RdeL Young

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: emeseee6, Módosítva: 2018. február 9.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ez az alapozó tökéletes egy természetes, hosszantartó, matt, és maszk hatás nélküli arcsminkhez. A krémes textúra kiegyenlíti a bőr fényességét és a púderes pigmenteknek köszönhetően kellemes, bársonyos érzést nyújt a bőrnek.

Bőrgyógyászatilag tesztelt

a.muse.d

2019. június 28.

kb. egy hete használom, a szagával semmi problémám sincs, sőt, szerintem kimondottan kellemes az illata :)
fedése/tartóssága közepes, de kellemes, könnyű viselet.
még kísérletezgetek vele, nem valószínű, hogy a kedvencem lesz, de az árához képest még így is pozitív csalódás.

update: a mostani melegben használhatatlan sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

fedése/tartóssága közepes, de kellemes, könnyű viselet.

update: a mostani melegben használhatatlan sajnos :(

Veronika3

2019. március 21.

Nekem annyiben felel meg a termék, hogy a színe számomra tökéletes. (nekem a 02 natural árnyalatban van meg) Viszont a legfőbb ok amiért nem hordom, az az, hogy szörnyű szaga van. Nagyon erős és egész nap érzem. Ezek mellett lehetne kicsir jobb a fedése de szerintem ez azért történik mivel elég zsíros hatású a termék. Pedig nekem elég száraz a bőröm főleg az orromon és a felette lévő T részen. Azért kap 3 csillagot mert más termékekkel együtt nem olyan rossz a végeredmény. Ezek mellett nagyon olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

idonthaveaname

2018. november 19.

Ha volna olyan verseny, hogy a Világ Legrosszabb Alapozója, eséllyel indulhatna rajta (pedig használtam már sok, és sok rossz alapozót is, de ez mind közül a legrosszabb)! Mert az egy dolog, hogy erős a fedése, de ennyiben ki is merül a pozitívumok listája, ráadásul az erőssége ellenére sem tudja eltüntetni a nagyon csúnya bőrhibákat (ecsettel vagy blenderrel próbáltam felvinni), emellett pedig nagyon maszkos a végeredmény. Sűrű, de számomra undorító tapintása van, eloszlatni nehéz, építeni lehetetlen, a bőröm érintése is rossz utána. Foltokban lejön napközben, minden textíliát összefog, amivel érintkezik, és nem mattít. "Plusz pont", hogy valami förtelmes a szaga, és ezt szinte egész nap érezni. Mindenhogyan fullad alatta a bőr! Ha lehetne, egy csillagot sem kapna tőlem! Ez a termék egy hatalmas NEM!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Ennie86

2018. március 14.

A tökéletes alapozó! Alig látszik, a bőrhibákat szépen javítja és szuperül mattít. :) Blenderrel szoktam eldolgozni, így tényleg nem látszik. Biztosan újra veszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

spkagota

2017. december 2.

Pozitív csalódás volt ez az alapozó számomra. Sokáig nézegettem, hogy megvegyem-e és jól döntöttem amikor bedobtam a kosaramba. Az én problémás bőrömön a bőrhibákat is eltünteti (nem a legnagyobbat és legcsúnyábbat). Jó fedése van és könnyen eltudom dolgozni beauty blenderrel. Valószínűleg újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Hopi

2017. június 15.

A youtube-os sminkesek többször hangsúlyozták már, hogy ha professzionális eszközeid vannak akkor olcsó alapanyagokból is lehet szép sminket csinálni. Nos... ők biztos nem találkoztak még ezzel az alapozóval :)
Persze ennyi pénzért mit vár az ember, talán csak az a baj, hogy a kedvenc Rimmel alapozómhoz képest ég és föld.
NAGYON sűrű és eldolgozni szinte lehetetlenség (próbálkoztam ovális ecsettel, azzal szörnyű, és beauty blenderrel is, ez utóbbival messziről jónak tűnik, de közelről...). A tartóssága pedig... mondhatni nincs neki. Púderral fixálva sem tartós, akármi hozzáér az arcomhoz, egyből jön le, helyes kis foltokban.
Összességében: beauty blenderrel felkenve, legalább fel méter távolságból nézve, hozzáérés nélkül egész jól mutat, feltéve, hogy az ember mozdulatlanul fekszik egész nap :D
Annyi azért mellette szóljon, hogy tényleg egész matt és jól is fed az alatt a pár perc alatt amíg a helyen marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

csenimolnar

2017. április 14.

Kellemes csalódás volt ez az alapozó! :)
Szépen illeszkedik az arcbőrömhöz, a fedése is jó, könnyed kis alapozó a hétköznapokra ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Kellemes csalódás volt ez az alapozó! :)

Charlena08

2016. október 23.

Nem rossz - nem rossz, de azért még barátkozunk...
A már jól bevált, előzőleg a RdelY márkától vásárolt Stay on alapozóért indultam, de sajna már csak hűlt helyét találtam. Akkor landolt ő a kosaramban, meggyőzött a baráti ára, finom állaga és csodás illata.
Itthon kipróbálva, ami levett a lábamról, az tényleg az extra finom, szinte krémszerű állaga, mintha semmi se lenne a bőrömön, csak egy lágy krém. Az illata is nagyon klassz.
Ami miatt fenntartásaim vannak, h könnyed textúrája miatt nem is fed annyira jól, ill. sokat kell tennem, h az orcámon a pirosságot elfedje (pedig nincsenek nagy bőrhibáim). Így aztán hiába tetszik, nem fog sokáig tartani... Pedig nem is kifejezetten híg állag, a már említett Stay on hígabb volt, mégis jobban fedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

Nem rossz - nem rossz, de azért még barátkozunk...

Tina67

2016. január 7.

Nagyon szeretem. Jól fed, és közben mintha semmi sem lenne az arcbőrömön. Jól kenhető és könnyű állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 7.

alexandra95

2015. december 12.

Nagyon szeretem a Rival de Loop termékeket,ár-érték arányban szerintem verhetetlenek és nálam a legtöbb be is vállt.
Nincs problémás bőröm és alapozót is csak az egyenletes bőrszínért használok,a célnak megfelelt és a bőröm se fénylett tőle (igaz rögzítettem matt púderral),de fedése,állaga is tetszett.Nálam ötös. :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.