RIVAL loves me

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletes ajkakat biztosít. Hosszantartó hatás. Viseld bátran.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Niki0925

2022. március 28.

A 04es árnyalat van meg évek óta. Bárcsak gyártanák még a legjobb piros ami jól áll nekem. Ehhez hasonlót sem találok

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 28.

d.anett89

2022. március 4.

16 heartbeat árnyalat van még nekem. Jó kis rúzs, szepen pigmentál. Az illata is kellemes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 4.

viragocskaa

2021. augusztus 16.

Nagyon szeretem, tarós és nem szárítja az ajkaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Nagyon szeretem, tarós és nem szárítja az ajkaimat.

kisTi

2021. július 18.

A 02 go matt árnyalatot már számtalanszor újravettem és minden alkalommal imádom viselni. Nem szárít, közepesen tartós, kényelmes viselni. Számomra tökéletes. Sajnálom, hogy már nincs a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

rouge23

2021. január 24.

Nagyon szeretem. Kicsit szárít, és könnyű "leenni", de ezért az árért aranyat ér. Pigmentált és könnyen kenhető. Mostanában sajnos nem találom a boltokban. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 24.

potimano

2020. január 18.

02 go MATT! árnyalat van belőle. Az egyetlen rúzs, amiből vettem backup-ot, annyira szeretem. Kényelmes, ráadásul a tartósabb rúzsok közé tartozik, amiket eddig próbáltam.

Ára miatt duplán csillagos ötös, kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Ára miatt duplán csillagos ötös, kedvencem!

aalexaa

2019. december 19.

Nagyon szeretem, egy (számomra) nude árnyalat van meg, rohangálós hétköznapokra szeretem használni. Könnyű bánni vele, megfelelő előkészítés után hosszú órákig tart, nem szárít, gyönyörű a színe. Ja, és eperturmix illata van :D A csomagolása kicsit gagyi, bár bírja a táskábadobálást, de nagyon gyereksmink érzete van, de ennyi pénzért nyilván spórolni kellett valamin, annyi baj legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

norc96

2019. november 25.

Egy elég nude majdnemhogy bőr szín van meg belőle és bár nem tudom a többinek milyen az állaga, de ez elég furi. Ránézésre olyan mintha vízfestékkel kentem volna fel a színt, csíkos lesz, éedig nem ecsettel viszem fel. A szárazabb részeken be sem fogja rendesen a számat... bár valamivel távolabbról azért jbban néz ki, azért ez zavaró.
Amúgy szép matt, szépen is kopik, az ára baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Amúgy szép matt, szépen is kopik, az ára baráti.

judit0206

2019. november 23.

Nem tudom ezt a szuper kis rúzst miért nem véleményeztem eddig. Több árnyalat is meg van belőle, de a go Matt a kedvencem. Szerintem tökéletes a hétköznapokra és a csomagolása is cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

plinda

2019. augusztus 18.

Akciósan vettem, pofátlanul olcsón. Ezért nem is volt semmiféle elvárásom vele kapcsolatban. Nagyon meglepődtem, hogy milyen sokáig bírja az ajkaimon, viszont amikor elkezd kopni akkor csúnyán kopik. A szín nagyon szép, pigmentált és nagyon különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.