RdeL Young

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletes ajkakat biztosít. Hosszantartó hatás. Viseld bátran.

plinda

2019. augusztus 18.

Akciósan vettem, pofátlanul olcsón. Ezért nem is volt semmiféle elvárásom vele kapcsolatban. Nagyon meglepődtem, hogy milyen sokáig bírja az ajkaimon, viszont amikor elkezd kopni akkor csúnyán kopik. A szín nagyon szép, pigmentált és nagyon különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

CrazyHairDontCare

2019. június 4.

Nemrég vettem meg a 05-ös mattdonna árnyalatot nagyon leárazva kemény 199 magyar forintért. Már ott sejtettem, hogy nem volt rossz vétel, hogy a kasszánál a hölgy azt mondta ő is ezt viseli és már többet is beszerzett belőle :D
- Csodaszép az árnyalat, amit beszereztem. Egy ruhámhoz vettem egy kiöltözős esemény alkalmából, de rendszeresen viselt rúzs lett belőle.
- Nagyon tartós, magától szinte nem is kopik. Ha bulizáskor viseled és szívószállal iszol, lehet, hogy nem is kell majd annyiszor felvinned pluszban még az este során belőle. Egy óvatosabb étkezést nálam egész szépen túlélt.
- Nem szárítja a számat szerencsére. Annak külön örültem, hogy megbocsátó azzal szemben, ha van egy kis száraz rész, vagy kis cserepesség az ajkamon azt is nagyon szépen befedi.
- Külön plusz nekem a tubus, nagyon adja nekem ezt a "80'-as évekbeli filmben a főszereplő csajszi ezt használja a füstös bulihely mosdójában miközben szintetizátor zene szól"-vibe-ot. Nekem nagyon bejön.
Imádom, remélem sose fogy el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Imádom, remélem sose fogy el.

mokuskerek

2019. május 28.

Jól pigmentált, nem szárít, jó az illata. Ár-érték kategóriában csúcs! 03-as MATTness van meg, szuper színe van.
Amit kell, azt hozza. Annyira nem hosszan tartó, de ezt nem is ígéri..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Amit kell, azt hozza. Annyira nem hosszan tartó, de ezt nem is ígéri..

Evelyn31

2019. április 4.

Szuper kis ajak termék. Kellemes viselet,nem szárít,eléggé pigmentált,ár-érték tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

eszterrr95

2019. április 1.

Ár-érték arányban teljesen megfelel. Tetszik az édeskés, gyümölcsös illata.
600 Forintért tökéletes és szerintem így is lekörözi pár drogériás társát. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Ár-érték arányban teljesen megfelel. Tetszik az édeskés, gyümölcsös illata.
600 Forintért tökéletes és szerintem így is lekörözi pár drogériás társát. :)

Briginam

2019. április 1.

Isteni epres csoki illata van. Kar, hogy keves arnyalatban elerheto.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Isteni epres csoki illata van. Kar, hogy keves arnyalatban elerheto.

cukicsajszi

2019. február 9.

A 03-as és a 04-es van a birtokomban. Nagyon szeretem és szívesen használom őket. A 03-as most az igaz szerelem! Korrekt kis rúzsok szuper áron! Nekem nagyon bejöttek!

Update: Tegnap megvettem a 01-est is. Mostanában kezdenek újra érdekelni a nude rúzsok és a szemhangsúlyos sminkek (kb. 4-5 év után) Nagyon tetszik!!! Szerintem állandó darab lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

pnkvln

2019. január 12.

Már másodszor vettem újra. Ár-érték arányban tökéletes rúzs. Nem várok tőle csodát, megváltást sem. Nem szárítja a szám, krémes állaga van,és az illatát is imádom. Gyümölcsös, cukros, édeskés. Íze nincsen. Tartósságát tekintve is teszi a dolgát, nyilván egy evés után csak minimálisan látszik a színe, de nekem így is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Gabriella04

2018. augusztus 30.

A mindennapokban ezt szoktam használni. Sokat nem szabad rárakni a szájra.. én kis ütögetéssel és utána kéz elkenéssel alkalmazom. Pont hogy adjon pici színt a számnak. A számat nekem nem szárítja ki viszont hamar kopik.. (evés, ivás nélkül)! Ettől függetlenül szeretem használni! Nem kenődik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

geldorina

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

02 go matt árnyalat van meg és nagyon szép színe van. Egészen tartós, viszont kicsit szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol