Reminiscence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Pajkos és angyalian édes, málnahabillatú gyermeki kompozíció.

Illatösszetevők: mandarin, keserű mandula, menta, narancsvirág, petitgrain, jázmin, vanília, tonka, ámbra, pézsma

elvanui

2017. május 28.

Egyáltalán nem málnahab illatú - a legjobban a mandulás-tonkás vaníliát és a púderes narancsvirágot érezni belőle. Gourmand, de nem gyermeki, inkább egy jó kis limitált, hate-to-love seholsemtalálni égenfôldön egyhétigkapható Guerlainnek hinném, ha vakon szagolnám. Sajnos gyengém az olyasmi. De tudjátok, mit? Legeslegjobban még úgy tudnám leírni, hogy mintha az Iris Ganache és a Gourmand Couquin összeöntése lenne valahogy. Nem most nyárra, de... fincsi!!! Én télen szerettem bele, jött is hamar haza, nagyon jólesett a hidegben, és ami a legjobb, a gyerekek jöttek utánam, hogy Anya, mit sütsz?!:)
Amúgy ez a Si Do. Régen így hívták:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Amúgy ez a Si Do. Régen így hívták:).

ildi84

2016. július 22.

Csodálatos,feltűnő boldogság illat számomra..egyszerűen imádom..kb egy hete kaptam egy kis mintát belőle,és egy kedves hölgy jóvoltából ma hozzá is jutottam egy üvegeshez..:) imádom..de ezt már írtam..😍😍😘😘

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

galagonyanya

2015. december 9.

Ő az az illat, amelyet egyszerűen nem tudok hova tenni: sem a "szeretem" fiókban, sem az "utálom" feliratúban nincsen hely a számára, pontosabban: legszívesebben mindkettőbe beleraknám. Vonz és taszít egyszerre, az egyik pillanatban folyton szaglásznám, mert édes és kívánatos, a másikban viszont szabadulnék tőle,mert elviselhetetlennek találom. Valószínűlega keserűmandula csinálja ezt velem, meg a narancsvirág; boszorkányos egy főzet, annyi szent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

egyedszilvi

2015. szeptember 27.

Nem is értem,miert nincs vélemény róla.Ő is édes illat,vanília alapon gyümölcs...kierezni kicsit a mandulát is..kb egy ora múlva szelídül puderessé...isteni finom...tartóssága közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 27.