RIVAL loves me

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: busa01206, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Átlátszó por alapú fixáló púder, amely hosszan tartó matt felületet biztosít.

Irudi

2021. május 4.

Nekem sajnos nagyon nem vált be.

Szerettem volna egy olyan mattító púdert, aminek nincs színe, így egész évben használható.

Próbáltam felvinni a hozzá való párnácskával, és ecsettel is, de egyikkel sem sikerült a várt eredményt elérnem.

Csak pakoltam egymásra a rétegeket, de egy picit akkor is csillogott tőle a bőröm.

Lehet, hogy ez lenne a dewy finish? Nem tudom. Mindenesetre aki teljesen matt végeredményt szeretne, annak ezt a púdert nem ajánlom.

Kidobni nem fogom, mert szerencsére nem pattogozottam ki tőle. Ha tudom, hogy csak rövid ideig kell valahogy kinéznem (pl. meeting home office-ban), akkor gyorsan feldobom ezt, de biztos lehetek abban, hogy 1-2 óra múlva már úgy fogok kinézni, mintha nem is tettem volna fel semmit az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Nekem sajnos nagyon nem vált be.

Lovaslany

2021. január 21.

Egész jó porpúder, bár nem mattít túl sokáig. Szerintem ecsettel érdemes használni, nem a benne lévő párnával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. január 20.

Könnyen használható, és jól fed. Nekem bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 20.

Könnyen használható, és jól fed. Nekem bejött.

Mia0602

2020. május 2.

Gyorsan kellett egy fixálópúder, ezt vettem. A benne lévő párna használhatatlan. De nem engedi szétszóródni, ha már elzáró nem került rá. Nem annyira finom szemcsés mint az eddig próbált társai. Fixáló hatása sem túl jó. Illata nincs. Összességében nem rossz, egynek jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 2.

Candy21

2019. november 5.

Nem rossz termék ez az első ilyen púderem a szemem alatti korrektortfl fixálom vele és szépen működik nem csúszik bele a ráncokba a korrektor tovább fenn is marad a nap folyamán nem mattít olyan durván nem szárítja a szem alatti területet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Ivy1986

2019. május 27.

Igazából én nem is tudtam hogy létezik ilyen. 😂 Így mikor itt olvasgattam,épp púdert kerstem de annyira nehezen találok színt h nem igaz,mimdig mellényúlok. Aztán felkutattam a rossmanba és wow. Ha tudtam volna létezik már megvettem volna. Tényleg láthatatlan,nem kell sok belőle és nagyon szuper. Én szolizok ugy h akkor se üt el ha nyáron az ember barnább. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Fruy

2019. május 20.

Ár-érték viszonyban jó de én ha már használok egy púdert az ne fehérítse ki az arcom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

zsoxcore

2019. március 18.

Melegebb időszakban is szuper jól mattít egész nap, nagyon jól végzi a dolgát. Könnyed állagú, nem hagy poros réteget az arcon, valamint nem is "fehérít ki". Ennek csupán annyi a feltétele, hogy a megfelelő mennyiséget vigye fel az ember az arcára. Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

ludri97

2019. március 16.

Ha letezne tobb csillag abszolut megerdemelne! Olcso, sok, es jo! Nekem
Nagyon bevalt es hat az ara.... ujra vevos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Ha letezne tobb csillag abszolut megerdemelne! Olcso, sok, es jo! Nekem
Nagyon bevalt es hat az ara.... ujra vevos!

vadvirag919

2019. január 24.

Már a 3. tégelyt használom, nekem ez a legjobb mattító púder. Télen nyáron jól teljesít, nincs allergiás reakció és olcsó is. Színezett púder fölé használom, és többször mentett már életet, ugyanis az utóbbi időben elég bénán választok árnyalatot/márkát, egyik sem passzol, ez meg világosít annyit, hogy hordható legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen