RdeL Young

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mellcsiii, Módosítva: 2017. január 9.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

A púder enyhén sárgás színe ellensúlyozza a pirosságot és a sötét karikákat, így kiemeli a természetes bőrszínt. Egyenletes hatást ad anélkül, hogy eltömítené a pórusokat. Vegán termék.

kisstundi99

2019. július 11.

Ár- érték arányban megéri és az illatát is inádom. Nem tart olyan sokáig mint szeretném, de nem rossz kis púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Sajtkrem

2019. április 29.

Újravettem, mert ez volt az első banana powder, amit használtam, és mivel tetszett, utána másik márkáét vettem meg, ami viszont nem volt túl jó.
Szeretem az illatát, jó az állaga, nekem tényleg látványosabban tökéletesíti a bőrömet, mint eddig bármilyen préselt púder, szóval használom továbbra is. Viszont arra, hogy hogy szedjem ki belőle az alján lévő púdert, amikor elkezd kifogyni, még nem jöttem rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Orchideadin

2019. február 15.

Szerintem nincs vele semmi gond, fixálja a sminket, nem a leghosszabb ideig, de ennyi pénzért nem is várnám el, kicsit ellensúlyozza a szem alatti karikákat is, természetes a hatása, csak nagyon porzik felvitelnél. Na meg persze kellemes banános illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

pnkvln

2018. december 16.

Teszi a dolgát, mattítja a sminket és bakingelni is lehet vele! Nagyon szépen el lehet vele tüntetni a karikákat és a kontúr kiegészítéséhez is tökéletes. Nincs vele bajom. Állagra és illatra is tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

pillacskak

2018. július 6.

Nagyon kis aranyos, simán lehet hurcolni is, adnak hozzá egy kis "szivacsot" is. JAA és nagyon fini banán illatú. :D Nem ül a ráncokba, tartós, megéri teljesen :D vegyétek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

vivicsiri

2018. március 30.

Egy utazás során összetört a púderem a táskámban ezért befutottam a Rossmanba SOS-be venni egy púdert csak le kaptam a polcról,abszlút nem bántam meg.Eddig kizárólag csak Catrice púdert használtam de ez annyival jobb a fedése,az állaga,és a banános illat csak plusz.Nekem a BB-krémemre és a korrektoromra nagyon jól fixál.Új kedvenc és az ára is csúcs.Ajánlom mindenkinek. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

lucintaa

2017. november 28.

Kerestem már régóta ilyen banana púdert, és végül ő rá esett a választásom. Úgy voltam vele, hogy először megpróbálkozok egy kisebb kiszereléssel és olcsóbb árral.
Igazából a tapasztalatom az, hogy nem nagy durranás. Nem fedte jobban a szem alatti karikáimat, mint más egyéb porpúder. Az illata viszont tetszik, finom banános, arcra feltéve nem érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Naschkatze

2017. szeptember 5.

Nekem nem csomósodik a szemem alatt, csupán minimálisan ül bele a ráncokba. Vékony vétegben szépen halványítja a szem alatti karikákat. Én szeretem, a korábbi vélemények alapján pláne kellemesen csalódtam. Egyedül a csomagolása borzalmas, nehéz adagolni, könnyen kiszóródik mindenfelé, emiatt kap csak 4 csillagot.

Én először ezzel púderezem alapozó után a szem alatti területet, utána viszont teszek rá egy réteg rendes púdert is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Takaro

2017. május 30.

Tok jo az illata es amugy lehet, hogy jo lenne, de orram-szajan omlik a por, hasznalhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

mellcsiii

2017. március 26.

Háááát nem lett nagy kedvenc. Lehet vele gyakorolni a bakinget és elsőre szép is lesz az eredmény, de nagyon hamar elkezd összecsomósodni a szem alatt, ami kicsit kitolható egy jó fixáló sprével, de inkább kerülöm a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen