RIVAL loves me

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek

Limitált kiadás

Fújókájának köszönhetően egyenletes rétegben oszlatja el a finom csillogást az arcon és a testen is.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Katalina01

2020. augusztus 4.

Fantasztikus termék. Karácsonykor locsoltuk a bnőmmel, mint az őrült, és így is alig fogyott belőle. Hajon, ruhán a leglátványosabb, arcról jobban kopik, de sebaj. Finom, fehérezüst csillogása ámulatba ejtő. A csomagolás elegáns üvegcse, praktikus parfümszóróval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

egeresi47

2019. november 27.

Hát ez csodálatos, ámbár, én hába fújom az arcomra, mindenhová megy, csak az arcomra nem, ezért is kap 4 csillagot. Viszont szerintem nagyon jó az illata, és a hajam és a ruhám is nagyon szépen csillog tőle. :) :)
2t is vettem belőle :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

2t is vettem belőle :) :)

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891