RdeL Young

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: busa01206, Módosítva: 2016. július 21.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Átlátszó por alapú fixáló púder, amely hosszan tartó matt felületet biztosít.

Candy21

2019. november 5.

Nem rossz termék ez az első ilyen púderem a szemem alatti korrektortfl fixálom vele és szépen működik nem csúszik bele a ráncokba a korrektor tovább fenn is marad a nap folyamán nem mattít olyan durván nem szárítja a szem alatti területet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Ivy1986

2019. május 27.

Igazából én nem is tudtam hogy létezik ilyen. 😂 Így mikor itt olvasgattam,épp púdert kerstem de annyira nehezen találok színt h nem igaz,mimdig mellényúlok. Aztán felkutattam a rossmanba és wow. Ha tudtam volna létezik már megvettem volna. Tényleg láthatatlan,nem kell sok belőle és nagyon szuper. Én szolizok ugy h akkor se üt el ha nyáron az ember barnább. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Fruy

2019. május 20.

Ár-érték viszonyban jó de én ha már használok egy púdert az ne fehérítse ki az arcom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

zsoxcore

2019. március 18.

Melegebb időszakban is szuper jól mattít egész nap, nagyon jól végzi a dolgát. Könnyed állagú, nem hagy poros réteget az arcon, valamint nem is "fehérít ki". Ennek csupán annyi a feltétele, hogy a megfelelő mennyiséget vigye fel az ember az arcára. Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

ludri97

2019. március 16.

Ha letezne tobb csillag abszolut megerdemelne! Olcso, sok, es jo! Nekem
Nagyon bevalt es hat az ara.... ujra vevos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Ha letezne tobb csillag abszolut megerdemelne! Olcso, sok, es jo! Nekem
Nagyon bevalt es hat az ara.... ujra vevos!

vadvirag919

2019. január 24.

Már a 3. tégelyt használom, nekem ez a legjobb mattító púder. Télen nyáron jól teljesít, nincs allergiás reakció és olcsó is. Színezett púder fölé használom, és többször mentett már életet, ugyanis az utóbbi időben elég bénán választok árnyalatot/márkát, egyik sem passzol, ez meg világosít annyit, hogy hordható legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

K1Ani

2019. január 11.

Nagyon szeretem az illata is nagyon kellemes. ecsettel szoktam felvinni, de így is hagy néha fehér részeket az arcon. jól fixál, matt hatása van. ár érték szerit tök jó. Néha használom a szememhez is hogy a szemhéjfesték ne fusson ki, cellux helyett is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

lenizsu

2019. január 3.

Nagyon poros hatású, sajnos. Próbáltam több alapozóval és ecsettel, fixáló spray sem segített. Jobb porpúderek is elérhetők a drogériákban. Ár-értek viszonylatban azonban nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

Fruy1221

2018. szeptember 23.

Rdel-től első termékem ami újra vevős lesz. Soha nem használtam púdert, mert hogy kiszárítja az arcom, de rájöttem, hogy a megfelelő mennyiségben nem szárít ki főleg ez nem. Alapozó fölé tökéletes csak rendesen el kell dolgozni.
Update: Nem nagyon használom tartósságra átlagos ennyiért oké

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Update: Nem nagyon használom tartósságra átlagos ennyiért oké

Kuro

2018. június 17.

Lassan egy éve megvan, és még csak a fele fogyott el, de így is harmadjára vettem újra.
Imádom, a legjobb púder, amit drogériás viszonylatban eddig elhasználtam. Az elején féltem, amiért ilyen hintőpor kinézete van, de bőrön egyáltalán nem fehér (ha vastagabban "pamacsolok" vele, akkor igen, de az alapozó világosításra tökéletes). Matt arcot lehet vele elérni, mostanában az orcámra nem is használom, csak a T vonalra. Télen és ősszel egész napos a hatása, a melegebb időben, mikor könnyebben zsírosodik a bőr, akkor azért olyan 4-5 óránként meg kell erősíteni, de számomra ez nem von le semmit az értékéből, mert a többi púderrel is ugyanezt játszottam. Az ára pedig csak hab a tortán.

~~ UPDATE: Sajnos ez is csalódást okozott, mint az általam sokáig imádott alapozója a márkának. :c A pamacsa nagyon gyorsan koszolódik újabban és tömörödik, hiába tisztítom pár naponta, büdös is lesz, és nagyon kellemetlen az arcomat pamacsolni vele. Plusz pattanásaim is lettek tőle. Kipróbáltam az essence fixáló púderét, az ugyan nem ilyen por állagú, de a nagy melegben elég kitartóan harcolt a fényesedés és alapozó-elmászkálás ellen, úgyhogy azt fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen