RIVAL loves me

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2019. március 7.

Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

Csillogó bronzosító készlet 4 árnyalattal. Ragyogó hangsúlyt ad az arcnak és a dekoltázsnak.

arcoiris

2018. november 27.

Nyaralásra vettem meg- a téli színemhez kicsit sötétek sajnos, de a legvilágosabbat mint aranyló highlighter lehet használni és nagyon szééép! Amúgy tökjó a csomagolás, nem nyílik ki váratlan helyzetekben, nekem szuper! (Szaga van nem illata- na az nem túl fincsi...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

ANDREAA

2018. október 28.

Csillagos ötös!++++ csillagos! Jmádom! Tartós, pigmentált, intenzív! Egy ezres volt, el sem hiszem.. szuperjó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Mesike91

2018. július 3.

Ezt is megvettem az olaj melle. Aminek az értékelését felfelé fogom módosítani. Csak a csillogás kell, de annyira nem sminkelek, hogy ezt tényleg highlighterkent használjam az arcomon. Nyáron dekoltázsra, karra fogom kenni. Amúgy meg Szemhejra. A sötétbarna durván pigmentalt és mindben jok a csillamok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Timi01

2018. június 29.

Az olajon kívül felvásároltam mindent, azt csak azért nem mert ráírták, hogy nyomot hagyhat a ruhán, meg persze önuralom is van a világon 😏. Highlighterekben és bronzosítókban (is) elég béna vagyok, szóval nem igazán sikerült még vállalható fejet varázsolni velük, ezt a palettát szemre vettem, oda is tökéletes. Persze kipróbáltam rendeltetésszerűen is, de még ki kell tapasztalnom, hogy kicsit diszkrétebb hatást érjek el. Az előttem szóló minden egyes szavával teljesen egyetértek, szuper pigmentált, valóban nem zavaróak benne a csillámok, szép fényt adnak. Nagy adag jó minőségű termék nagyon kedvező áron. Tükör+haszontalan ecset kombo ebből is kimaradt mint a pirosítóból de ahogy ott is írtam, az árában sincs benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

LittleSpark

2018. június 27.

Szerelem első látásra a polcon. Megnéztem a tesztert nagyon tetszetős volt, ahogyan az ára is. Szóval ment a kosárba. És imádom! A legsötétebb árnyalatot bronzosítóként használom a két világosabbat pedig highlighterként. nincsenek benn nagy csillámok, szép fényük van. Nem porol. Ó és nagyon pigmentált óvatosan vele. Az aranyszín is jó highlighternek, de én azt inkább karácsony környékén szeretem magamon :D De tök jó szemsminkhez is. Bármire. És a csomagolás nagyon-nagyon szép, mágneses, jól záródik. A nyaralásomra tuti jön velem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0