Reminiscence

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. november 9.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Illatkategória: virágos gyümölcsös gourmand

Illatösszetevők: olasz mandarin, tunéziai petitgrain, guatemalai kardamom, mandula, egyiptomi narancs, szilva, pézsma, vanília

Reminiscence Dragee EDP 5/10 ml
Ár: 1750/3300 Ft + posta , Eladó: Fanika
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott vagy fox
Reminiscence Dragee EDP, Guimauve EDP és Heliotrope EDP FÚJÓSOK
Ár: 5 ml 1700 Ft, 10 ml 3000 Ft egységesen , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Dormir

2021. február 27.

Nagyon finom illat. Ami viszont érdekes,hogy a pihe,puha tisztaság érzet helyett nekem füstös. Van egy erős füstölős illata,amihez jön a mandula és a virág. Rajtam ez a legkevésbé tartós a 3 gourmand között. Olyan téli, melengető fehér,bolyhos illat számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 27.

Szil07

2021. február 15.

Igazi aromaterápia ez illat, ami nem csak, hogy jókedvre derít, de meg is nyugtat... ezért manapság már afféle "alvó illatnak" is használom...:)
Egy kedves krémmániás jóvoltából jutottam hozzá egy kis fújóshoz, majd egy hét sem telt el és szert is tettem a magam potom 100milijére...:D ... na nem , mintha szükség lett volna egy újabb parfümre,:D de ő különösen jól esik ebben a téli hidegben... ahogy valaki Fragin írta "még azt is jókedvre deríti, aki téged átölel"... ráadásul "irodabarát" és elegáns, finom szilázsú, mindemellett tartós illat. ...hát kell ennél több?:)) ...a többiek azt hiszem, már minden mást leírtak róla...;)
Négy csillag, de csak azért, mert nála azért nagyobb kedvencek is vannak...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

Négy csillag, de csak azért, mert nála azért nagyobb kedvencek is vannak...:)

Nettuska

2021. január 9.

Nagyon megszerettem ezt az illatot,viszont én se virágot se gyümölcsöt nem érzek ki belőle, púderes mandulás vaníliás tisztaság illat, babaillat,mint a a csecsemők kellemes illata, ezt itt úgy értem,hogy púderes babaolajos komfortillat. Kellemes tartóssága is elfogadható.
Ajánlom kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Ajánlom kipróbálni.

silence

2020. november 6.

Szégyen vagy nem; én nem ismertem eddig ezeket a Reminiscence illatokat.....
De annyira szépeket írtatok itt róla / róluk, hogy úgy éreztem ideje pótolnom az elmaradásomat.
Sebtiben meg is rendeltem a Dragee-t, két gourmand testvérkéjével együtt.
Szóval a Dragee:
A kifújás pillanatában megállapítom: - jé, ez tényleg drazsé! - Szinte látom magam előtt a színes drazsé golyók sokszínűségét.... a Smarties jutott eszembe róla :)
Édes, gyermekien cukros illatnak indul..... de véletlenül sem erős, nyomulós Pink Sugar módon! Ez attól sokkal könnyedebb, kifinomultabb!
Pár perc elteltével a színes drazsé golyócskák máris szanaszét gurulnak, a cukorkás fejillat hamar felszáll.... amilyen gyorsan gurulnak szét a drazsé golyócskák, úgy veszi át a cukros édesség helyét egy finom vaníliás - mandulás púderes illatfelhő, és alakul át egy kellemes, nőies, letisztult illattá, ami nem gejl, nem émelyítő, nem sok... ami csak csendben körülveszi az aurádat, épp csak körbeleng....
Finom, puha, simogató, testet-lelket melengető illat a borongós őszi napokra.
Közepes hatósugarú és tartósságú illat, rajtam kb. 4 órán keresztül érezhető.
Én személy szerint nem bánom amikor egy illat egy kicsit intenzívebb (főként hidegben), de néha jól esik egy kicsit elbújni.... na, akkor jól bevethető a Dragee, mert nem ordít rólam!
Akik szeretik a puha, édes, púderes illatokat, viszont irtóznak az erős, méterekről ordító parfümöktől, a Dragee a legjobb választás!👌

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

Szégyen vagy nem; én nem ismertem eddig ezeket a Reminiscence illatokat.....
Sebtiben meg is rendeltem a Dragee-t, két gourmand testvérkéjével együtt.
Szóval a Dragee:
Finom, puha, simogató, testet-lelket melengető illat a borongós őszi napokra.
Közepes hatósugarú és tartósságú illat, rajtam kb. 4 órán keresztül érezhető.

laracroft

2020. október 29.

Érdekes, rajtam nem gourmand, hanem édes-púderes.
Futás előtt fújtam az alkaromra belőle, aztán egy legyintéssel elintéztem: "ez semmi".
Leróttam a kilométereimet, beültem a kocsiba, és nem értettem, honnan árad ez a finom illat. Hazáig azon gondolkoztam, melyik öblítőt használtam a sportcuccaimhoz, mire rájöttem, hogy nem az a kulcs, hanem a Dragée illatozik az alkaromról. Isteni finom!
Kellemes, lágy, nőies, édes, bújós, púderes. Nem is tudom illatjegyeire bontani.
Testvére, a Heliotrope, a jegyek alapján telitalálat kellett volna hogy legyen nálam, de nem bírtam elviselni a harsogóan erős, nyálcsorgatóan valósághű marcipán illatot, így aztán a Dragée-ból csak félve rendeltem pici fújóst. Egyébként a Narciso illatok szoktak rajtam hasonló púderességet mutatni,de azok általában kevésbé önazonosak, mert ott a púder inkább megnyugtató, mint egy kedves kolléga, vagy rokon illata, a Dragéeban viszont van valami plusz melegség, aminek hála bele tud olvadni a bőrömbe és eggyé tud válni velem. Na jó, ez már nagyon szubjektív.... :)
Hatósugara érdekesen váltakozik rajtam, hol felerősödik, hogy elcsendesül, de összességében én elég erősnek mondanám. Tartósságára sincs panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Érdekes, rajtam nem gourmand, hanem édes-púderes.

mopi0306

2020. szeptember 5.

Én nem szeretem a gourmand illatokat, de ez még nálam is telitalálat!
Egy nagyon finom mandulás, vaníliás, porcukros csoda....de mégis több mint egy édes parfüm!
Van benne valami plusz!
Ami fontos, hogy nem tolakodó, és nem émelyítő!
Nagyon fogom szeretni a téli/ karácsony körüli időszakban, és marad az alap darabok között!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Én nem szeretem a gourmand illatokat, de ez még nálam is telitalálat!
Van benne valami plusz!
Ami fontos, hogy nem tolakodó, és nem émelyítő!

Fanika

2020. augusztus 20.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg próba nélkül, pusztán a képzeletemre támaszkodva. De ez az alkotás a képzeletemet is felülmúlja: a legcsodálatosabb mandulás-vaníliás illat, amit valaha éreztem! Első felfújáskor azt gondoltam: selyemcukor! De mégsem az, mert nem émelyítően édes, hanem simogatóan lágy, csábító varázslattá szelídül a bőrömön. Valószínűleg a gyümölcsös jegyek egyensúlyoznak kiválóan! Most már nemcsak Zsófi, de én sem akarok nélküle élni! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Yeticica

2020. augusztus 10.

Ezzel az illattal is úgy jártam, mint sok másikkal: először legyintettem és megfeledkeztem róla. Pedig Lindusnak igazan hihettem volna 😉
Eltelt bő egy ev, es ahogy közeledett a babám születése , egyre inkább kívántam a tejcsis, mandulas, puha illatokat. Pedig eddig egyik mandulas illat sem működött rajtam , a kozel 10 közül, amiket probaltam (mainstream es niche is).
Aztan kattantam egyet es mar jott is a fufum.
Ezt kerestem! Tejes, mandulatejes, babakompatibilis, pihe puha lágy illat. Sok fűszert nem erzek, talan pici kardamomot, es a citrusokat sem szimatolom ki, csak épp ellensúlyozzák az édességet.
Hideg idős illat, nekem max tavaszig fog beleferni,de most csodas...
Es hat az.uvege...... mit nem adnék érte.....

Up: azóta itt csücsül egy elképesztően gyönyörűséges 50ml-s üveg a polcomon. Annyira.illik hozzá az üvege meg a kis fátyla, egy zseni volt,. aki elkövette!
Bekerült azon nagyon kevés illatok közé (ossz 4 db!) , amikre azt mondom, többé nélküle nem akarok élni.
Hidegben. 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Aztan kattantam egyet es mar jott is a fufum.
Hideg idős illat, nekem max tavaszig fog beleferni,de most csodas...
Es hat az.uvege...... mit nem adnék érte.....

Hidegben. 😄

Nina29

2020. április 17.

A héten kaptam kézhez.. Nekem már az újabb verzió van,a doboza más. Nagyon finom édes illat,pl rajtam szinte egy az egyben Casamorati 1888 Lira.. meglepő. Aki szereti a Lirát, és ezt nem ismeri, annak ajánlom :) Tetszik,de téli illat inkább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 17.

kvin

2018. július 4.

Erős hatósugarú, erőteljesen édeskés, gourmand jellegű, de pikantéria- és fűszermentes. Rajtam legalábbis kifújáskor sem nagyon van mandarin, keserű narancs vagy kardamom, sőt később sem szilva, sem a fás jegyek.
Minden túl krémes, nyálcsorgatós, émelygősen édes.
Órák elteltével is csak tejberizses desszert édesség, semmi extra, rajtam nem jön elő semmi, csak mandulás vanília. Kategóriájában finom, nagyon bújós édes, cukros, de semmi különleges, éreztem már hasonlót, sőt izgalmasabb illatokat, pl. Elizabeth Arden Black Pearls vagy Prada Candy.
De leginkább: Aquolina Pink Sugar. Csak erőlködve tudnék különbséget tenni.
Van, akinek ez az illat csodálatos, mert "karácsonyi hókifli", de számomra az ilyen szimplán konyhai kajaszag, torta, sütemény, stb., de nem parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Minden túl krémes, nyálcsorgatós, émelygősen édes.
De leginkább: Aquolina Pink Sugar. Csak erőlködve tudnék különbséget tenni.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Citral