RdeL Young

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ebaba26

2020. január 19.

A 01-es Dreamland árnyalatban vettem meg, és ez lett a kedvenc körömlakkom. Bár szoktam hozzá néha fedőlakkot is használni, nálam önmagában is elég tartósnak bizonyult (más márka lakkjai 2 napi mosogatás után eltűnnek a körmömről). Nagyon szeretem a színét, gyorsan szárad, így nálam eddig 5/5 :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Gabria

2019. október 8.

Tipikus impulzív vásárlás volt két szín: egy világoskék és egy rózsaszín [a képen látható]. A kéket kentem már fel, csodás a színe. Az állaga nekem pont jó. Kibírt kb. 4 napot alap- és fedőlakkot szoktam használni. Lehet a hiba a fedőlakkomban volt hogy csak ennyi nap, de nekem így is elnyerte a tetszésemet.

Szerk.: A rózsaszín körömlakkom 5 napot bírt ki nálam, én teljesen elégedett vagyok mindkettővel. Nekem ez 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Lina14

2019. október 4.

Nekem is a kék és a rózsaszín volt meg. 2 rétegben gyönyörűen kijön a holo fénye, nekem csak az alapszínek nem álltak jól, így tovább adtam egy kollégának, akinek jobban illett a bőréhez. Amúgy ennyi pénzért igazán jó kis lakkok, nem nagyon erős holok de kipróbálni egy szolidabb verziónak nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

ecet

2019. augusztus 11.

A szín érdekes, szépek benne a csillámok. Két rétegben szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

A szín érdekes, szépek benne a csillámok. Két rétegben szép.

Kittyki

2019. június 17.

01-es árnyalatban vettem meg. 2 rétegben szépen fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

01-es árnyalatban vettem meg. 2 rétegben szépen fed.

arimer

2019. május 6.

A képen lathato lakkot vettem meg, ha leszedem a gellakkot, legyen mihez nyulnom. Nekem nagyon tetszett, kulonleges szine van, a tartossaga viszont borzalmasan nulla. Kb 1 orat birt, tök puha a kormom feluleten az az 1 réteg is. Katasztrofa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

random

2018. november 29.

hát holonak holo, de kicsit gyenge, mintha fel lenne higítva sima csillámokkal. volt régen egy moyra holom, az sokkal erőteljesebb volt, és szebb is. a tartóssága oké, alaplakkal 3-5 napig vállalható, nekem kb ez az átlagos, úgyhogy az árát bőven megéri, de nem hiszem hogy előbb elfogyna, mint beszáradna. azért kíváncsi vagyok, hogy nyomdázni lehet-e vele, majd ha lesz egy kis szabadidőm és ihletem, kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

javi

2018. október 6.

Update: még mindig meglep ez a körömlakk, most hetedik (!) napja van fenn a körmeimen és ugyanolyan, mint amikor felkentem. Úgy, hogy nem tettem rá fedőlakkot (még egy felkiáltójel !). ~~~~~~~~~~~~~~
2018. jan. : Nekem az van meg ami a képen is van, a 01 dreamland árnyalat. Nem győzöm nézegetni a körmöm amikor ez van rajta, csodaszép. Egy erősebb rózsaszín szín, fény alatt nagyon jól látszanak benne a többszínű csillámok. Tartós, de én használok alap- és fedőlakkot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

karagass

2018. április 20.

Gyönyörű színe van, két rétegben szeretem kenni, plusz egy fedő lakk. Tartós és jó minőségű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Fancsikacsika

2018. január 3.

Nem rossz ez a lakk, de azért nem is olyan jó. Két rétegben megfelelően fed. Viszonylag tartós ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Barium Sulfate, Aluminum Powder / CI 77000, Red 6 / CI 15850

Színezék. Piros.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.

Acetone 0 0