Refan

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sipiemese, Módosítva: 2016. november 7.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szerves shea vajat tartalmaz. Gazdag A- és E-vitaminban, melyek megőrzik a bőr fiatalságát és 24 órán keresztül hidratálják azt. A shea vaj bőrműködés optimalizáló hatású, ezért minden bőrtípusra alkalmas, különösen ajánlott száraz, érzékeny és öregedő bőr táplálására. Télen a hideg okozta fájó, viszkető, durva érzést már néhány használat után megszünteti. Parabénmentes termék.

summer15

2019. május 22.

Ajándékban kaptam a vízi liliomos verzióját. Sajnos azóta már nem gyártják. Pedig az az illat.... :O :O Nem csak, hogy isteni, de órákig is érezni. Mások is folyton dicsérték. Kellemesen ápolt, húzódás nélkül. Ami számomra nagyon erős, az az ára. Elvileg parabénmentes, de 2600 Ft egy testvajért, kicsit erős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

sipiemese

2016. október 27.

Kismama vagyok, sajnos száraz bőrű. Mivel a kettő együtt általában a striák keletkezésének kedveznek, ezért vettem ezt a testvajat. Az illatát és az állagát imádom, tényleg nagyon gyorsan beszívódik. Már a 32. hétben vagyok és még egy csíkom sincs, pedig a pocakom nem mondható kicsinek. :) Reggel és este kenem a pocakra, heti 1x-2x pedig teljes testre, nekem nagyon bevált, nem is használok más testápolót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak