Reminiscence

Ár:   14 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. november 9.

Ár:   14 900 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Pajkos és angyalian édes, málnahabillatú gyermeki kompozíció.

Illatösszetevők: mandarin, keserű mandula, menta, narancsvirág, petitgrain, jázmin, vanília, tonka, ámbra, pézsma

Reminiscence Guimauve EDP 5/10 ml
Ár: 2500/4000 + posta , Eladó: Fanika
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott
Reminiscence Guimauve EDP uvegeben
Ár: 8500+posta , Eladó: varnaim
Állapot: Kb. 50ml az uvegben, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Dormir

2021. február 27.

Hát,nekem nem málnás. Valóban hasonló a D&G Pour femme -hoz,de annál cukrosabb, intenzívebb, rózsaszínebb.
Nem ennivaló,inkább parfümösen édes,viszonylag tartós illat. Nagyon finom,néha zavar benne valami,de ennek ellenére szeretem. Nem kiemelkedő különlegesség,mégis valahogy van benne egyediség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 27.

laracroft

2020. november 28.

UPDATE: Végül villámgyorsan eladtam. Nem tudtam megbarátkozni vele, a leszáradása rajtam egy az egyben Kilian Love Don't be Shy. Ő pedig büszkén csücsül a hálómban most is, nem kell belőle még egy.

Nagyon vártam, de most így, első nap, pár órányi viselés után kifejezetten csalódás.
Félúton van Kilianék Love Don't Be Shy-ja és a D&G Pour Femme-je között. Vagyis inkább mintha össze lenne keverve ez a két parfüm, hol az egyiket érzem erősebben, hol a másikat. Nagyon zavar, hogy mindkettőre ennyire erősen emlékeztet.
Kifújáskor harsányan édes, erős, mályvacukros, kissé kesernyés (narancsvirág, keserű mandula), szinte fojtogató illat, aztán finoman púderesebbé szelídül, de még ekkor is intenzív. Brutális hatósugár és tartósság jellemzi - két fújás, és az egész iroda érzi - engem kifejezetten zavar. Kíváncsi leszek mennyire tudunk összebarátkozni...később majd visszajövök véleményezni, de elsőre azt kell mondjam, csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

wallflower87

2020. november 10.

Andalítóan édes pillecukros-vaníliás-macaronos kompozíció, ilyen illat lehet az édesszájúak mennyországában :D Van benne valami gondtalan gyermekkort idézően nosztalgikus, ugyanakkor kicsit illatszerek kavalkádjára is asszociálok róla, ahogy a luxusminőségű púderek, rúzsok, krémek illatai keverednek miközben egy ünnepelt díva készülődik az öltözőjében a performanszra. A bőrömön egyetlen fújás is intenzíven illatozik egy ideig, aztán viszonylag hirtelen elhalkul, de egy ilyen jellegű illatnál ez nem is feltétlenül hátrány, összességében a minőséggel nincs itt probléma. Viszont csak olyanoknak ajánlom, akik szeretik a habos-babos, nyálcsorgatóan édes parfümöket. Nekem nagyon tetszik, nem mondom, hogy mindennap magamra fújnám, viszont alkalomadtán isteni jól fog esni hideg, szürke időben beburkolózni ebbe a mesés boldogságfelhőbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

silence

2020. november 8.

Annyira kis édes….! 🥰
Nagyon találó az üvege, a szín, a dizájn…. mind egyaránt tükrözi a benne rejlő illatot.
Édes álmok, rózsaszín, mesebeli, gyermekes vágyak……ezt adja nekem ez az illat! Néha 40 évesen is jó lélekben gyereknek lenni!
Kiskoromban sokszor készített málnahabot a Nagyi, de ez nem olyan. Az egy édes, sűrű, cukros-ragacsos, sűrű habbá vert málnás édesség volt.
A Guimauve egyik szakaszában sem emlékeztet erre, mert az elején lédúsabb ettől, utána pedig gyorsan száraz porcukros lesz.
Kifújáskor édes, lédús, cukrozott málnaként indít…. pont olyan, mint amikor nyáron a frissen leszedett, cukrozott málnát kiveszed a hűtőből és az alján levet enged.
De ez a fejillat a kifújás utáni percekben gyorsan el is illan és egyre könnyedebbé, púderesebbé válik….. ebben a szakaszban már inkább emlékeztet a száraz habcsók illatára, arra, amivel füzérekben karácsonykor a fát díszítjük.
Könnyű, édes-púderes illat, ahogy a testvérkéi is, enyhe gyümölcsösségel bolondítva.
Rajtam elég enyhe a hatósugara és a tartóssága is, de ez nem jelent gondot, maximum sűrűbben fújom.
Tulajdonképp egy egyszerű illat, de pont ettől szép….. bármikor fújhatod, bármilyen alkalomra megfelel, tuti nem fogja bántani a környezeted.
Engem megnyert! 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Annyira kis édes….! 🥰
Engem megnyert! 🙂

Fanika

2020. október 29.

Tényleg az angyalok és a menny illata, ahogyan a F-án írta valaki. Ezt is meg kellett vennem a Fehér Hölgy után, és de jól tettem! Légiesen friss, angyalian édes, óvatosan fűszerezett elixír azok számára, akik szeretik a gourmand illatokat. Olyan érzésem van, mintha a Dragée-t összeöntötték volna a Dior Addicttel, s egy csipetnyi levendulával megbolondították volna... Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 29.

elvanui

2017. május 28.

Egyáltalán nem málnahab illatú - a legjobban a mandulás-tonkás vaníliát és a púderes narancsvirágot érezni belőle. Gourmand, de nem gyermeki, inkább egy jó kis limitált, hate-to-love seholsemtalálni égenfôldön egyhétigkapható Guerlainnek hinném, ha vakon szagolnám. Sajnos gyengém az olyasmi. De tudjátok, mit? Legeslegjobban még úgy tudnám leírni, hogy mintha az Iris Ganache és a Gourmand Couquin összeöntése lenne valahogy. Nem most nyárra, de... fincsi!!! Én télen szerettem bele, jött is hamar haza, nagyon jólesett a hidegben, és ami a legjobb, a gyerekek jöttek utánam, hogy Anya, mit sütsz?!:)
Amúgy ez a Si Do. Régen így hívták:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Amúgy ez a Si Do. Régen így hívták:).

ildi84

2016. július 22.

Csodálatos,feltűnő boldogság illat számomra..egyszerűen imádom..kb egy hete kaptam egy kis mintát belőle,és egy kedves hölgy jóvoltából ma hozzá is jutottam egy üvegeshez..:) imádom..de ezt már írtam..😍😍😘😘

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

galagonyanya

2015. december 9.

Ő az az illat, amelyet egyszerűen nem tudok hova tenni: sem a "szeretem" fiókban, sem az "utálom" feliratúban nincsen hely a számára, pontosabban: legszívesebben mindkettőbe beleraknám. Vonz és taszít egyszerre, az egyik pillanatban folyton szaglásznám, mert édes és kívánatos, a másikban viszont szabadulnék tőle,mert elviselhetetlennek találom. Valószínűlega keserűmandula csinálja ezt velem, meg a narancsvirág; boszorkányos egy főzet, annyi szent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

egyedszilvi

2015. szeptember 27.

Nem is értem,miert nincs vélemény róla.Ő is édes illat,vanília alapon gyümölcs...kierezni kicsit a mandulát is..kb egy ora múlva szelídül puderessé...isteni finom...tartóssága közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citral, Benzyl Alcohol, Coumarin, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol