RIVAL loves me

Ár:   349 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rure90, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erdei gyümölcsös illatú körömlakklemosó

flaghunter

2019. július 8.

Amiatt vettem meg,mert kellemes illatot ígért. Ez igaz, tényleg gyümölcsös. Viszont nekem nagyon szárítja a köröm körüli bőrt és lemosás közben kellemetlen az érzés, mintha nyúzná a körmöket. Nem fogom újra venni, sőt ezt az egyet sem használom el. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Azura

2016. július 6.

Szerintem jó kis lemosó, már kétszer újra vettem. A nagyon csillámos lakkokat nyilván vele is melós leszedni, de ár-érték arányban szerintem megfelelő. Az illata is tetszik, használat közben ugyanolyan erős és orrfacsaró, mint a többi de utána a bőrön már kellemesebb, bogyós illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Rure90

2016. június 1.

Én meg vagyok vele elégedve, ha normálisan lakkozom (van alaplakk is), akkor simán lehozza. Talán kicsit hamar fogy, de legalább működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

szmoni

2016. május 1.

Borzalmas!! Csak Rossmann volt a környéken ahol jártam és nagyon kellett a lemosó. Csillámos lakkot alig szedte le, be kellett "borogatni" es miután felázott lehetett elkezdeni a dörzsölést... Simával nem próbáltam még, de nem is fogom szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

pcksz

2016. április 25.

Körülbelül egy hónapja használom, teljesen meg vagyok elégedve vele, elég jól leszedi a homokos és a matt lakkokat is annak ellenére, hogy acetonmentes. Az egy csillag mínusz inkább csak a saját meggondolatlanságomnak szól, utólag talán nem volt olyan jó ötlet ilyen erősen illatosított lemosót választani, kezdek kicsit megcsömörleni tőle. De a dolgát teljesen jól végzi egyébként, és ha nem mindig ezt használnám, szerintem az illata is inkább pozitív lenne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.