REN

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucma83, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Napi használatra tervezett hámlasztó tonik. Megújítja a bőrt, csökkenti a pórusok méretét, véd és hidratál.

Tejsavval és fűzfakéreggel (szalicilin) stimulálja a bőrt a természetes hámlasztáshoz, kisimít, tonizál és csökkenti a pórusok méretét. Az azelainsav prekurzor üdévé teszi a bőrt. A fakó bőr, egyenetlen tónus, kitágult és eltömődött pórusok, száraz, durva bőr és finom ráncok ellen mind hatásos.

Ziiman

2021. március 21.

Úr Isten! A legjobb tonik ever. Nem szoktam tonikot használni, de az adventi kalendáriumban volt egy mini változata. Elkezdtem használni, és annyira megszerettem, hogy azóta megrendeltem a nagy változatát is. Felviszem az arcomra egy vattakoronggal és azonnal érzem, hogy csinál valamit az arcommal. IMÁDOM!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

honeybya

2020. november 27.

Nagyon kellemes citrusos illata van, 50 ml mintát használtam el belőle, kicsit ragyogóbbnak tűnik reggel a bőröm, talán a pórusaim is picit szebbek, de nálam nincs wow hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

makosbejgli18

2020. augusztus 9.

50 ml mintám volt belőle, még elhasználás előtt megrendeltem a teljes kiszerelést. Teljesen megérte, a teljes kiszerelésnek van pumpája, így mindennapi használattal is 2 hónap után alig hiányzik belőle, így nagyon sokáig elég lesz.
Miben jobb mint más olcsóbb, pl az Ordinary hámlasztója? Azt évekig használtam, nem gondoltam váltani se - abszolút jó. De ez fantasztikus, a kis plusz - a kellemes illat, a jobb hatékonyság, a jobb összetevők és a már említett pumpa tényleg egy sokkal minőségibb terméket kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Sosofel

2020. augusztus 7.

Mintát rendeltem belőle és teljesen meggyőzött. Szeretem a kis citrusos illatát, a puhaságot és tisztaságot amit hagy maga után. Az első alkalommal csípett, de ez már kb. harmadik alkalomra el is múlt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

juditvirag

2020. május 24.

Karácsonyra kaptam még, azóta is megvan és van benne. Bár én csak esténként használom. Eleinte imádtam. Kicsit csípett de nagyon szepen tisztította es simította a bőrömet. Konkrétan eltűntek tőle a pattanásaim. Azóta ez sajnos nincs így, biztosan hozzaszokott a bőröm, mivel mar csípni is nagyon ritkan csípi. Igy kicsit férretettem, de ettől függetlenül egy nagyon jo kis termék! Tekintve, hogy mennyi ideig kitart, megfontolnám az újravasárlását, ám egyelőre inkább átváltok egy másik fajta termékre, de valószínű hogy vissza fogok meg ehhez térni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

EcheloNora

2020. május 23.

Katam egy 50ml mintát a Tinamus csomagomban. Én pattanás után maradt folthalványításra használom két napja. Mivel érzékeny a bőröm a benne lévő illatanyag hatására egy-egy nagy vörös folt jelent meg az orcáimon ami 30 percen belül eltűnt. A bőröm kicsit "ragyogóbbnak" tűnik, a pattanás hegek nem halványodtak még. Olyan egy két hét múlva jövök updatelni. Az irritáció miatt nem tervezem megvenni ezt a terméket, de a mintát elhasználom.
Egyenlőre 3 csillag az irritáció miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Egyenlőre 3 csillag az irritáció miatt.

kalmareszter76

2020. május 12.

Többszöri nekifutás után se tudtam megszeretni. Sokkal jobban tetszik a PC 2%BHA hámlasztója. Felvitelkor kifejezetten csíp, és nem kellemes érzés. A következő reggel pedig semmivel se szebb vagy tisztább a bőröm, sőt. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

kdorci

2020. április 25.

Nagyon szép fényt ad az arcomnak, ezt imádom benne. Viszont az nálam nagy mínusz pont, hogy van benne egy csomó illatanyag és nem lehet sehol sem megtalálni, hogy hány % AHA és BHA van benne. Minden napra én nem ajánlanám csak heti 1-2 nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

spannika

2019. október 11.

Szeretem nagyon, de csak télen szoktam mindennap használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Szeretem nagyon, de csak télen szoktam mindennap használni.

bbkriszta

2019. szeptember 5.

mintám volt belőle, jól teljesített
szépen összerántotta a pórusaimat, tömörebb, élettel telibb a bőröm
napi használat mellett nem bántja az érzékeny bőrömet
gondolkozom egy nagy kiszerelésen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

mintám volt belőle, jól teljesített
szépen összerántotta a pórusaimat, tömörebb, élettel telibb a bőröm
napi használat mellett nem bántja az érzékeny bőrömet
gondolkozom egy nagy kiszerelésen

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.