Reminiscence

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2021. július 15.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegyek: tengervíz, rózsa, orgona, jázmin

Szívjegyek: görögszéna, pacsuli

Alapjegyek: vanília, pézsma, tonkabab

Reminiscence Rem
Ár: 2000 , Eladó: rupililla
Állapot: 9 ml, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: Előreutalással, postánmaradóra tudom küldeni
Fújós - Reminiscence Rem EDP
Ár: 5 ml 1000 Ft/10 ml 2000 Ft , Eladó: nevaneva
Állapot: Használatban, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Bpn metróvonalon kpval vagy utalás után küldöm leginkább Foxposttal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

deluna

2021. július 6.

Vak vásárlás volt.. kicsit aggódtam is mert nagyon megoszló. Először az én bőrömön meleg puderes ciprusos illatú, majd átalakul meleg zöldes illattá, később is megmarad a púderesége de valami nap illat bújik elő. Mint amikor a naptej a tengervíz és a saját bőr illata keveredik. Nagyon bőrközeli lágy illattá válik rajtam. Kellemes. (én nem érzek döglött állatot .. hála :D ...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 6.

Jasminum

2021. június 15.

A legfinomabb tengerillat, ami elképzelhető. Bőrközeli, tiszta, kék természetes vízillat. Száz csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

Phoenix19

2020. július 30.

Neves parfümőrünk butikjában úgy reklámozzák, hogy a "világ legeslegfinomabb tengerillata". Próbálkoztam már több tengerillattal, de tényleg a Rem a legjobb. Kifújáskor annyira éles és orrfacsaró, hogy szinte levegő után kapkodok, de pár perc után olyan illat kezd kibontakozni, mikor a tengervíz szárad az ember bőrén a tűző napon. Nem sót érzek, hanem hínáros tengervizet. Képzeletben elrepít egy északi, füves tengerpartra, szalmakalapban ülünk a homokba leterített pokrócon és a nyári szellő arcunkba fújja a tenger illatát. Olyan nosztalgikus és emlékképszerű ez a látomás, pont mint a parfüm neve. Olyan, mintha egy emlék lakozna a palackban tengervíz formájában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

Dottir

2019. május 2.

Nyáron rendszeresen használom, könnyű, de tartós, kellemesen virágos, sós-hínáros tengerillat. A környezetemben sokan szeretik, kellemesen tölti be a teret, és a tengerpart, a nyaralás gondtalan hangulatát idézi. Én még esküszöm, kókuszos naptejet is érzek benne. Rajtam nem nagyon változik, talán kicsit lágyul ahogy szárad, és a pézsma is érezhetővé válik, de alapvetően végig friss, sósvizes marad. Én a Comptoir Aqua Motu-jét picivel jobbnak tartom, az kevésbé virágos, viszont van benne egy karibi hangulatú leheletnyi édesség. Mindkettő esetében érvényes: olyannyira hűek a tenger illatához, hogy ha lehunyjuk a szemünket, halljuk még a sirályokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

zsazsi1

2019. április 16.

Rajtam nagyon érdekesen alakul ez az illat. Felfújáskor emlékeztet Hillary Duff With Love-ra, bár a pézsmán kívül egyetlen közös jegyük sincs. Később meg átalakul egy Womanity-szerű illattá egy kesernyés növényi háttérrel a görögszénának köszönhetően. Érdekes és nem szokványos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 16.

banyadék

2019. február 23.

Nagyon finom virágosan friss illat üvegében, de rajtam pár perc után csak a sós tengervizet érezni. Annyira sajnálom, mert biztos beruháztam volna egyre. Az előttem szólóhoz hasonlóan én is azt javaslom, vásárlás előtt mindenképpen próbáljátok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 23.

Luiselotte

2017. február 4.

Valami olyat kerestem ami félúton van a CSP Aqua Motu és a Davidoff Cool Water között.
Tökéletes választás nyárra annak aki szereti a vizes illatokat. Csak víz, semmi édesség mint az Aqua di Gioiaban .
Frissítő tisztaság illat , nagy hatósugárral, rajtam egész nap érezhető. Kíváncsi vagyok milyen lehet a Crazy Rem változat , de kicsit félek, hogy cukorka lesz a vége :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Cristally

2015. május 30.

A legfinomabb nyári "tenger illat", friss, játékos és üdítő! :) Évek óta ilyenre vágyom, ha minden igaz, ezen a nyáron megkapom szülinapi ajándékba. :D
Azt viszont nagyon ajánlom, hogy próbáljátok ki magatokon is a parfümöt, sőt, mindenképp kérjetek mintát is belőle! Mindenkin módosul az illat, pl. anyumon nem maradt annyira fincsi illatú, mint rajtam, bár az én bőrömön is valami nagyon különleges addiktív illatba megy át, ami vagy nagyon tetszik, vagy kellemetlennek érzed. :) Szóval teljesen más illata van az üvegcsében, első használatkor és utána kb. egy órával később!
Emellett elég tartós illat, a barátom órákkal később is érzi rajtam, pedig nagyon óvatosan használom a kapott mintát. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.