RdeL Young

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Drea, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Rossmann

FuegoFuego

2020. május 30.

Őszintén szólva, ez a legrosszabb szempillaspirál amit valaha próbáltam. Iszonyatosan sok réteget kell belőle felvinni, hogy bármilyen hatást elérj, cserébe nehezen jön le. Az illata sem kellemes. Sajnos nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

Laroselly

2019. december 7.

Ki fogom dobni, leárazáson vettem 500 forintért. De borzasztóan büdös, vegyszeres a szaga. Nem tudom, hogy csak az enyém ilyen, vagy másnak is, de nem merem felkenni többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

Iminbeauty

2019. június 24.

Szerintem egy katasztrófa :-(
Nagyfejű és puha spirálján darabosan tapad meg a festék ami ugyanolyan darabosan osztódik el a pillákon. A száradás után pedig atomjaira hullva teríti be a szem alatti területet, kellemesen kiszárítva a pilláimat. :-D Nekem egyáltalán nem vált be és a 699 Ft-ot is sajnáltam utána, ellenben a maxi definition párja, kifejezetten jó döntésnek bizonyult.
Ezt a kis élénk zöld csodát elkerülöm inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Szerintem egy katasztrófa :-(
Ezt a kis élénk zöld csodát elkerülöm inkább.

kisizé

2019. május 5.

Először a vízálló testvérét próbáltam ki, azonban mivel azt alig tudtam lemosni esténként, inkább megvettem ezt és milyen jól tettem! Pont olyan hatalmas pillákat csinál, mint a vízálló verzió, nagyon látványos az eredmény :) és könnyen le is mosható, de napközben nem folyik le, az meg már csak hab a tortán, hogy gyönyörű zöld a csomagolása, nagyon tetszik🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Nikki96

2019. április 6.

Nem tetszik.
A pilláim ugyan hosszabbak tőle, de "pókláb szerűen" összecsomósodnak.
2 csillagot azért kap, mert viszont elég tartós. Alig tudtam lemosni, másnap este is volt folt utána 😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Nem tetszik.
A pilláim ugyan hosszabbak tőle, de "pókláb szerűen" összecsomósodnak.

Virdzsusz1107

2018. október 11.

Borzalom! Nem lehet szépen felkenni, nem szárad meg teljesen, folyamatosan pereg , a lepergett rész pedig kenődik mindenfele! Kb 500forintos impulzusvásárlásom eredménye, de soha többé olcsó spirál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Szabina82

2018. szeptember 1.

Nem csomósodik, nem ragadnak össze a pilláim, szépen felvihető a festék. Az egyetlen, amit kifogásolnék, hogy lehetnek sűrűbbek a kefe szálai, mert az alsó pilláim nem a legszebbek vele. Összességében sokkal jobb tapasztalataim vannak vele, mint néhány korábbi sokkal drágább termékkel. Pici vazelinnel szépen lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Tdvzsl

2018. április 8.

Rég óta keresem A spirált, elsőre nagyon tetszett és mindent tudott amit egy számomra tökéletes spirálnak tudnia kell, hosszabbít, dúsít és emellett természetes. Reggel feltettem utaztam vele 4 órát, nem kenődött, nem pergett. Viszont este elkövettem azt a végzetes hibát hogy egy jól sikerült buli után abban aludtam el. Másnap reggel mikor lemostam az addig gyönyörű pilláim legalább fele kihullott. Eddig egy spirál sem csinált ilyet :( el vagyok keseredve, ha fizetnének sem vennem újra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 8.

kottazur

2018. március 9.

Ket-harom ora utan ugy nezek ki vele mint egy panda, biztosan nem veszem ujra, ez is kuka valoszinuleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Ennie86

2017. szeptember 29.

Sajnos nem leszünk jó barátok. Ugyanazt tapasztaltam amit Playgirl88 is. Pár óra után már kb a bokámig csúszott le a festék. :( Nehéz a keféjével igazán szépen kifesteni a pilláimat. Nem is tartós. Ha valakinek kell, akkor odaadom szívesen ingyen, mert azért nem lenne szívem kidobni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Biotin, Ascorbic Acid

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology