RIVAL loves me

Ár:   €3.75   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Parlandorka, Módosítva: 2017. július 21.

Ár:   €3.75
Lelőhely:   Rossmann

Ár: 500 , Eladó: xXxFruxXx
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Fót, fizetés: Személyes átvét Fóton és Dunakeszi bizonyos részein, vagy posta, illetve foxpost, DPD és egyéb futárszolgálatokkal is tudok küldeni. Bármi kérdésed van, írj!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szata1

2020. december 2.

Én jöttem lepontozni. Csak pontosan a bal felét használom, de még azokat az árnyalatokat sem mondanám kimondottan jó minőségűnek. Nagyon ritkán nyúlok érte. Számomra a csillogós színek a legnagyobb csalódás ebben a palettában. Nem elég pigmentáltak, alig akarnak tapadni. Nekem at egyetlen pozitív benne az az unalmas világos barna középtájt. Szerintem annyira nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 2.

kitti701

2020. október 19.

Az első palettáim közé tartozik, ahogy a rdel young többi palettája is. Néha még most is elő szoktam venni, de csak a csillogós és a sötétebb színeket használom, a világosabb matt színek nem valami jók. De kezdőknek jó kis paletta, természetesebb színekkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

Sterc

2020. szeptember 6.

Az áráért nagyon is megérte, a Lovely olcsó palletáihoz hasonlóan ez is kezdő szett szerintem. Megfelelően pigmentált, de azért nem is ájulok el tőle, kicsit poroz is, viszont tartósnak mondható. Az árkategóriában szerintem biztosan az egyik legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Krisztiiii

2020. július 17.

Ár érték arányban tökéletes. Megvettem a ,,testvéreit" is. Gyönyörű alkalmi sminket (is) lehet vele csinálni. Sok drágább szemhéjfestékkel felvehetné a versenyt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

TimyeK

2019. október 13.

Leárazva vettem meg, nevetséges összegért. A legtöbb szín jól pigmentált, bár nagyon porzik. A matt árnyalatok abszolút használhatatlanok, szinte alig fognak, de a metálosak kiválóak. Sajnos nem gondoltam bele, hogy ebből a palettából körülbelül 3-4 árnyalatot tudok kihasználni. A csomagolása gagyi, le is tört a teteje. Összességében szépek az összetevői, és habár 4 színt tudok max. elhasználni, az is tartós és ennyi pénzért így is megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Normankaa

2019. augusztus 16.

Imádom a színeit, nagyon pigmentáltak és tartósak is. Nagyon olcsó ahhoz képest amit nyújt. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Cuteamy

2019. július 29.

Leárazva találtam a Rossmannban, egy fekete és egy bronze árnyalatút hoztam is magammal,kipróbálásra, és nagyon megszerettem! Szerintem pigmentáltak kellőképpen árkategóriához mérve a színek,és tartósak is. Érzékeny bőröm van,semmi irritációt nem okozott. Ez a bronze 03 kis natúr színekkel van tele, de nagyon szép kombinációkat lehet belőle kihozni. Mindenképp kocogtatni kell az ecsetről , és úgy nem porol egyáltalán! Ajánlom nagyon! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

sweetmedusa

2019. július 10.

Nem valami intenzív színű, natúr, hétköznapi sminkekhez megfelel. Sok féle összeállítást lehet vele elkészíteni, megfelelő alapozással tartós. Az ecsetről le lell pöcögtetni a felesleget és akkor nem porol egyáltalán. Ár érték arányban szuper, emiatt kap 4 csillagot, de én erősebb színekre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Ivy1986

2019. május 27.

Egyszer egy barátnőm sminkelt ki vele.nem vagyok nagy sminkes amugy. És akkor kerdeztem meg mivel mert tök jó volt. Ugy h vettem én is eggyet,h jó van kéznél ha még is megy az ember valahova. Jó sok szín van benne,mivel zöld a szemem szeretem a bronz színeket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

D0rkaa

2019. március 20.

Szerintem ár-érték arányban tökéletes! Minden reggel ezzel és a Nude testvérével készítem a sminkem. Kissé ugyan porzik de szerintem nem vészes. Szintén Rdel Young szemhéj alapozóval egész nap tartós. Be fogom szerezni ennek a családnak a többi tagját is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen