RdeL Young

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mautika, az összetevőket feltöltötte: exhocmomento, Módosítva: 2019. február 15.

Lelőhely:   Rossmann

Mágikus szivárvány fény – 6 magasan pigmentált szemhéjpúder fémes-holografikus fényhatással. Arcra és testre is használható.

Blackey

2019. augusztus 30.

Az arany highlighter a mániám, de ezt imádom!
Szemre is szoktam néha használni.
Nagyon szép eredményt lehet elérni vele és ennyi pénzért meg totál megérte (ráadásul akciós volt) ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Az arany highlighter a mániám, de ezt imádom!
Szemre is szoktam néha használni.

ecet

2019. augusztus 11.

Nagyon szép highlighter színek, a rózsaszín, az ezüstök mindennapibbak, a kék, zöld és lila színek elég extrák - épp ezért szerettem bele. Legyezőecsettel felvíve (bár lehet a rutin hiánya miatt) közepesen erősek, de ez épp ideális számomra. Tényleg jól másolja az ABH Moonchildját, ami szintén szempont nálam - ennyi pénzért jó vételnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

random

2018. október 30.

Ha megvan még a régi unikornisos limitált kiadás, akkor erre nem lesz szükséged, ha pedig nincs vagy már nincs, de akarod, akkor csapj le rá. Szerintem azt akarták állandóra visszahozni, ugyanis ugyanaz a színvilág és a kiosztás. Ellenben az ezüstök ebben jobban sikerültek, fényesebbek, a pink hidegebb, a lila pedig kicsit más, az unikornisosban kékes lila volt, ebben pinkes lila. A kék és a zöld kb ugyanaz. Egyébként összességében mintha kevésbé porozna, de nagy minőségbeli különbség nincs.Az ABH Moonchild biztos sokkal jobb, de ilyen ritkán használt alien-színekért még mindig nem fizetnék annyit, úgyhogy ezeket összehasonlítani nem tudom. De egyébként én jó vételnek tartom, akár specifikusan, akár ha valaki kísérletezgetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.