Rebi-Dental

Ár:   200 ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kockacukor, Módosítva: 2014. május 13.

Ár:   200 ft
Lelőhely:   Spar
Kategória:   Fog- és szájápolók

Hecate

2018. január 11.

Én is elégedett vagyok vele. Olcsó, az állaga megfelelő, az illata kellemes és úgy tapasztalom jól tisztít. Elég nagy a kiszerelése, a csomagolás szerintem jellegzetesen fogkrémes dobozú. Ráadásul megbízhatóan kapható a boltokban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

scintilla

2018. január 4.

Én meg vagyok elégedve vele, Jó íze van, rendesen tisztít.( bár a fogkefe fontosabb, szerintem). Olcsó is, ennek ellenére jó az állaga. 100 Ft-os boltban vettem hasonló árú fogkrémet, és nem bírtam kinyomni a tubusból, beleszáradt. Ezt régóta használom, nem csalódtam benne.Egy gondja van, amiért nem vonok le pontot, nem fehér, ezért ha herpeszre kenem, furán nézek ki zöld szájjal. Látom, van más fajta is belőle, esetleg kipróbálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

adrikovi

2015. október 29.

Eddigi legrosszabb fogkrém amit használtam. Nem érzem, hogy tisztít és egyeltalán nem "habzik" 3-4-szer mostam vele fogat, de már vettem helyette egy újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

koxy001

2015. január 26.

Olcsó kategóriában elmegy, de semmi különösebb hatása nincs szerintem. A tubus nálunk kinyílott a kupak felőli részen az összeillesztésnél, a fogkrém az oldalán jön ha ki akarjuk nyomni. Számomra ez is nagyban jellemzi a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

v.alexandra27

2014. július 28.

Szerintem jól tisztít, használat után sokáig friss érzésem lesz a számban, és az ára is kedvező :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1