REN

Ár:   19 200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: carrye, Módosítva: 2012. július 28.

Ár:   19 200 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az új generációs Bio Retinoid szérum bizonyítottan lenyűgöző képességekkel bír:
A kollagéntermelést 24%-kal serkenti. - Az öregségi foltokért és a napkárosodásért felelős tiroszináz enzimeket 80 %-kal, a melanin képződést 50 %-kal csökkenti.
A REN Bio Retinoid tehát hatékonyabb a szintetikus retinolnál, ráadásul annak „durvasága” nélkül. 35 éves kor felett, ha már megjelentek a ráncok, az öregségi foltok kezdenek feltünedezni (vagy napkárosodott – pigmentált – a bőrünk), puhább bőrre vágyunk, a Bio Retinoid a tiszta és látványosan hatékony ellenszer.

bbkriszta

2019. március 31.

nekem működik
olaj, szépen beszívja a bőröm, sminkelni is lehet rá, de leginkább éjszakára használom
szerintem tompít a ráncokon, ha nem is tünteti el őket, de szépen karban tartja a bőrt
nem túl olcsó termék, viszont elég sokáig bírja, meglátjuk nyáron mit szól hozzá a bőröm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

nekem működik

i.napcsi

2017. január 25.

Aki a természetes kozmetikumokat kedveli az szeretni fogja,nagyon kellemes és jóérzés a bőrnek,persze a szintetikus retinoid hatását nem tudja adni de ez biztonságos és érzékeny börre is kiváló esti szérumolaj!Csak azért adok 4 csillagot mert a csodaszerű hatása nem igaz!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 25.

3tara2

2016. október 4.

Maximálisan elégedett vagyok vele. Kicsit féltem, mert nem olcsó mulatságról van szó.
A termékleírás nagyon jó fentebb ☺
Most arról írok hogy én milyennek érzem.
Ez egy olaj alapú szérum. Kevés kell belőle. Arcra és nyakra, mellekre is használom. Túlzás nélkül állítom ez csoda. Szó szerint vasalja a dekoltázst!
Megváltozott az arcom színe is. Egy árnyalattal világosabb, és az orcák rózsásabbak lettek. Feltehetően a keringést elősegítő hatása miatt.
Olajról és bio cuccról van szó. Ne tedd ki melegre! Felejtsd el hogy nap érje az üvegedet - bár eleve sötétített üvegben van. Használd el 2 hónap alatt. Tudom.....felbontástól kilencet ír.....ez túlzàs. Avasodna szerintem.
Annak aki nem használt még bio olaj - koncentrátumot ne ijessze el az illat. Semmilyen mesterséges fokozó nincs benne....egy nagyon enyhe olajos/aromás illata van.
Ha csak önmagában használod felszívhatsz fél pipettányit az üvegből. Ha ráviszel még krémet nem kell több!
Feltettem egy bontatlan üveget eladásra - bár, lehet hogy megtartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 4.

A termékleírás nagyon jó fentebb ☺
Most arról írok hogy én milyennek érzem.
Feltettem egy bontatlan üveget eladásra - bár, lehet hogy megtartom.

szeliger

2016. szeptember 5.

Lassan két éve kerülgettem, úgyhogy ma könnycsepp hullatása nélkül került végül a kukába. Sikerült vagy négy ml-t az egészből elhasználnom, egyszerűen soha nem akaródzott érte nyúlni. Újkorában sem volt kellemes az illata, leginkább ezért nem kenegettem magamra, de idővel meg is avasodott. A pár alkalom során, amikor használtam nem nyújtott semmi extrát, inkább csak kellemetlenséget. Nagyon nehezen szívta be a bőröm, magában sem volt jó, sem pedig a vele együtt vásárolt V-Cense Revitalizing éjszakai krémmel. Totalis pénzkidobásnak bizonyult, csillagot sem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

erika0325

2013. szeptember 8.

Kb egy hete használom. Szerintem kíváló, gazdag, testes olajszerű. Nagy rajongója vagyok az olajoknak, külsőleg belsőleg, így ezt a szérumot is szeretem. A hosszú távú hatását pár hét múlva leírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.