RdeL Young

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2017. július 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Csillogó ajakbalzsam vanília illattal.

Juuice

2017. június 26.

Csillámos, nem rossz nem is extrán hű de jó, egynek tökéletes. Viszont olcsó, nagy, és cuki a csomagolása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Roxxy

2017. június 12.

Nagyon szeretem!Annyira finom,csillámos,és cuki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Nagyon szeretem!Annyira finom,csillámos,és cuki :)

fanniblue

2017. május 26.

És vééégree elérhető :3

A cukisága miatt vettem meg, nem számítottam arra hogy hatásos lesz.
A csomagolás hát az OMG olyan cuki :D Az illata finom vaníliás.

Az én ajkaim katasztrófális állapotban vannak mindig. Nem elég hogy szárazak, de sajnos a szorongásos kényszerem miatt rágom és tépem is őket. Szóval ennél rosszabb nem is lehetne. Sok ajakápolót próbáltam, köztük natúr kakaó vajasat is, carmexet is (ami jó volt) de ez sokkal hatásosabb!!!
Fene gondolta volna mikor egy párszáz forintos csillámos termékről van szó... de nagyon is egészségesebbé teszi a meggyötört ajkaim.. :D
Éjszakára bekenem, reggelre a kis unikornis puhává és látszólag egészségessé varázsolta őket. Ajánlom ezt a terméket!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

És vééégree elérhető :3

A cukisága miatt vettem meg, nem számítottam arra hogy hatásos lesz.
A csomagolás hát az OMG olyan cuki :D Az illata finom vaníliás.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrogenated Polydecene, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Petrolatum, Silica Dimethyl Silylate, Glyceryl Stearate, Octyldodecanol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate
Illatanyagok: Octyldodecanol