REN

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucma83, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Napi használatra tervezett hámlasztó tonik. Megújítja a bőrt, csökkenti a pórusok méretét, véd és hidratál.

Tejsavval és fűzfakéreggel (szalicilin) stimulálja a bőrt a természetes hámlasztáshoz, kisimít, tonizál és csökkenti a pórusok méretét. Az azelainsav prekurzor üdévé teszi a bőrt. A fakó bőr, egyenetlen tónus, kitágult és eltömődött pórusok, száraz, durva bőr és finom ráncok ellen mind hatásos.

Ár: 2000 Ft-tól , Eladó: megamelon
Állapot: Új, használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás, posta, személyes átvétel (csak deák)
spannika

2019. október 11.

Szeretem nagyon, de csak télen szoktam mindennap használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Szeretem nagyon, de csak télen szoktam mindennap használni.

bbkriszta

2019. szeptember 5.

mintám volt belőle, jól teljesített
szépen összerántotta a pórusaimat, tömörebb, élettel telibb a bőröm
napi használat mellett nem bántja az érzékeny bőrömet
gondolkozom egy nagy kiszerelésen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

mintám volt belőle, jól teljesített
szépen összerántotta a pórusaimat, tömörebb, élettel telibb a bőröm
napi használat mellett nem bántja az érzékeny bőrömet
gondolkozom egy nagy kiszerelésen

kneva

2019. március 28.

Első Ren termékem, webshopból rendeltem.
Tejsavas hámlasztót kerestem, mert nekem a glikolsav túl erős, és nagyon kipirosodnak tőle az orcák.
Nekem napi használtra sok, heti 1-2 alkalommal teszem fel, a T-vonalra koncentrálva. Sajnos a rozaceát előhozza, nagyon ég tőle az arcom.
Karokon lévő keratosis pilaris-ra is használom, elkél utána a testápoló, mert a bőrt nekem kiszárítja.
Illata nagyon enyhe, nem zavaró, citrusos. Nagyon természetes, nem az a parfümös erős. Nem hagy zavaró réteget, és jól beszívódnak az utána következő szérumok, krémek.
Szeretem használni, nem bántam meg, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Első Ren termékem, webshopból rendeltem.
Szeretem használni, nem bántam meg, jó kis termék.

mimóza

2019. február 5.

Nagyon szeretem, tiszta és kellemes érzés használat után, reggel szebb az arcbőröm és az alapozó is egyenletesebben oszlatható el. Az illata is finom, gyümölcsös. Érzékeny bőrömön remekül működik, minimális csípéssel az első pár használatkor. Abszolút jó választás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

maitaifreebird

2018. november 26.

Csíp, mint az istennyila :) , sokkal inkább, mint más AHA tonikok, amiket eddig használtam. Nekem tetszik a citrusos illata. A pórusaimat jól összehúzza, érezhetően élettelibbé teszi a bőrömet. Jó vásár volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Petrablue

2018. július 24.

A legjobb dolog, amit valaha az arcomra hasznaltam!!!!! Elotte csak fizikai hamlasztokat (biotherm borradir) hasznaltam, kb. nulla eredmennyel, persze akkor meg azt hittem, hogy ez igy normalis. Aztan miutan sokat olvastam a kemiai hamlasztokrol es azok elonyeirol, jotekony hatasairol, gondoltam kiprobalok egyet es a Tinamu-ban ezt ajanlottak. Tudni kell, hogy pattanasokra iszonyuan hajlamos borom van. 27 eves korom ellenere meg mindig pattanasos borom van. Vagyis volt. Nem sok nem annyira szornyu de 1-2 gyulladt mindig volt az arcomon, ami beleronditott az osszkepbe es persze barnas folt is maradt utan. Elkezdtem hasznalni ezt a hamlasztot es kb masnapra csodat tett az arcborommel!!! A hegek, foltok halvanyodtak, ragyog az arcom es most hogy mar 1 honapja hasznalom elmondhatom, hogy total pattanasmentes lett a borom!!! Pedig mar annyi mindent kiprobaltam de ez elkepeszto!!!!! Tobben is megjegyeztek, hogy milyen szep a borom. Szoval MUST HAVE:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Zelmora

2018. március 22.

Ez a termék abszolút megéri az árát, pontosan azt teszi, ami a leírásban szerepel. Valamilyen termék által okozott durva eltömődött pórus problémára vásároltam - az arcom oldalán és a nyakamon is milia szerű dudorok jöttek ki. Erősebb hámlasztót nem mertem rá alkalmazni, ez a tonik viszont pár nap alatt segített helyreállítani a bőröm! Reggel és este használom azóta is, imádom - biztosan újra fogom vásárolni. Eleinte egy picit csípett és kipirosodott az arcom tőle, ami egy hámlasztónál természetes, azóta hozzászokott a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!