), plusz könnyedén megbirkózott mindenféle körömlakkal. Viszont sajnos nekem eszméletlen módon kiszárította a bőrömet, ahol hozzáért a pamacs :( :( :( Számomra ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

zsofbar77

2015. szeptember 7.

Tetszenek az összetevőlistában a vitaminok. Az ecsetemet szoktam vel kimosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Tetszenek az összetevőlistában a vitaminok. Az ecsetemet szoktam vel kimosni.

Azura

2015. augusztus 19.

Most ezt használom. Kellemes az illata, és teszi a dolgát. A homoklakokkal kicsit macerásabb, de pár perc alatt azt is lehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

kitti1616

2015. július 31.

Nagyon szeretem :) Jó sokáig elég és kellemes az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Nagyon szeretem :) Jó sokáig elég és kellemes az illata :)

jubileum

2015. július 28.

Érdekes ötlet ez az illatosított körömlakklemosó, persze nem annyira mint a márka málna illatot hagyó körömlakkja, de azért érdekes...tényleg szeder illatot hagy maga után...
essence gel nails lakkot mostam le vele a tetején essence 3D effecttel...a nagy csillámok okoztak csak neki gondot...lehozza, amit le kell, persze nem annyira hatásos mint a tömény aceton (oké, lehet, hogy most pár tinilány kiakad, de régen azt használtak az emberek, és sokáig én is fiatalkorom ellenére)
Nem tudom miért az aloe verat emelték ki mikor a végén kullog van előtte kis kókuszolaj, az is menő lenne, és az ásványi olaj se rossz. Bár meg kell mondjam olyan túl nagy ápoló hatását nem érzem a terméknek, de amit ígér (lemosás+illat) azt tudja, és persze kevesebb mint 3 forint/milliliter...ha azt vesszük kevesebb mint 10 forint egy lemosás...nem rossz
Ami érdekes hogy amikor kiöntöm a vattára kokárda alakot vesz fel, középen lila a folt kívül kék...nem tudom hogy csinálták és mitől van de érdekes:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Dalmaa_

2015. július 8.

Úgy gondolom, hogy ez egy remek körömlakklemosó. Könnyedén el tudom vele távolítani a körömlakkokat, noha a csillámos lakkokkal már nehezebben tud megbirkózni. Elég erős szaga van, ami nem túl kellemes, de még nem találkoztam olyan lemosóval, aminek az illata felemelő volt. Viszont lemosás után kellemes illatot hagy a körmökön :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate

Mesterséges színezék. Piros.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.