REN

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. június 26.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Hajápolás

Bioaktív, mélyen hidratáló hajkondicionáló, ami a hajat fényessé, selymessé és puhává teszi.

onecrimsonnight

2014. augusztus 7.

Több, mint két hétig próbálkoztam vele, de sajnos nekem nem jött be. Az első 2-3 használatnál még oké volt, de már akkor is észrevettem, hogy mosás után 2 nappal kezd szárazzá, szénaboglyássá válni a hajam, kócolódott és egyre nehezebben volt kifésülhető. Aztán ez egyre rosszabb lett, és már mosás után egy nappal is rosszul nézett ki a hajam, mintha semmit sem tettem volna rá.
Így tehát úgy döntöttem inkább nem használom, mert egyenes úton vezetett volna a a hajvégem töredezéséhez. Hozzáteszem, hogy nekem derékig érő hajam van, lehet, hogy rövidebb hajra oké. Szerencsére csak a kicsi kiszerelést rendeltem.
Úgyhogy számomra a szilikonmentes hajápolók világában tett próba itt véget is ért sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

hayley94

2014. március 7.

A balzsamukkal teljesen meg vagyok elegedve. Keves is elegendo es puhava varazsolja a hajam. Sokaig elegendo. Sajnos a samponjuk szamomra csalodas volt, igy nem azzal, hanem egy masik termeszetes osszetevokbol allo samponnal hasznalom. Csodaszernek csak azert nem neveznem, mert az igazi csodat nalam a hajapolo olajak jelentik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid