RIVAL loves me

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2017. október 6.

Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

2 árnyalatban elérhető:

• 01 hollywood glow
  • 02 glow for gold

cherry19

2018. február 1.

2018.02.01.: Jelentem elfogyott. Az utolsó csillámig, mind. Kitartó (majdnem) mindennapi használat mellett 1 év 4 hónap alatt. Jó volt, megérte a 800 forintot, köszöntem, RdeL Young!

2016.10.08.: Kicsit félve hoztam haza a 02 Glow for gold árnyalatot ebből, ugyanis sosem használtam korábban highlightert, bőven van textúra a bőrömön és zsírosodásra is igencsak hajlamos sajnos. De EZ. EZ valami csodás. Meglepő módon nem hangsúlyozza ki (annyira) a dudoraimat, nem glitteres csillám, hanem gyönyörű fény és nem tudom, hogy csinálja ennyi pénzért, de este 7-kor is ott virít az arcomon, ha az alapozóm már el is tűnt sok helyen. Sajnálom, hogy limited volt, bár többen említettétek, hogy nagyon hasonlít (ha nem ugyanolyan), mint a Lovely highlightjai, szóval ha ez elfogyott mindenképp lecsekkolom az arany színűt.

Csak hogy ne legyen minden tökéletes a csomagolása borzasztó gagyi, de őszintén nem is vártam jobbat az áráért. Egyszer esett 1métert és a tekerős kupak 3-ba tört maga a por pedig millió apró darabkára..ment is jajgatás rendesen..úgy vakartam fel a fürdőpadlóról és nyomkodtam vissza a helyére. Kapott egy kis alkoholt és mint az új.
A csomagolás persze csak egy dolog, amit rejt nekem maga a tökéletesség, 5 millió-millió csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

Cosette

2017. április 1.

Akciósan vettem meg és teljesen megérte. A 01 Hollywood Glow árnyalatban vettem meg és nagyon megérte. Oda vagyok mindenért ami csillámos és ez az egyik legerősebb csillámló highlighterem. Gyönyörűen mutat az arcon, nem lehet vele betelni és nagyon tartós is. Reggel felkenem és még délután is látszik. Valamint az ütés állósága se semmi, mivel az első használat után leejtettem és még pattogott is a padlón, de se a doboz se a benne lévő termék nem sérült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

adrii

2017. február 1.

akciósan vettem, nagyon szép a színe. de óvatosan kell vele bánni nagyon kevés elég belőle. kissé potyog

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

chocollama

2016. december 30.

Nagy kedvenc :) akciósan jutottam hozzá, gyönyörű a fénye, könnyű felvinni, minden elvárásomnak hibátlanul megfelelt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

MrsWolf

2016. december 17.

A 01-es hollywood glow van meg. Gyönyörű, jól illik a bőrszínemhez, könnyű felvinni. Tartós, a kiszerelése is tetszik. Nincs erős, fura, vagy büdös szaga (ami nekem fontos...mert van néhány olcsóbb, de drágább sminktermék is, aminek elviselhetetlen szaga van (pl. Rimmel alapozóknál tapasztaltam) Szóval ez egy jó termék, olcsón. Amúgy is szeretem ezt a márkát! :) Plusz akciósan vettem 300 Ft-ért. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

pixxie94

2016. november 11.

Nagyon fényes, mindennapokra nekem kicsit túlzó, de szép, vizes hatást lehet elérni az arcon vele. Sokszor használom belső szemzugba, oda tökéletes. A csomagolást nem szeretem, macerás le-és felcsavargatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

pniki93

2016. június 11.

A gold színben van meg és annyira tökéletesen passzol a barnásabb bőrömhöz, hogy egész nap tudnám bámulni a pofimat. Nagyon jól eltalálták. Megvan tőlük az a nagyon nagy kiszerelésű highlighter is, de az néha nekem túl rózsaszínes. Ezt sokkal sokkal jobban szeretem...imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Szaszmancs

2016. május 4.

Highlighter??? Strobing??? Ragyogááás?! No f*king way! - gondolta Szaszmancs ezidáig. Aki küzd az átfényesedéssel nap,mint nap, az szerintem ismeri az érzést, kell a francnak ide csillogás...azt' mégis kell :D Ki érti ezt? Érdekes dolgok történnek velem amúgy: édes parfümök, matt rúzsok és most a highlighter...még a végén kiderül, hogy a lányokat szeretem, vagy ami még rosszabb, a pacal pörköltet! :O Nem tudom, de első használatra szerelem lett, annyira csodás. Az aranyat vettem (hogy milyen indíttatásból azt máig nem tudom) és szuperül mutat rajtam, könnyű vele dolgozni, kezdő highlighterezőként sem rontottam el és a nap végéig láttam a sejtelmes és egyáltalán nem zsírosnak ható fényét. Kell az ezüst is! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

redakkrisztinaa

2016. május 3.

Silver verzió van meg , nagyon szép fénye van , bár kicsit vigyázni kell vele mert átlehet esni a ló túl oldalára , és a kevesebb néha több. A tartóssága annyira nem nagy szám , picit porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

ladora1004

2016. április 28.

A youtube sminkes videókból átvett " csillogj mint egy diszkógömb" életérzést abszolút hozza, bár mindennapi használatra nekem kicsit sok.. Még nagyon új számomra ez a highlighter téma, ezen kívül egy van csak, annak az ára kb. ötször ennyi volt, de akár falfestő ecsettel is kenhetném magamra, semmi hatást nem látok... szóval valahol a kettő között lett az igazság, csak én még nem találtam meg :) ár-érték arányban viszont nagyon jó, ezért megy rá a 4 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk