Replay

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. október 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Alapjegyek: fehér fa, vetiver

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. november 1.

Abszolút fiatalos illat, közepes tartóssággal és különleges üveggel😍 Nagyon érdekes kicsit fűszeres kicsit citrusos beütése van. Nagyon szívesen használom. Kifújáskor egy erős, tolakodó illata van, de később kezd finomabbá válni🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 1.

senskin

2019. január 18.

Tényleg nagyon hódító lett. Férfiak Replay- re fel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Tényleg nagyon hódító lett. Férfiak Replay- re fel! :)

Blackxentric

2018. november 7.

Nagyon szép az üvege. Az illata kellemes fiatalos, nem érett férfihoz illő szerintem. Egy harmincas pasin nem tudom elképzelni, de egy helyes húszas évei elején járó férfin abszolút. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

nyuszo

2018. október 9.

Vagány, fiatalos illat...
Kardamomos fekete tea...kissé kesernyés, kissé csersavas....
Az üvege nagyon szép, nem mindennapi...
Be is szereztem egyet a fiamnak (akciósan, kuponokkal potom 3.500 Ft-ért!!!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 9.

Vagány, fiatalos illat...
Kardamomos fekete tea...kissé kesernyés, kissé csersavas....
Az üvege nagyon szép, nem mindennapi...
Be is szereztem egyet a fiamnak (akciósan, kuponokkal potom 3.500 Ft-ért!!!)

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate