RdeL Young

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   3 x 4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dézi, Módosítva: 2015. április 21.

Kiszerelés:   3 x 4 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A szett tartalma egy nude, egy fehér és egy fedőlakk, illetve 20 db sablon

veronixca

2019. június 12.

Szörnyű... Egyik része se használható, az elsőt próbáltam már 5 különböző technikával felkenni de mindig ronda lett. A fehér színű lakk is használhatatlan, gyorsan kopik, túl nagy az ecset is hozzá, és mindegyiknél nagyon hullik is. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Bellita

2019. január 31.

A fehér színű lakk már aznap elkezdett kopni amikor felkentem, körömsablon pedig nem a legjobb csíkot hagy maga után ....A többi lakk színe szép és tartósabb valamennyivel, de többet az tuti hogy ebből nem fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Ardienn

2018. január 29.

"Meg ne vedd" kategória.
Több sebből vérzik:
- Foghatatlan... Bár travel size minősítést megadom, de könyörgöm, miért nem lehet a fogó részét ellapítani? Vékony ujjakkal bénàzok vele, miközben olyan papírvékonyságú fondant virágot rakok össze, hogy na... Mindegy, mintha virsli ujjaim lennének-; hogy fogja meg egy vaskosabb ujjú hölgy?
- utoljára 15 évvel ezelőtt vettem ilyen ecsettel körömlakkot... 100as boltban. Azóta ott sem arulnak ilyen sörtét, mert ez egy gyökérkefe kecsességével bír-; rövid és rideg.
- a sörte minősége miatt csíkozva fest, és nem lehet pontosan vezetni
- cserébe nehezen szárad. Rásegítettem szintén RDL szárító olajjal, ami amúgy 5* termék. Hát azon is kifogott. Kínomban lemostam és újra festettem. 30 perc alatt pikkpakk megszáradt az alapozó réteg.
- matricacsík, ami mellekelve van felkerül. Ok, ez jól tapad.
- körömvég fehérítő lakk-v szokásos csikozva festés és mivel rideg a sörte, ezért extra buborékok is a körömvég lakkozott részén. Csík és bubi, nagyon csúnya. Nehezen szárad, nagyon.
- matrica eltavolít... Néhol felszedte az alapréteget, gumisan meghúzta a 2. fehér rész szélét. A matrica ragacsa meg tisztán látszik, hova lett felragaszva...
- fedőréteg már nem segít a termék Önnön magában okozott káraiban. Irtó rondán szárad, de kíváncsi voltam, majd 1.5 óra után feladtam. Nem szárad meg, cserébe csúnya végeredmény.

Meg se hirdetem eladásra, mert senki jó érzésű embernek nem ajánlom. Pénz és időpocsékolás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

"Meg ne vedd" kategória.
Több sebből vérzik:
- a sörte minősége miatt csíkozva fest, és nem lehet pontosan vezetni
- matricacsík, ami mellekelve van felkerül. Ok, ez jól tapad.

Szjazminka14

2017. december 10.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen sokáig elég lesz ez a kicsi üveg lakk. A sablon miatt 4 pont, a lakkokkal nincs bajom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Mishil96

2015. augusztus 23.

Nagyon szépre sikerült vele a végeredmény. A sablonnal kicsit nehéz, mert leszedi az alapot, ha túl erősen van rányomva. Nekem úgy 5 napig bírta ki, bár egy-két alkalommal bele kellett javítanom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

kelithyn

2015. augusztus 13.

Sokkal rosszabb végeredményre számítottam, de nagyon jól sikerült a francia manikűr! Páran megjegyezték, hogy azt hitték műkörmöm van! :) A sablon teljesen átlagos, jobbal még nem találkoztam, ez is felszedi az alaplakkot, ha erősen rányomom és folyik be alá egy kevés fehér lakk, ha nem. Viszont a dupla réteg fedőlakk egész szépen elfedi a hibákat, mindkét esetben! A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, mert csak 3 napjan van fönt (eddig szuper), de holnapra úgyis megunom és leszedem, szóval ez nálam nem szempont! :) Töltök fel képet róla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

rosa.love

2015. április 25.

Nem francia manikűrnek használom (képtelen vagyok magamnak megcsinálni), hanem külön színenként. Mindegyik szín magában is ad egy enyhe, természetes árnyalatot,egészséges csillogást a körmöknek. Szóval nekem ilyen olcsón 3db szín megérte, és habár nagyon picik ezek a lakkok, mégis lassan fogynak. 3-5 napot is kibírnak a körmeimen. Örülök, hogy megvettem ezt a szettet, a nude sminkek tökéletes kiegészítői számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 25.

Dézi

2015. április 22.

A benne található körömlakkok nagyon jók, de a hozzá tartozó sablon valami borzalmas. Nem tapad rendesen, befolyik alá a lakk.. egyszerűen használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 75815, Titanium Dioxide / CI 77891