RdeL Young

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: nadalandy, Módosítva: 2015. május 4.

Kiszerelés:   1,4 ml
Lelőhely:   Rossmann

Ragyogóvá varázsolja az arcot, az egyenetlenésegket, árnyékokat tökéletesen elfedi.

KanikReni

2018. szeptember 19.

2 árnyalatot is vettem belőle. Nagyon könnyen eldolgozható kézzel és beauty blenderrel is. A pattanásos/foltos területre 2-3 réteget is felviszek általában a jobb fedésért, ami sokáig kitart.
Sajnos gyorsan fogy, de árát tekintve nem jelent gondot a gyakori újravásárlása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

stofareni

2018. augusztus 22.

Szemem alatti karikák fedésére használom. Nagyon szépen el lehet oszlatni, nem ül be a kis ráncocskákba. Meg vagyok vele elégedve viszont nagyon kevés van benne .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Fruzsi

2017. május 13.

Illatmentes termék, tehát csak az összetevők illatelegyét lehet érezni, én személy szerint nem érzek semmit. A színt jól eltaláltam (a legvilágosabbat vettem meg), az állaga tökéletes a szem alatti karikákra és egy kis kontúrozáshoz. Viszont ezt a tekerős dolgot nem fogom erőltetni, mert nagyon kevés termék van benne, nagyon gyorsan elfogy. Nekem vagy 6 tekerés kell a szemem alá, az orromra és az államra. Inkább más márka ecsetes folyékony korrektorát fogom újravenni ehelyett, hátha az jobban megéri. De maga a korrektor teljesen rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Orsivagyok

2017. április 7.

Már mikor kinyitottam megbántam, hogy megvettem. Olyan pacsuli szaga van, hogy elviselhetetlen. És egész nap öregnyanya szagú az arcom tőle. Semmit nem fed, elég száraz textúrájú és rossz minőségű. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Bnemrita

2017. március 30.

Őt csak szándékozom megvenni, mert olcsó és jókat írtok róla, de az applikátoros kistestvérét (ami már meg is van) senkinek sem ajánlom, mert nagyon sz...r. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

Sziluuun

2017. február 13.

Nagyon szeretem, egy másik korrektorral együtt használom a szemem alá, és így tökéletesen fed. Az ecsetes kivitel nálam nem számít, mivel egy másik ecsettel viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

rozgonyin

2016. december 21.

Én nagyon elégedett vagyok a fedésével, BB krém + RDEL Young kőpúderrel tökéletes !! Az egyetlen problémám, hogy ha tekersz rajta egyet, sokat add ki, legalább is többet mint amit a szemem alá tennék. Így pocsékba megy..így kevés ideig elég.. De újra veszem az tuti!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

zelmaci

2016. november 19.

A folyékony, applikátoros változatához képest nagyon jó.
Az egyetlen probléma vele hogy penetráns szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

A folyékony, applikátoros változatához képest nagyon jó.
Az egyetlen probléma vele hogy penetráns szaga van.

whiteA

2016. augusztus 15.

barátnőmnél használtam ilyet, és másnapra fogalmam sincs hogy, de leszárított egy csúnya pattanást az államról. Akkor döntöttem úgy hogy nekem kell ilyen! Szépen fed, átlagos tartósságú és árú, jó az illata. viszont pattanásokat azóta nem szárított le. :) de szerintem megéri az árát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Candy21

2016. július 5.

Nem rossz a fedése egy gyenge közepes a tartóságával nincs baj csak nekem valahogy nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Ribose

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.