Replay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 40 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andreaszabo, Módosítva: 2014. október 13.

Kiszerelés:   20 ml és 40 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fej: szicíliai bergamott, zöldalma, feketeribizli levél, narancs

Szív: fehér frézia, lótuszvirág, napraforgó, galagonya

Alap: szantálfa, cédrus, karamell, vanília, tonkabab, pézsma

Ár: 4.500.- Ft/db+szállítás , Eladó: Miracska80
Állapot: Egyszer sem használt,bontatlan,Teszter 60ml!, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen kizárólag a 18.kerület illetve a Pöttyös utca,posta illetve foxpost(előre utalás)

Ayran

2019. augusztus 4.

Nagyon kellemes illatú parfüm, rajtam tartós is. Édeskés, de egyáltalán nem az az èmelyítő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Glowycosmeticsblogspot

2019. május 25.

Sajna elég kicsi, EDThez képest pedig túlárazott, tartósabb parfümöket kaphatok hasonló áron az Avonnál, amik EDPk
Szóval csalódottan vásároltam, egy hirtelen vásárlás keretein belül, utólag vettem észre, hogy 5000Ft volt egy 20ml üveg.
Bár nem sajnálnám rá, ha tényleg teljesen beleszerettem volna, de igazából csak egy ha nincs ló jó a szamár is kategória részemről.
Nem igazán tartós, hamar elillan, sokszor kell fújni, illata nekem kicsit gyerekes, bár később átalakul.
Nem éppen randis illat, nyárra vagy kirándulásokra, hétköznapokra ideális lehet.
Nem hiszem, hogy újraveszem.
Tartóssága,ára és szerethetősége miatt csak 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Nem hiszem, hogy újraveszem.
Tartóssága,ára és szerethetősége miatt csak 3 csillag.

HDorina

2019. március 26.

Finom, kicsit fűszeres illat. A tartóssága közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Finom, kicsit fűszeres illat. A tartóssága közepes.

Andy88

2019. február 2.

Kellemes illat (lenne), de fél órája fújtam magamra, és már szinte semmit sem érzek. Ideális választás azoknak, akik nem kedvelik az erős, tartós illatokat. :)
Egyébként finom, gyümölcsös, könnyed viselet hétköznapokra, a 20-as korosztályon biztosan nagy sikert arat. Nekem elsőre a vanília és feketeribizli illatvilága bukkan elő belőle.
De a fent említett okok miatt sajnos nem érdemel jobb értékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

De a fent említett okok miatt sajnos nem érdemel jobb értékelést.

mrs.imperator

2018. november 17.

Ez egy olyan parfüm amit kerestem. Unokatesóm mutatta a parfüm gyűjteményét és ahogy megszagoltatta velem tudtam hogy ez lesz a következő amit be kell szereznem :) Eléggé hasonlít az Avon Ultra sexy lace-re ami sajnos már nem kapható és azóta hogy elfogyott vadásztam olyan illatra ami hasonlít rá. Az üvegcse színe és formája is nagyon szép, a 20 millis és a 40es is táskabarát :) Tartóssága nem a legjobb, újrafújkálom időnként de ennyi pénzért ez is oké. Imádom az illatjegyeit, nagyon finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 17.

Kinleyni

2018. április 12.

Számomra ő egy különleges darab. A virágos gyümölcsös illatkategória szerelmese vagyok, és rajongok ezért a parfümért. Főleg az alapillatok határozzák meg, vanília karamell, tonkabab.
Télen nyúlok utána leginkább, de nyáron is megállja a helyét egy hűvösebb napon.
Tartóssága nagyon jó. Késő délután még előfordul hogy érzem magamon.
Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Tartóssága nagyon jó. Késő délután még előfordul hogy érzem magamon.
Abszolút megéri az árát.

Banszky

2018. január 9.

Kedvezményesen jutottam hozzá a Dm-ben karácsony körül. Nagyon finom,fiatal csajos illata van. Aká hétköznapokra,akár egy vacsira is eltudom képzelni. Újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Kingucii

2017. december 30.

Karácsonyi ajándékom egyike, nagyon szeretem. Finom illata van, nem az a kimondottan édes, kicsit fűszeresebb. Imádom, biztos, hogy újravevős. :)
Árát sajnos nem tudom, mivel ajándék volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Árát sajnos nem tudom, mivel ajándék volt. :)

mirabell

2017. október 5.

Nekem tetszett az illata és sokáig is éreztem az illatot magamon. Sajnálom, hogy kis kiszerelésben van. Féláron vettem, teljes árat nem adnék érte, túl van árazva egy kicsit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2017. október 3.

A Müllerben vettem féláron. Nagyon finom illata, de sajnos csak 4-5 óráig illatozik. 20 ml-es kiszerelésben vettem, és a tartóssága miatt naponta akár 3× is kell fújnom magamra. Így sajnos hamar elfogy, és az ára egy kicsit tulzás:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 3.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Lila színű.