Refan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sldaria, Módosítva: 2018. január 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

anita0828

2016. november 3.

Igaz én másik illatot kaptam ajándékba, de hasonlókat tapasztaltam: bántja a bőrt a szivacs része, pedig nekem nincs érzékeny bőröm, illetve olyan száraz lett tőle a bőröm, hogy 2-3 napig kenhettem testvajjal. Egy használat után a kukában landolt. Ha lehetne 1-nél kevesebb csillagot adni, nyugodt szívvel megtenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

picicsibi

2013. június 4.

Ajándékba kaptam ezt a szappant és sajnos nem volt túl jó tapasztalatom vele. Szárította a bőrömet, a szivacsos része pedig túl durva volt. (hozzáteszem érzékeny bőröm van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.