RdeL Young

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabo123, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Lelőhely:   Rossmann

12 színt tartalmazó szemhéjpúder paletta, füstös szemek készítéséhez.

cicamokusz

2019. december 27.

A palettában található színek nagyon szépek, minden árnyalata kihasználható, de azt én is csak megerősíteni tudom, hogy nem túl pigmentáltak a színek. Az ára nagyon kedvező, kezdő palettának tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Stenico

2019. március 13.

A Bronze paletta utan ez is hazajott velem, de sajnos tobbszori probalgatas utan be kellett latnom, hogy nem az en szineim ezek. Kar, mert a minosege teljesen rendben van, illetve ar-ertek aranyban is verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

jggrnt1337

2018. december 7.

Szerintem nem olyan vészes ez a termék, starter-kitnek egészen kiváló, ha valaki még csak most ismerkedik a sminkeléssel. A másik két palettához képest ebben vannak a legvállalhatóbb színek.
A csillogós színek elég intenzívek, a mattok nem annyira pigmentáltak, ellenben tök jól lehet egymásra építeni. Hétköznapi, lightosabb füstös szemeket seperc alatt össze lehet dobni vele, de masszívabb sminkekhez (alkalmakra, bulikba) valami mással érdemesebb lenne próbálkozni.
Kicsit porzik, de egészen kezelhető. A műanyag tok nem tűnik strapabírónak, úgyhogy nem gondolnám, hogy alkalmas táskában hurcibálni egész nap.
A kis applikátor, ami a dobozban van, teljesen használhatatlannak találtam, mindenképpen saját ecsetekkel javasolnám a felvitelt.
A tartóssága nagyban függ a bőrtípustól, nekem kibír egy teljes munkanapot úgy, hogy csak minimálisan kell megigazítani és nem használok szemhéjalapot.
Az árához képest szerintem teljesen beleférnek a fenti hibák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Az árához képest szerintem teljesen beleférnek a fenti hibák.

ipszilonze

2018. november 18.

Az árnyalatok nagyon szépek, bár alulpigmentáltak. Tartósnak sem igazán lehet mondani, de szemhéjalappal nekem egész napos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

AnnaR

2018. október 10.

Akcósan vettem, gyorsan ki is próbáltam. Eddig tetszik, meg vagyok vele elégedve, a színek pigmentáltak, nem mellesleg gyönyörű árnyalatúak. :)
Saját ecsettel fogom használni, kíváncsi vagyok, mennyire lesz tartós. Egyébként meglepően jó a csomagolása a terméknek, elég masszívnak tűnik. Remélem egy újabb gyöngyszemre találtam rá a drogriás kalandozásaim során...
Egyelőre négy csillag, mert még nem tudom mennyire tartós :)

Update: tényleg porzik, a csillámok elmászkálnak... ettől függetlenül a szín fent maradt, de nem vagyok teljesen elégedett, marad a négy csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Egyelőre négy csillag, mert még nem tudom mennyire tartós :)

hmanita1989

2017. december 29.

A matt színek nem elég intenzívek. Nagyon porzik, alappal javasolt használni. Olcsón jutottam hozzá, szóval nem sírok. Örülök, hogy a palettáimat gyarapítja ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

lenizsu

2017. szeptember 14.

Nagyon porzik , emiatt nehéz a felvitele. Néhány szín pigmentáltsága inkább csak gondolatban van meg, amin a szemhéjalap sem segít. Tartóssága átlagos. Alapozás a szemfestés után javasolt, hogy a lepotyogó festék ne tegye tönkre a korábban elkészített alapot. Az INCI óriási plusz pont a terméknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Lilith6

2017. szeptember 10.

Az egyik kedvencem. Nagyon szép színek vannak benne.
Mindenképp ecsettel ajánlom, az erősebb hatáshoz pedig szemhéjalapot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Az egyik kedvencem. Nagyon szép színek vannak benne.
Mindenképp ecsettel ajánlom, az erősebb hatáshoz pedig szemhéjalapot.

p1nkp4nth3r

2017. augusztus 19.

A matt nude színek nem túl pigmentáltak, ami engem nagyon zavar mivel nem vagyok hozzászokva, hogy több rétegben kell felvigyek egy színt, hogy mutasson valamit. Ezt leszámítva jó kis paletta sok színnel, nappali és éjszakai sminknek is alkalmas és ahhoz képest mennyi különböző színkombináció jöhet ki belőle, nagyon kevés helyet is foglal.
A benne lévő applikátor kedves gesztus, de én inkább maradok az ecseteimnél.
Azoknak ajánlanám főként, akik nem sminkelnek napi szinten és nem szeretnének egy vagyont kidobni a 12 hónap elteltével. Aki mindennaposan használ szemhéjpúdert, jobb ha beruház egy erősebben pigmentált termékre, hogy időt spóroljon a reggeli készülődésnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

A benne lévő applikátor kedves gesztus, de én inkább maradok az ecseteimnél.

AlexaSos

2017. július 23.

670 forintért egy nagyon jó vétel volt. A csomagolása viszont borzalmas, nekem sajnos összetörött az egész , és volt amelyik színt nem tudtam megmenteni :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate