Redken

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: Amea, Módosítva: 2016. január 8.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Többfunkciós haj olaj ápoló

• Súlytalan textúrája nem terheli túl a hajat
  • Omega-6-al feltölti és intenzíven hidratálja a hajat
  • Koncentrált lágyságot, mély kondicionálást és kiváló csillogást ad
  • Exkluzív Keratin gazdag komplex-el helyreállítja a haj proteint, mely a keratint tartalmazza
  • Védi a hajat a hajszárítás hatásai ellen
  • A haj simább, ruganyosabb és kezelhetőbb lesz
  • Kiváló a száraz, törékeny hajra

Porcsesz

2020. június 9.

Nagyon gyorsan rendbe tette a hajvegeimet (szokitett)
Csak ajanlani tudom. Teljes szerelemben vagyok a markaval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Nagyon gyorsan rendbe tette a hajvegeimet (szokitett)
Csak ajanlani tudom. Teljes szerelemben vagyok a markaval.

albertinablogg

2019. március 12.

Hát ez jó nagy rakás sz*r horror áron! Egyáltalán nem különb(!!!!!), mint bármelyik más drogériás cucc, esküszöm, annyi a különbség hogy ez kétszer annyiba kerül, mint például az Aussie hajolaja. Attól sem voltam elájulva, de ez ugyanolyan vacak. Az illata nem tetszik, nekem nagyon sűrű és egyáltalán nem puhított a hajamon. Rohadt nagy lehúzás! Soha, de soha többé!!!!!! Inkább keresek valami jó kis hajpakolást...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

barbimariposa

2019. február 27.

Egy hónapja használom, hajvasalás után a hajamra. Gyönyörű, ápolt, puha hajvégeket varázsol, könnyen beszívja a hajam (nekem száraz, göndör hajam van egyébként). Szuper illata is van,amit még másnap is érezni a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Timinimoook

2018. november 28.

Ha létezik csodaszer, ez az! A festett szőke hajam már sajnos annyira élettelen és károsodott, hogy ha hozzáértem, szúrt, nagyon durva tapintása volt, és nem gondoltam hogy bármi is segítene rajta a lenövesztésen kívül. De ez a kis csodaszer az első használat után 90%-ban javított rajta. Most selymes, puha hajam van... Kíváncsi leszek, hogy állandó használat mellett hosszú távon mi történik, helyre hozza -e 100%-osan :) szerintem igen :) Az illata imádnivaló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

KissAngika

2018. szeptember 1.

Sokat segített a szőkített hajamon, sokat mosom a hajam az edzések miatt, amit sok szárítás követ és néha még vasalás is. Puha selymes a hajam és a töredezés is abba maradt. Samponként szintén ezt a márkát használom. A BLONDE IDOL-t, valamint belsőleg is táplálom a hajam vitaminokkal. Mert a szépség belülről fakad! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

AngiToth

2017. augusztus 13.

Borsos az ára, de teljesen megéri, és nagyon sokáig elég. Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést, csak pihe-puha hajtincseket. Hátközépig érő, vékonyszálú hajamra 1-1 "pumpálásnyit" használok. Az illata is isteni. Amikor elfogyott a hajbalzsamom, vizes hajra kentem samponozás után, és nem öblítettem ki, észre sem vettem, hogy nem balzsamoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Jeghercegno89

2016. szeptember 26.

Isteni illat, pazar hatás, egyszerűen imádom. Vastag szálú, száraz, hosszú hajam van és ez a termék csodákat művel, Gyönyörűen fényes, lágy lesz a hajam tőle. Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Köszönöm Dreamisland szalon, köszi Eliot! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

paaulaaa

2016. június 5.

Kezdem a legfontosabbal: alapvetően EZ CSODA OLAJ. Ha nem itthonról szerezzük be! Korábban rendeltem egy ilyet külföldről, na ahhoz semmi se hasonlítható. Selymes, fényes, puha lesz tőle a hajam de nem nehezíti el! Egyszerűen ez szerelem volt. Az illat pedig isteni. Olyan kicsit kellett belőle használnom, hogy el se hittem. Aztán vettem egyet itthonról (mert jelentősen olcsóbb áron kínálták) .. gondoltam, biztos hogy ugyanaz. Hát nem, nagyon nem! Akik itthon vették és azt mondják, hogy semmit sem ér: megértem. Ez semmit se csinál a hajammal... ugyanúgy kezdtem el használni mint a régit, de semmi... gondoltam lehet több kellene belőle. Mostanra már locsolom a hajamra de még mindíg semmi hatás. Szóval megbántam. Ezt a flakon útálom, alig várom hogy elfogyjon...és vehessek egy olyat ami tényleg tudja azt amit ígér !!!! Tehát külföldről szerzett termék: 5++++++, itthonról: egyes alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

peszi

2015. december 30.

Véleményem szerint nem azt kaptam tőle amit vártam. Egyáltalán nem lett sem sejmes, sem puha...Összeàlltak a tincseim, olyan mintha meg sem mostam volna. Sajnalom hogy megvettem. A legjobb a wella luxe oil, alig várom, hogy ez elfogyjon, és újra a wellát használhassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

BioLona

2015. november 16.

Az ára mondjuk nem a megszokott hajolajok közé tartozik, de a minősége mindent felül múlik.
Hosszú hajam van, majd egy évig elegendő volt heti kétszeri hajmosáskor.
Sima, gubancmentes haj, kellemes illat, nem nehezíti el a hajat, szuper egy termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Hosszú hajam van, majd egy évig elegendő volt heti kétszeri hajmosáskor.

Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.