Realash

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2015. november 3.

Ár:   15 000 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Realash missziója, hogy megerősítse, dúsítsa, és hosszabbá tegye a szempilláidat. A szempillanövelő nagyon rövid időn belül regenerálja a szempilláidat. Formuláját bőrgyógyászatilag és kozmetikailag is szakértők tesztelték.

A Realash plusz tartást és hosszt ad a szempilláidnak és javítja a teljes megjelenésed. Segít megvédeni őket a merevségtől és a letöréstől, így csodásan fognak kinézni!

MrsBean

2021. április 8.

Kétszer futottam neki egy kúra alatt
Hatalmas elvárásaim voltak, hiszen elég drága, és meg is felelt egyébként, nagyon szépek lettek a pilláim. Először pici gyulladás/árpa lett a szememen, abbahagytam a használatát gyógyulásig, gondoltam, belecsűrtem valamit a szemembe. Újra elkezdtem használni, most pedig szemhéjgyulladásom lett, így gyanítom, sajnos nem bírja a szemem a készítményt, valami állandóan irritál, vagy eltömíti a csatornákat.
Nagyon sajnálom és szomorú vagyok, mert remek termék, és nagyon kedves volt az ügyfélszolgálat is rendeléskor, de inkább nem kisérletezem vele többet.
A 90 napos visszaküldésről sajnos lecsúsztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Kétszer futottam neki egy kúra alatt
A 90 napos visszaküldésről sajnos lecsúsztam.

Szandyye

2021. január 12.

Műszempilla leszedése után kerestem valamit, ami regenerálhatna. Nem kell tovább keresni. Előtte utána fotókat készítettem, amikre szükség sem volt, mert egy hónap után egyértelműen látszott a változás mind sűrűségben, mind pedig hosszban.
Imádom. Biztos hogy nem kísérletezek semmi mással. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Imádom. Biztos hogy nem kísérletezek semmi mással. :)

Timcsi23

2019. február 3.

Én imádtam!! Gyönyörű szempilláim voltak, míg használtam. De kíváncsiságból más szérumokat is kipróbáltam, ez volt a Nanolash, illetve az Iglow. Nanolash szép pillákat növesztett, de inkább sűrűségre változott nem hosszúsága. Az Iglow-ot, na az amit felejtsetek el. A legdrágább -naiv voltam, hogy azt hittem, a dragabb jobb...- és a legrosszabb is egyúttal!
Azért írom ezt le, nehogy valaki úgy járjon mint én, hiszen senki sem a pénze ellensége, ez meg hát egyenesen rablás!
Viszont ez a szérum messze a legjobb, többet nem “kísérletezek”!
Hozza amit ígér, még a megfizethető kategóriába tartozik, és nem okozott semmilyen irritációt! Jár az 5 csillag!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Viszont ez a szérum messze a legjobb, többet nem “kísérletezek”!

19931118

2018. május 12.

Nem hittem benne, de tényleg használ. Nem is keveset. Sokaig volt műszempillám, amik sajnos nagyon letörték, ritkitották az eredeti szempilláim hosszát. Így gondoltam kipróbálom ezt a szérumot. 2-3 hét után már látható volt a változás. Most 3 hónap után vagyok, nem használom minden egyes este de így is eszméletlen hosszúak és sűrűbbek, sőt még vmivel sötétebbek is lettek. Nekem csodaszernek bizonyult :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Testhie

2018. február 11.

Remek ez a szérum. Nagyon hosszú szempillát csinált. Ráadásul nekem a kúra után is megmaradt a hossza, ha nem is teljesen, de még így is dekoratív. Tényleg csillagos ötös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

Andita

2017. március 8.

A második adagot használom belőle. Nálam 2-3 hét után már látható volt a változás. Sokan rákérdeztek, hogy eredeti vagy műszempillám van-e. Miután elfogyott az első adag, még sokáig látható volt a hatása. Aztán elkezdtem ricinusolajjal kenni -gondoltam szinten tartásnak jó lesz- de semmi hatása nem volt. Így most egy év után újra vettem, és ismét hatalmasra nőttek a szempilláim. Bátran ajánlom mindenkinek, én biztos, hogy időről időre újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

Agnessa

2016. december 19.

Kb. egy hónapja használom,és talán egy-másfél hete vettem észre, hogy valóban hosszabbak a szempilláim. Inkább ez akkor szembetűnőbb, ha ki van spirálozva, de tényleg hozza a kívánt hatást. Viszont ami nekem furcsa tapasztalat volt: Úgy vettem észre, hogy kicsit le kell kotorni az ecsetről az anyagot, hogy hirtelen ne túl sokat vigyünk fel a szempillákra, mert nekem irritációt okozott akkor. Enyhe viszketést, kipirosodást. Viszont, ha figyeltem a mennyiségre, akkor nem volt gond :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Ingrid123

2016. december 17.

Kb. 6 hete használom, 3D szempillám volt, ami az egyébként is gyengécske pilláimat lenullázta. Mivel nem akartam teljesen pillátlan lenni, így még meglévő műpillák mellett elkezdtem használni. Így szépen leperegtek a műpillák, de egyidejűleg már nőttek is a sajátok. Most ott tartok, hogy olyanok a saját pilláim mint még soha! Egy jó spirállal nagyon szépek, és bízom benne, hogy 3 hónapos kúra végére még nőni és sűrűsödni fognak. Nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

Dii

2016. június 6.

Hihetetlen, mennyire hatásos! Az előző verziót is szerettem, de ez valahogy még hosszabb pillákat varázsol. Ami pedig pláne feltűnt, hogy nem hullik ki annyi szempillám, mialatt használom. A 3 ml egyébként nekem fél évre elegendő mennyiség (rettentően sajnálom, hogy lassan elfogy).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Nelly22

2016. április 13.

Télleg azt adja amit ígér.
Rövid kis, gyenge szempilláim voltak, így azon gondolkodtam hogy műszempillát rakatok mikor megláttam a Realesh hirdetését.
Nem nagyon hittem benne, főleg az ára miatt gondolkodtam nagyon rajta de aztán átgondoltam ha műszempillát rakatok akkor egy felrakás és 1 tőltés ára ez, és a műszempillát utánna 3 hetente töltetni kell igy még sokkal többe kerülne, és ettől legalább+spirál, a saját szempilláim lesznek olyanok mintha műszempilla lenne és természetes nem művi.
Kb. 2 hét használat után már látszódott 80%ba az eredmény, 1 hónap után pedig gyönyörűek lettek a pilláim tőle, hosszúak, dúsak, kis szempilla spirállal kihúzva olyan szép lett hogy a műszempillák el bújhatnak mögötte :-D Nagyon örülök hogy végűl ezt választottam, és hogy ki mertem próbálni az ára ellenére, megéri teljesen :)

U.i.: kb. 5 hónapig használtam, gyönyörűek voltak a pilláim de miután elfogyott, ricinus olajjal próbáltam helyettesíteni, de az nem ért semmit így sajnos 2hét múlva ugyanolyan töredezett gyengék lettek a pilláim mint előtte, így újra rendeltem azóta 2 hete használom, és újra szépek a pilláim.

Szempilla spirálnak az Eveline Volume Celebrityt használom mellé, kb.1700ft a Rossmannba, ezzel kiegészítve valami fantasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Télleg azt adja amit ígér.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.